Herbuś wystąpi u Rubika!

Razem z... Pirogiem.

Obraz

W zasadzie nie jesteśmy specjalnie zaskoczeni. Ewolucja Edyty Herbuś, która od pomagania na pokazach męskiego striptizu przeszła do grania w teatrze, musiała się tak zakończyć. Najzdolniejsza Kielczanka ma zagrać w spektaklu muzycznym, który napisze Piotr Rubik.

Jak informuje dwutygodnik Party, największy polski kompozytor sacro polo wraz ze Zbigniewem Książkiem chce stworzyć musical, w którym wystąpią aktorzy Kieleckiego Teatru Tańca. Wśród nich również Michał Piróg.

Jeżeli pojawi się taka propozycja ze strony Piotra Rubika, na pewno się zgodzę - mówi od razu tancerka.

Może jakaś specjalna partia klaskana?

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą