Trwa ładowanie...
Przejdź na

Orłoś: "Wszystko, co mam, jest na kredyt!"

536
Podziel się

Czyli co zrobić, żeby nie zapłacić porzuconej chorej żonie.

Orłoś: "Wszystko, co mam, jest na kredyt!"
bCxZqOBN

Maciej Orłoś przyjął dość przewidywalną strategię w sądowej batalii ze swoją byłą żoną, która wniosła do sądu o podwyższenie alimentów i wypłacenia zaległych. W sumie daje to kwotę 900 tysięcy złotych plus 20 tysięcy miesięcznie. Właśnie odbyła się kolejna rozprawa.

Orłoś twierdzi, że mimo iż od lat zarabia grube kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie (*podobno aż 75 000 zł!, ))
*
nie stać go na taki wydatek.

Dzisiaj były zeznania obu stron - mówi Super Expressowi prezenter. Właśnie na sali dowiedziałem się, że tamta strona żąda zaległej kwoty 900 tysięcy i miesięcznie 20 tysięcy. Dla mnie to jest nie do wypełnienia. Musiałbym wygrać w totolotka. Nie zarabiam źle, ale moje zarobki są niestałe. Ostatnio w telewizji obniżono mi wynagrodzenie o 25 procent. Niestety, nie jestem na liście 100 najbogatszych Polaków. Ja mam masę obciążeń. Jestem osobą zadłużoną, wszystko, co mam, jest na kredyt. Tego jest dosyć sporo.

bCxZqOBP

Zaległa kwota prawie miliona złotych, której domaga się porzucona przez męża Ewa Orłoś, to efekt zsumowania kwot, jakie Orłoś powinien był płacić od 2005 roku, kiedy wniosek o podwyższenie alimentów trafił do sądu. Nieuleczalna choroba byłej żony prezentera uniemożliwia jej podjęcie stałej pracy, a pieniądze, które otrzymuje na siebie i wychowanie dzieci gwiazdora, są jej zdaniem nieproporcjonalne do możliwości finansowych ojca.

Co miesiąc przesyłam łącznie 5 tysięcy alimentów, ale do tego dochodzą inne wydatki na dzieci. Opłaty za szkoły, wakacje... Więc w sumie wychodzi około 10 tysięcy miesięcznie - wylicza prezenter. Ja jestem człowiekiem, który nie żałuje pieniędzy. W tej sprawie mam czyste sumienie. Płaciłem i płacę więcej, niż sąd zasądził. Wydawało mi się, że dbam o to, żeby dzieci i Ewa żyli godnie. Nie mieliśmy takiej rozmowy, żeby mi powiedziała, że koszty wzrastają i żebym pomyślał o płaceniu więcej, tylko przyszedł jej adwokat.

Tak to bywa, jak się porzuca chorą żonę z dziećmi dla młodszej. Trzeba się liczyć z wydatkami.

