Julia Roberts przeżyła załamanie nerwowe!

187
Podziel się

Dowiedziała się o operacji matki po dwóch dniach...

Julia Roberts przeżyła załamanie nerwowe!

Julia Roberts pracuje obecnie w Indiach na planie adaptacji powieści Elisabeth Gilbert Jedz, módl się i kochaj. Ze względu na groźby miejscowych fanatyków religijnych, towarzyszy jej mała armia ochroniarzy. Zobacz: Zatrudniła 350 ochroniarzy!

Jak się okazuje taka szczelna ochrona może niekiedy przynieść więcej szkody niż pożytku. Ze wzlgędu na skomplikowaną procedurę dostępu do gwiazdy, dowiedziała się ona z dwudniowym opóźnieniem o poważnej operacji serca, której została poddana jej mama...

75-letnia Betty jest po zawale serca, i kilka dni temu przeszła skomplikowany zabieg angioplastyki w szpitalu w Atlancie. Julia dowiedziała się o tym... dwa dni po fakcie. Tyle zajęło jej rodzinie skontaktowanie się z nią. Wiadomość o operacji jaką przeszła mama zupełnie wytrąciły Julię z rytmu pracy.

Gdy okazało się, że krewni próbowali przekazać jej informacje o stanie zdrowia matki przez dwa dni dosłownie eksplodowała - donosi źródło. Wpadła w szał i zaczęła płakać. Była wściekła, że z powodu zbyt dużej ochrony ma utrudniony kontakt z bliskimi.

Moja mama mogła umrzeć a ja byłabym ostatnią osobą na świecie, która by się o tym dowiedziała - żaliła się. I stwierdziła, że wolałaby nie mieć ochrony niż przeżyć jeszcze raz coś takiego. Uspokoiła się dopiero gdy porozmawiała z mamą i upewniła się, że ta czuje się lepiej.

KOMENTARZE
(187)
gość
10 lat temu
To oni nie mają telefonów komórkowych
Zielonylistek
10 lat temu
Współczuję jej. Oby jej mama szybko wyzdrowiała :)
gość
10 lat temu
taka jest cena sławy... a co ma piernik do wiatraka
gość
10 lat temu
taka jest cena sławy...
gość
10 lat temu
Jeśli tak było naprawdę szacunek dla jej zdrowych emocji :-)
Najnowsze komentarze (187)
VnrlyM <a hr...
8 lat temu
VnrlyM <a href="http://caopdelmotxe.com/">caopdelmotxe</a>, [url=http://abcdvxavhsil.com/]abcdvxavhsil[/url], [link=http://nntqyhtyeeey.com/]nntqyhtyeeey[/link], http://tvsntpqlgrfl.com/
gość
10 lat temu
DŻULIA ROBERTS O ŻAAAAL!!
gość
10 lat temu
wy chyba niebardzi wiecie, c0 to jest zalamanie nerwowe
gość
10 lat temu
To miała załamanie nerwowe czy się rozpłakała na wieść o chorobie mamy? Bez przesady...
gość
10 lat temu
Wszystkiego dobrego! - Bardzo ją lubię
gość
10 lat temu
Hej - edycja tego durnego tańca, ale GWIADZY GWIAZD by mogła wyglądać tak Cielecka Maja Chyra Poniedziałek Kamilla Baar Solarz Soliman Stachura bożena Landowska Herman Grycewicz Anna Gorodeckaja Opania DorocińskiHycnar coo?
gość
10 lat temu
www wspolczesny pl/teatr/rep/mn.html
gość
10 lat temu
Wiktoria Gorodeckaja jest cudowną aktorką!! Oprócz niej, tylko Cieleckiej i Landowskiej zawsze ufam i przyjmuję bez pytań i zastrzeżeń. Zdolna, ma świetny warsztat, piękna, pełna wdzięku i kobieca, po prostu JEST na scenie! AcH, MOULIN NOIR..!! Jacek Beler, Grzegorz Kwiecień i Anna Markowicz też są niesamowici niby nieokrzesany, a taki głębokli w artystycznym wyrazie i poukładany, spokojny, ale jaki ..mocny !
gość
10 lat temu
bo nie ma już dawno 20 lat. zawsze była taka se tylko figurę miała czad
Ann!
10 lat temu
Oj podchodzicie głupio do jej osoby! Ma Depresje bo jej mama jest Chora! Pewnie jest dla niej ogromnie ważną kobiętą! Podziwiam ja.! jestem jej fanka.. I Zycze Jej i jej mamie powrotu do zdrowia!
gość
10 lat temu
a co z telefonami???
gość
10 lat temu
zabrała męża Verze Moder, to teraz niech ma
gość
10 lat temu
chyba zarty sobie robisz. jest dobra jako aktorka ale gdzie te jej piekno?
gość
10 lat temu
...
Następna strona