Trwa ładowanie...
Przejdź na

La Toya boi się, że ją zamordują!

393
Podziel się

"Jest przekonana, że mordercy Michaela, czyhają również na jej życie" - donosi informator.

La Toya boi się, że ją zamordują!
bDKldHNh

Kilka dni po śmierci swojego brata, La Toya Jackson pobiegła do pierwszego lepszego brukowca i z uporem maniaka twierdziła, że Michael został zamordowany. Nadal utrzymuje, że za śmierć piosenkarza odpowiada grupa ludzi, którzy chcieli odzyskać swoje wcześniej zainwestowane w niego pieniądze.

Globe dotarł do informatorów, którzy twierdzą, że La Toya ma obsesję na punkcie teorii spiskowych. Wszystkim naokoło opowiada, że śledzą ją wysłannicy inwestorów, którzy zabili Michaela. Jest pewna, że jej też mają zamiar się pozbyć.

Jest przekonana, że mordercy Michaela, czyhają również na jej życie - donosi informator. Tylko ona odważyła się mówić o tym głośno i teraz boi się, że sama sprowadziła na siebie niebezpieczeństwo. Mówi, że ci ludzie mają zbyt dużo do stracenia i zrobią wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Jada tylko w restauracjach, w których są tłumy ludzi. Nie wychodzi po zmroku i unika sklepów w bocznych alejkach.

bDKldHNj

Każdy z rodziny Jacksonów znalazł własny sposób, aby zarabiać na śmierci Michaela. La Toya zapewne przez lata będzie zarabiać na sprzedawaniu tych bzdur mediom.

bDKldHNK
KOMENTARZE
(393)
gość
11 lat temu
La Toya ! Jak umrzesz czy "zostaniesz zamordowana" rodzina też cię tak potraktuje jak ty naszego Króla PoPu !! Zobaczymy kto zarobi większą kasę ! Doskonale wiemy jaka jesteś wobec zmarłego brata ! a w twojej głowie tylko zapach pieniędzy zarobionych przez śmierć Michaela !!
Rzym
11 lat temu
Zabija to ona swoim wglądem.
gość
11 lat temu
Twarz naciągnięta na maksa,biała jak nie wiem,ogólnie z twarzy jak jakiś marsjanin,a cycki jeszcze większe od Pameli Anderson i od Amy Winhouse;/ Szpetne,stare b****o!!!jak by nie cycki,twarz i szyja to może by uszło...Ona ma 53 lata?!?!?!?!?!?!Wygląda conajmniej na 70!!!Powinna wziąść respirator,założyć bambosze i do łóżka,a nie takie bzdury wygadywać;DxD
bDKldHNL
gość
11 lat temu
ale z mordy to jak jackson
gość
11 lat temu
hehe damski odpowiednik jacko :)
gość
11 lat temu
ona ma juz dobrze ponad 50 lat- ślepy jesteś na tyle lat to ona wyglada ok. i nie rozumiem co tu ma do rezczy jej wygląd- to że jest pazerna i żądna sławy to się zgodzę, a zobaczymy jak ty będziesz wyglądać w tym weiku-haha
gość
11 lat temu
tiaaaa haa
gość
11 lat temu
... za brudna dusze i reszte.SYF.To nie czlowiek.To stara,oblesna,psychiczna gnida.
gość
11 lat temu
najpierw michael potem la toja potem janet i tak dalej jak w horrorze!!
gość
11 lat temu
jesteście okropni
gość
11 lat temu
Upodobnila sie do brata to niech uwaza ha ha
gość
11 lat temu
ma lata,to wszysto robia upiekszacze
gość
11 lat temu
O Boże...Michael się pewnie w grobie przewraca przez nich! [*]
bDKldHND
gość
11 lat temu
zal mi jej ja bym ja zabil za sam ryj
...
Następna strona
bDKldHOf