Trwa ładowanie...
Przejdź na

Britney najlepszą matką pośród gwiazd?!

253
Podziel się

Tak twierdzą brytyjskie kury domowe…

Britney najlepszą matką pośród gwiazd?!
bDIoHKbV

Najwyraźniej zabiegi specjalistów od wizerunku potrafią zdziałać cuda. Britney Spears, która jeszcze do niedawna kojarzona była głównie z goleniem głowy i atakowaniem paparazzi parasolką, dziś uważana jest za doskonałą matkę. Tak przynajmniej wynika z sondażu przeprowadzonego przez jedną z brytyjskich organizacji.

Firma zapytała Brytyjki, którą gwiazdę uważają za perfekcyjną mamę. Britney zdobyła… 74% głosów! To dość szokujące, bo nawet nie posiada praw do opieki nad swoimi synami.

Druga na liście znalazła się odwieczna rywalka Spears, Christina Aguilera. Jedynie 12% pytanych uważało, że piosenkarka doskonale zajmuje się swoim synkiem.

bDIoHKbX

Trzecie miejsce zajęła najbardziej zapracowana matka w show-biznesie, Angelina Jolie. Jej niskiej pozycji doszukuje się w tym, iż powszechnie uważa się, że aktorka nie radzi sobie z szóstką swoich pociech. Chyba w kolejnych rankingach spadnie jeszcze niżej, skoro planuje mieć jeszcze dwójkę.

W pierwszej dziesiątce znalazły się również: Katie Holmes, Madonna, Jessica Alba, Jennifer Garner, Nicole Richie i Victoria Beckham.

bDIoHKcd
bDIoHKcy
KOMENTARZE
(253)
gość
11 lat temu
autor: gość Po prostu Britney bardzo się stara aby odzyskać dzieci (Kevin swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem jej w tym pomaga). A poza tym wszyscy kochają Britney ja jej nie kocham, "wszyscy" to pojęcie względne to tylko ty jej nie lubisz wiec po co czytasz o niej jak jej nie lubisz zastanów się ja uwielbiam Brit wręcz ją kocham !!!!!
Czax
11 lat temu
Autor gość jest g***i
gość
11 lat temu
Brit:*
bDIoHKcz
kiniaaa
11 lat temu
ja akurat ja bardzioooooooo kochammm
gość
11 lat temu
jak ona ślicznie tu wygląda :)
gość
11 lat temu
Kiedyś popełniała błędy, ale była młodą matką bez doświadczenia. Walczyła o swoje dzieci, spędza z nimi mnóstwo czasu. Poprawiła się! Można ją niemal uznać za wzór...
A tak !
11 lat temu
ja jej nie kocham, "wszyscy" to pojęcie względne
Rzym
11 lat temu
Naprawde?????????????????nie wiedziałam.
Arletta Bądzi...
11 lat temu
Britney jest dobrą matką nawet jeżeli nie posiada prawa do opieki nad dziećmi
gość
11 lat temu
Górą Britney :) Trzymaj tak dalej
Werka94
11 lat temu
Britney nadal jest na szyczycie a po za tym jest idealną matką;p A dzieciaczki jakie do niej podobne ;] a ostatnie zdj. no co śpi sobie w foteliku i jest dobrze;]
gość
11 lat temu
zasluzyla na to bo kto by sie nie stresowal jakby go wiecznie osaczano??? to media zrobily z niej zla matke wczesniej jak ktos ma mozg to wie ze to byla nieprawda
muzyczkomanka
11 lat temu
ja też się na świat nie prosiłam ale jestem całym światem dla mojej mamy i nie wyobraża sobie życia beze mnie, dla britney też nie planowała ciąży a nawet dwóch ale to skarb mieć takie cudowne dzieci jak ma britney nic tylko jej gratulować :))
bDIoHKcr
gość
11 lat temu
i dobrze ;) przynajmniej ona a nie ta Anelina Jolie ,CHRISTINA AUGILERA CZY TQAM VIKTORIA BEHCMAN nienawidze viktori aneliny ale christine troche lubie bo ma fajne piosenki
...
Następna strona
bDIoHKcT