bCxZqOCq
KOMENTARZE
(536)
gość
11 lat temu
kiedyś go zawozilem taxi .żądał 20gr reszty sknera jedna
gość
11 lat temu
dac mu 2 tys m-cznie..
gość
11 lat temu
od razu widać że pozytywne komentarze dla Orłosia piszą kobitki które mają faceta z odzysku , ale pamiętajcie raz zostawił jedną zostawi i drugą i następną jakie wtedy drogie panie będą wasze komentarze ?
bCxZqOCr
gość
11 lat temu
bzdury piszesz nie znasz prawa polskiego i tak by płacił bo to on ją zostawił i jej stopa życiowa się obniżyła, a lata które mu poświęciła to co? najlepiej rzucić starą schorowaną żonkę i wymienić na młodszy model i to jest ok rozumiem, jeżeli tak to niech płaci
gość
11 lat temu
jakzwyklechora biedna kobieta.....brać się do roboty a nie żerować na byłym mężu czy kobieta to gorszy gatunek
Najnowsze komentarze (536)
gość
11 lat temu
nie zaznasz spokoju,w uniesieniach będziesz widział tamten czas
gość
11 lat temu
Gościu, chyba nie wiesz co to jest nieuleczalna choroba, wiec nie bredź o uwłaczaniu.To ten pan na zdjeciu uwłacza ludzkiej godności i poczuciu odpowiedzialności. A gdzie normy moralne, przysięga małżeńska,uczciwośc, dbanie o rodzinę w zdrowiu i chorobie. U takich ludzi to są tylko puste słowa i to jest straszne...Czy postawy takich panów należy popierać? Która kobieta chciałaby mieć takiego męża na 5 minut i co zrobiłaby w sytuacji zdrady? Co sądzić o kobiecie, która wiąze się z takim panem zostawiającym kolejną żonę i dzieci? Jest kolejnym przystankiem do nastepnego przystanku/ czytaj romansu i porzucenia/. To chyba jasne, ale czy dociera do świadomości tych kobiet...Wątpię, czytając przytoczoną opinię Gościa i to jest smutne. Polak / Polka powinien być mądry przed szkodą, a nie po szkodzie, ale jak zwykle nikt tego nie bierze pod uwagę a szkoda... Oby Gościa nie spotkało w życiu podobne rozczarowanie, bo wtedy trzeba by było zmienić dotychczasowe poglądy.
gość
11 lat temu
Co za bzdury! Facet co chwila zmienia żony i zostawia dzieci. Niech płaci lekko te 20.000.- zl miesiecznie i spłaci zaległości bo dobrze wiedział, że małżeństwo to nie tlko przyjemnopsci ale i obowiązki wobec zony i dzieci. Ile jeszcze będzie tych zon i nastepnych dzieci, to tyle razy powinien płacic po 20.000.-zł miesiecznie. Jesli nie może to fanki takie jak wyżej niech zrobią zbiórkę i mu pomogą, proste? Proste! Która chcialaby być w takiej sytuacji z takim mężem, który w chorobie opuszcza rodzinę zamiast ją wspierać i dbać o dzieci, a wplątuje się w kolejne romanse i mówi głupoty, że go nie stać na alimenty? Trzeba było myśleć o prezerwatywach i nie zawracać głowy porządnej kobiecie! Jaki przykład daje dzieciom? Nie chce się na niego patrzeć...Taki mąż jest odstręczający...
gość
11 lat temu
Niestety zgodnie z prawem będzie płacił byłej żonie dotąd dopók ona będzie pozostawać w niedostatku. Wiedział na pewno co robi zakładając następną rodzinę.
gość
11 lat temu
jesteś załosny
gość
11 lat temu
A ja myślałam, że on jest porządny. Straszne.
gość
11 lat temu
pomyślałby kto że taki biedny,pięć tysięcy w buty niech sobie włoży
gość
11 lat temu
Zarabia 75 tysięcy, a nie 1500 zł. i to za nasze abonamenty telewizyjne. Niech płaci, bo to za nasze pieniądze.
bCxZqOCj
gość
11 lat temu
placi 5tys. plus szkoly wakacje itd. Moi rodzice zarabiaja razem 5tys. a ja i moj brat jestesmy na studiach. Nie jest latwo, ale bez przesady, ile ona chce!
gość
11 lat temu
a ja go nie lubie.nie lubie zdrajców
gość
11 lat temu
sama nie wiem, ale 5 tys. miesiecznie, plus cos na dzieci to godne pieniadze, wielu ludzi zabiloby, zeby tyle dostawac, w sumie za nic nie robienie, a jak chce wiecej to niech sama o to zadba. Odrobina samodzielnosci nie zaszkodzi. Ta pani kompletnie sobie uwlacza.
gość
11 lat temu
Skoro płaci na dzieci to OK nie ma obowiązku sponsorować byłej...
gość
11 lat temu
Ale ma baba wymagania...To nawet Wiśniewski dawał "tylko"5 tysiaków.20 000zł.Też bym się wkurzyła.A b****o wybitnie niesympatyczne,było niedawno w tvn
gość
11 lat temu
ciezki frajerzyna,ale jak to mowia,kij ma dwa konce,kiedys macius i ty zaplaczesz.;;urwielu
...
Następna strona
bCxZqOCL