Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Orłosia będzie się odwoływać!

508
Podziel się

"Jestem już zmęczona tą batalią."

Żona Orłosia będzie się odwoływać!
bEiaQNvp

Była żona Macieja Orłosia nie czuje się usatysfakcjonowana wyrokiem sądu, który wprawdzie zasądził podwyższenie jej alimentów, ale nie do wnioskowanej przez nią wysokości (zobacz: *Orłoś wygrał proces z żoną)
*
.

Dostałam 4 tysiące złotych na miesiąc i teraz zastanawiam się, czy się odwoływać - mówi Faktowi Ewa Orłoś. Mój prawnik jest za tym, ale ja już jestem zmęczona tą batalią. Zostawiam to zatem prawnikom.

Sądowa wojna byłych małzonków ciagnie się od niemal dwóch lat. Nieuleczalna choroba porzuconej żony prezentera uniemożliwia jej podjęcie stałej pracy. Alimenty są więc jej jedynym źródłem utrzymania.

bEiaQNvr

Nie można tu mówić ani o wygranej ani o przegranej - zapewnia Ewa Orłoś. Po prostu wniosek został złożony po to, by sąd miał pole manewru. Wiadomo, że jak się żąda dwa złote to sąd przyzna co najwyżej 90 groszy.

bEiaQNvS
KOMENTARZE
(508)
gość3456
12 lat temu
Na byłego współmałżonka też się płaci alimenty jeśli rozwód został orzeczony z winy jednego z małżonków, a w wyniku rozwodu sytuacja materialna jednego małżonka, który winy nie ponosi - się pogarsza, to trzeba mu to wyrównac. Czytajcie kodeks rodzinny i opiekuńczy zanim wstąpicie w związek małżeński.
gość
12 lat temu
Musi płacić bo jest winny rozpadu swojego małżeństwa.
gość
12 lat temu
no właśnie.. zwłaszcza że "dzieciaki" są dorosłe więc z alimentów na dzieci pani Orłoś już tylko kilka lat pożyje
bEiaQNvT
gość
12 lat temu
a skąd to przekonanie facet pracuje w tv i nie śmiga do roboty na 8 rano. może woził dzieci do szkoły może brał urlop dy trzeba było. najłatwiej pokazać to wedle stereotypów. wstał, wyszedł, wrócił, zjadł, poszedł spać, a biedna żonka tolerowała to przez lata.... to o co chodzi jak nie o kasę
gość
12 lat temu
to rzeczywiście bolesne jeżeli byłemu mężowi powodzi się dobrze. Ja wychowuję nieuleczalnie chore dziecko w rodzinie zast1ępczej i dostaję od gminy 1500zl. Z tego ok.400zl z tytułu kalectwa. A trzeba pamiętać,że tu chodzi o alimenty dla byłej żony, bo dzieci mają osobne alimenty- i tych nikt nie kwestionuje.
Najnowsze komentarze (508)
gość
12 lat temu
Proponuję walczyć o podwyższenie alimentów do 16.000 zł. Orłoś zarabia dużo, a płacą mu podatnicy, którzy tym razem są po stronie Pani Orłoś. Przy okazji TV narzeka na brak pieniędzy, trzeba obniżyć przede wszystkim zarobki wszystkim pracownikom TV, bez wyjątku do kwoty 3000 zł. miesięcznie. Niektórzy z nas żyją za 800, 1200, 1500 zł. miesięcznie. Dosyć tego.
gość
12 lat temu
o co wam chodzi? alimenty liczy się procentowo do zarobków. Ona jest nieuleczalnie chora, nie ma źródła utrzymania bo nie może przez chorobę pracować, ma też dzieci, a on ją zostawił z tym samą, zarabia kupę pracy. Podejrzewam, że płacenie nawet 10tys by go nie zabolało i nie zubożyło. Nie można jej przyznawać mniej niż 4 tysie tylko dlatego, że wiele osób w Polsce nawet tylu nie ma. Zawsze patrzy się indywidualnie na sytuację.
gość
12 lat temu
4 tys zł w porównaniu z jego miesięcznymi zarobkami to wieeelkie zero!!! poza tym płaci alimenty nie tylko żonie ale również dwojgu swoim dzieciom!
gość
12 lat temu
ciekawe co by bylo gdyby nie daj Boże cos sie stalo z Orlosiem, to ona zdechnie z glodu i sad bedzie musial jej obebrac dzieci!! Rozumie dopuki z nim jest ok to jest schorowana albo jeszcze lepiej bedzie moze ciagnac kase od jego obecnej zony Jedno jest pewne drugi facet ja zostawil czyli co znowu wina jego
KR
12 lat temu
kobieta ma rację, skoro zarabia dużo, to ma z czego dać dzieciom i dla chorej kobiety.
gość
12 lat temu
CIĄGLE GO WIDUJĄ W KLUBACH DLA C**T
gość
12 lat temu
ona jest chora??????????????????????? ludzie a gdzie podatki i państwo!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
widze i jak poucza o życiu masakra chory kraj
bEiaQNvL
gość
12 lat temu
biedna z alimentami na dzieci ma TYLKO 20.000pln co ona ma za to przeżyć miesiąc???? jestescie bez serca!!!!!! dzieki tej ewie wiem ze umowa to podstawa dobrego życia Dziękuje
gość
12 lat temu
dokładnie ludzie długopisy skręcają
gość
12 lat temu
biedna z alimentami na dzieci ma TYLKO 20.000pln co ona ma za to przeżyć miesiąc???? jestescie bez serca!!!!!!
gość
12 lat temu
WŁĄCZCIE DEBILE TVN I ZOBACZCIE EWE MA RĘCE, NOGI , SWIETNIE WYGLADA DO TV PRZYJECHALA SAMA !!!!!! I NIE POTRAFI PRACOWAĆ?????? PO KASE DAŁA RADE POWINNA MIEĆ WYROK ZA WYŁUDZANIE
gość
12 lat temu
SCHOROWANA TO ONA JEST ,ALE NA UMYŚLE I DLATEGO I PIERWSZY I DRUGI MĄŻ OD NIEJ UCIEKLI I DO ŻADNEJ PRACY JEJ NIE CHCIELI DLATEGO B****O RENTY NIE MA NAWET I ŻEBY NIE ORŁOŚ TO BY Z GŁODU ZDECHŁA
gość
12 lat temu
...
Następna strona
bEiaQNwn