Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tiger Michalczewski niesympatycznym ojcem!

167
Podziel się

20-letni syn Darka Michalczewskiego udzielił obszernego wywiadu Super Expressowi.

Tiger Michalczewski niesympatycznym ojcem!
bCPItATF

20-letni syn Darka Michalczewskiego udzielił obszernego wywiadu Super Expressowi. Najstarszy syn ze związku Tigera z Dorotą opowiada o tym, jak ojciec oddalił się od nich:

Za każdym razem, kiedy dzwoniłem do niego, mówił nieprawdę. A kiedy nie miał już innych argumentów, mówił, że jestem dzieckiem i żądał bezwzględnego posłuszeństwa. (...) Przez ostatnie kilka lat bardzo się zmienił. Czasami mam wrażenie, że stał się obcym człowiekiem, oddalił się od nas.

bCPItATH

Doprawdy, zdumiewająca konkluzja - Tiger nie widuje się z byłą żoną ani synami od ich wyprowadzki do USA 5 lat temu, nie kontaktuje się też telefonicznie od dwóch czy trzech lat. Dalej syn boksera opowiada jeszcze ciekawsze rzeczy:

- Kochasz go? - Tak. (...) Zawsze będę pamiętał, kiedy zdobył po raz pierwszy mistrzowski pas i wziął mnie do ringu. To był wspaniały moment, będę go pamiętał do końca życia tak jak każdą jego walkę, którą widziałem. Byłem z niego dumny. (...) - Dlaczego zgodziłeś się na ten wywiad? - Ponieważ uważam, że ojciec wobec naszej mamy i nas nie jest w porządku.

bCPItAUi
KOMENTARZE
(167)
gość
14 lat temu
to on ma syna w wieku 20lat? nie wiedziałam ze jest taki stary
gosc
14 lat temu
TO ILE LAT MIAł TAJGER JAK ZROBIL TEGO CHLOPAKA?....:|
AMAZONKA
14 lat temu
MICHALCZESKI JEST DOBRYM BOKSEREM ALE NIE DA SIE UKRYC ZE PROSTAKIEM, TE JEGO WYPOWIEDZI MÓWIA WSZYSTKO SAME ZA SIEBIE , A TERAZ JESZCZE BIZNESMENA CHCE Z SIEBIE ZROBIC, A TA JEGO PATRYCJA TRAGEDIA RYJ JAK WULKAN!
bCPItAUj
gość
14 lat temu
i****a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
14 lat temu
P****t i tyle pazerny dla mnie był zawsze dupkiem i to się potwierdza od tego boksu rozum mu w głowie sie zlasował
Najnowsze komentarze (167)
gość
11 lat temu
ten cały pudelek to syf. wypowiedzi wyrwane z kontekstu. wlazłem tu bo łaziłem po necie by poczytać o darku . co druga kretynka która tu pisze ma meża co trzy razy w tygodniu przyłazi nachlany do domu i dzieci na to patrzą. Hipokryzja to nasza choroba narodowa
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
MM
14 lat temu
zgadzam się zon możesz mieć kilka z dziećmi jesteś związany na całe życie i tylko one się liczą.Darku obudź się,jeżeli twoja nowa żona tyle wydaje na ciuchy to telefon do syna kosztuje bardzo mało.ZADZWON
cygan
14 lat temu
tata mu niezłe kieszonkowe obiecał że mu tak publicznie reklame trzaska ? napewno bo dobra antyreklama to super reklama a krók krókowi oka nie wykole im więcej o tacie napiszą tym większe fory w kęgach będzie miał stary chwyt
gość
14 lat temu
za duzo popularnosci
gość
14 lat temu
buc
occ
14 lat temu
niestety bardzo często się zdarza, że ojcowie zapominają o własnych dzieciach...
bCPItAUb
SZCZERA
14 lat temu
MICHALCZEWSKI JESTEś ZłYM OJCEM, JEżELI JUż ICH PORZUCIłEś, TO PRZYNAJMNIEJ SIę Z NIMI KONTAKTUJ, TO PRZECIEż TWOI SYNOWIE. JAK MOżESZ BYć TAKI NIECZUłY.!!!
gość
14 lat temu
TIGER czy TCHORZ???
gość
14 lat temu
widocznie o te kilka razy za duzo dostal w leb i z mozgu zrobila Mu sie sieczka!!! kiedys obudzi sie z reka w nocniku i nikt mu nie poda pomocnej dloni!!! po prostu wstyd!
gość
14 lat temu
pracuje w pewnym centrum handlowym, w ktorym p. Michalczewski ma swoje udzialy i wlasny klub. Panoszy sie tam ze "swoimi panienkami" i traktuje ludzi jak g.... opanuj sie czlowieku!
gość
14 lat temu
blebleble
gość
14 lat temu
Narobil bachorow i odszadl... Od kobiety tak, ale od wlasnych dzieci sie nie odchodzi. Co z Ciebie za ojciec? Co z Ciebie za CZLOWIEK?!?!?!
...
Następna strona
bCPItAUD