Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika: "Mam złamane skrzydła!"

2487
Podziel się

"Wmanewrowano mnie. Jestem przekonana o swojej niewinności" - zapewniła na antenie TVN-u.

Weronika: "Mam złamane skrzydła!"
bDZswZFh

TVN wykazał się dużą wyrozumiałością dla Weroniki Pazury przyłapanej ze 100 tysiącami w gotówce. Stacja dała się wytłumaczyć swojej już byłej pracownicy w najlepszym czasie antenowym, do tego dwa razy. Najpierw pojawiła się w programie Teraz My, a dzisiaj w Dzień Dobry TVN. Wywiad z nią prowadziła koleżanka z You Can Dance, Kinga Rusin.

- Co się zmieniło w twoim życiu przez ostatni miesiąc? - zaczęła delikatnie Kinia.

- Zmieniło się bardzo wiele, przede wszystkim straciłam bardzo wiele rzeczy, właściwie większość swoich prac, możliwości, już nie mówiąc o tym, co można było przeczytać w prasie, a tak naprawdę zmieniło się we mnie. Zmieniło się oczywiście, jakby to powiedzieć, to najważniejsze, co miałam w sobie, radość życia, optymizm, wiarę w ludzi, teraz wiele rzeczy zrozumiałam, zrozumiałam te mechanizmy, o których kiedyś tylko czytałam lub patrzyłam w filmach i nigdy w to nie wierzyłam, zawsze miałam różowe okulary, filmy o agentach okazuje się wcale nie są wymyślane. No jest to straszne, ta świadomość, że przez tyle czasu ktoś nad tobą pracował, wszystko tracisz, będąc praworządnym obywatelem, nie robiąc nic złego, złego jeden dzień i teraz musisz tylko czekać i udowadniać i odsunąć się na drugi plan jest straszna.

bDZswZFj

- Jakie na przykład rzeczy straciłaś?

- W ciągu trzech dni, nie wiedząc jeszcze o tym nawet, zostałam odwołana ze stanowiska, prawdopodobnie moja praca w TVN-ie tak samo się zakończy [o to się nie martw Weronika - TVN ci wybaczy]. W pierwszym okresie wolałam się sama usunąć, bo rozumiem, że ta sytuacja jest dwuznaczna, jestem prawnikiem i doskonale wiem, w co zostałam wmanewrowana. Ludzie są przekonani, że jeżeli ktoś jest podejrzany, to trzeba wydać wyrok. Ja jestem przekonana o swojej niewinności .

Wiele rzeczy jest zamkniętych, proszę sobie wyobrazić, że ja robię jakieś biznesy, po pierwsze we mnie złamana jest chęć pracy, chęć robienia czegokolwiek, złamane mam skrzydła.

Trochę w niezapomnianym stylu poseł Sawickiej. Zabrkło tylko łez. Marczuk zapowiedziała też, że oczekuje od polskiego wymiaru sprawiedliwości, że "zrobi porządek" z CBA.

bDZswZFp

- Według mnie plusy są takie, że ludzie się nareszcie dowiedzą, jak to naprawdę wygląda. Myślę, że *ktoś wreszcie coś z tym zrobi, bo z tym trzeba zrobić porządek. *Bo kiedy nikt nic nie wie, wtedy właśnie ludzie gdzieś tam przeżywają jakieś tragedie, ja o tym słyszałam wielokrotnie, zwłaszcza ci ludzie, którzy robią biznesy, są cały czas w kłopotach.

- Co ty będziesz robić? Masz plany?

- No mam plany. Mam swoją firmę, w której nikomu na szczęście nie muszę się tłumaczyć. *Natomiast na razie muszę to przeżyć, bo po prostu nie da się normalnie funkcjonować, *bo cię wszystko w środku boli, ci wisi, to oczywiście potrwa rok, dwa, trzy, my nie wiemy, ile to potrwa…

Nie też mogło zabraknąć pytania o zmianę wizerunku. Wszystkich zaskoczyło nowe wcielenie Weroniki, która by podkreślić cierpienia, które przeżywa, z blondynki zmieniła się w smutną brunetkę.

bDZswZFq

- Czemu ta zmiana diametralna wyglądu? - spytała Rusin.

- Tak jak zawsze w moim życiu za dużą zmianą idzie zmiana gdzieś tam... Taką miałam potrzebę i tak się czuję. Ale wierzę w to, ja nadal wierzę w ludzi, wierzę w wymiar sprawiedliwości, wierzę w to, że to się wszystko poustawia, mam nadzieję, że za chwilę będę mogła normalnie funkcjonować mimo wszystko.

Kupujecie jej kryzysowy PR? *Przypomnijmy: 23 września Weronika Marczuk-Pazura *została aresztowana przez Centralne Biuro Antykorupcyjne podczas odbierania łapówki o wartości 100 tysięcy złotych (miała być to pierwsza rata z 400 tysięcy). Weronika tłumaczyła najpierw, że sądziła, że w torbie są perfumy. Później przyznała, że jednak wiedziała o pieniądzach, ale myślała, że będzie ich mniej.

bDZswZFr
bDZswZFs
bDZswZFK
KOMENTARZE
(2487)
gość
12 lat temu
Ja jej trochę wierzę, przykra sprawa
gość
12 lat temu
brzydko jej w tym kolorze włosów postarza ja w blond o wiele lepiej wyglada
gość
12 lat temu
Jaka bidulka! Nic a nic mi jej nie żal. Kuta na 4 nogi cwaniara, która dobrze wiedziała co robi.
bDZswZFL
gość
12 lat temu
fajna fryzura
gość
12 lat temu
popieram
Najnowsze komentarze (2487)
gość
8 lat temu
sko
gość
11 lat temu
parszywie
gość
11 lat temu
ja wierze w to co ona mowi, nikt nie wie jak jest na prawde, a droga tej informacji byla tak dluga zanim dotarla do odbiorcow, ze zostala ona 100 razy zdeformowana. p.s. brzydko jej w tych wlosach, wyglada strasznie smutno i staro.
gość
11 lat temu
postarzało ją
gość
11 lat temu
w blond zdecydowanie lepiej;/
kama954
11 lat temu
Jak cię złapią za rękę na łapówkach,to wina CBA.Każdy ze złapanych wini nie siebie i się przyznaje,tylko CBA.Dobrze że istnieje ta firma antykorupcyjna bo nikt do dziś by nie wiedział.Uczciwym CBA nie przeszkadza,bo nie kombinują,a dziś ludzie pracują za 1000zł na miesiąc.
gość
11 lat temu
Dobra, dobra, wcale jej nie żałuję...
gość
11 lat temu
Jak ona teraz wygląda w tych włosach? Jak czarna wdowa po agencie Tomku :)
bDZswZFD
gość
11 lat temu
cóż... to że wziela nie podlega dyskusji.... ale ze byla to wmanewrowana, ze ją napuszczali na to... ze robią z uczciwych ludzi zlodzieji... to juz inna kwestia
Esme
11 lat temu
ale ją ta fryzura postarza. o gii. ~_~`
gość
11 lat temu
jeeeju nawet się wysłowić nie potrafi, co to za zdania, chyba długo nad nimi nie pracowała(?)żadnego konkretu w tej wypowiedzi:...gdzieś tam, coś tam...masakra!!!!
gość
11 lat temu
bo jej sie czarna kominiara spodobała i chciał tak na co dnia ale w studio siedziec w czapce? to lepiej włosy na czano przefarbowac:P
gość
11 lat temu
szkoda słów :-)
gość
11 lat temu
wygląda jak ta z Tercetu Egzotycznego
...
Następna strona
bDZswZGf