Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kto zarobi na nieopublikowanych piosenkach?

189
Podziel się

Wytwórnie licytują 70 utwórów...

Kto zarobi na nieopublikowanych piosenkach?
bDIoyiOd

Jak się można było spodziewać, nigdy nie wydane piosenki Michaela Jacksona nagle wyrastają jak grzyby po deszczu. Kilka miesięcy temu do Internetu wyciekł fragment utworu The Place With No Name. Ostatnio do sklepów trafił jego "nowy singiel", nagrany w 1990 roku This Is It. To była kwestia czasu, zanim jego adwokaci dokopią się do innych utworów i spróbują je sprzedać.

Amerykańskie media donoszą, że John Branca, prawnik gwiazdora, złożył ofertę największym amerykańskim firmom fonograficznym. Adwokat jest w posiadaniu ponad 70 nigdy nieznanych i niepublikowanych piosenek, które Michael nagrał w ciągu ostatnich pięciu lat. Branca trochę sobie na nich zarobi, bo prawa do nich nie ma ani rodzina Jacksona, ani wytwórnia, z którą Król Popu był związany.

Adwokat jest ponoć zainteresowany przedłużeniem kontraktu z dotychczasową wytwórnią piosenkarza, Epic Records. Żąda jedynie o wiele większych pieniędzy.

bDIoyiOf

Firma fonograficzna nie pali się, by kupować utwory, gdyż posiada prawa do wszystkich piosenek nagranych od lat 80. do 2004 roku, czyli z okresu, kiedy Jackson był w szczytowej formie. Inne wytwórnie natomiast mają chrapkę na nowe kompozycje Michaela. Koszt i tak im się zwróci z nawiązką.

bDIoyiOG
KOMENTARZE
(189)
gość
11 lat temu
wredny ch*j nie adwokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
11 lat temu
Kocham go:)
gość
11 lat temu
KOCHAM CIE MIKE ;D
bDIoyiOH
Dosia:*
11 lat temu
Mm... W sumie to trochę dziwne. Zarabia więcej niż za życia... :(
gość
11 lat temu
Ja uważam że po śmierci człowiek nie isnieje, nie ma go niebyt nicość tak jak nie było nas przed narodzinami ale zostaje po artyastach ich twórczość muzyka obraz poezja z biegiem lat nowe pokolenia będą miały swoich idoli sztafeta nieprawdaż show must go on,, another hero, another mindless crime,,
gość
11 lat temu
oee
gość
11 lat temu
oN SAM BO ON ZYJE :****
gość
11 lat temu
Taki analfabeta jak ty nie ma prawa wypowiadać się o Michaelu...
gość
11 lat temu
a moim zdaniem obydwaj byli wspaniali i nie był lepszy jeden od drugiego byli równi ..FREDIE MIAŁ GŁOS JAK DZWON A MICHAEL MIAŁ TEŻ PIĘKNY GŁOS I SWÓJ STYL OBYDWAJ BYLI PROFESJONALISTAMI I DO TEGO PRZYSTOJNI I PIĘKNI OBYDWAJ
Yupa
11 lat temu
ta pani to zona Michael'a
gość
11 lat temu
dajcie mu juz spokój on tesz człowiek
gość
11 lat temu
Ludzie ja nie wiem co, ale ja nie wiarzę że on nie żyje. Mam taka nadzieje że gdzieś on jest, an tym świecie..
gość
11 lat temu
ten kto go zabił- ja go zabiję. On był wielki! jak ktoś wgl mogł mieć czelność zarabiać na nim! przecież to czyste wariactwo!
bDIoyiOz
gość
11 lat temu
k;**
...
Następna strona
bDIoyiPb