Ojciec chłopca, który oskarżył Jacksona... popełnił samobójstwo!

720
Podziel się

"Tragedia nie oszczędziła nikogo z zamieszanych w tę sprawę."

Ojciec chłopca, który oskarżył Jacksona... popełnił samobójstwo!

Od dnia śmierci, czyli prawie od 5 miesięcy nazwisko Michaela Jacksona nie schodzi z pierwszych stron gazet na całym świecie. Najpierw emocje wzbudzały przyczyny jego śmierci, następnie kwestia pozdziału jego majątku. Teraz jego postać znowu wraca za sprawą samobójstwa Evana Chandlera, którego syn, Jordy w 1994 roku oskarżył Michaela o molestowanie seksualne.

65-letni Chandler został znaleziony z raną postrzałową głowy w swoim mieszkaniu w New Jersey. Mężczyzna leżał w łóżku, w ręce trzymając broń.

Samobójstwo popełnił 5 listopada, ale dopiero teraz wiadomość tym przedostała się do mediów. Policja nie wątpi, że było to samobójstwo: Nie ma podejrzeń, że mogłoby być inaczej - potwierdza policyjne źródło. Obok jego ciała leżała broń. Zginął od rany postrzałowej z boku głowy. Nie było żadnego listu pożegnalnego. Policjanci znaleźli na miejscu silne leki .

Sprawa jest bardzo tajemnicza, tym bardziej że powraca wciąż nie do końca jasna sprawa molestowania Jordy'ego. Oskarżenia wówczas 13-letniego chłopca mocno zachwiały pozycją Jacksona. Sprawa nigdy nie trafiła do sądu. Rodzinę Jordy'ego udało się "udobruchać" sumą 22 milionów dolarów. *Obie strony podpisały ugodę, a Jordy *zobowiązał się już nigdy nie wypowiadać w tej sprawie.

Co dziwniejsze, ojciec chłopca po zainkasowaniu pieniędzy poddał się serii operacji kosmetycznych, niczym Michael. Główny bohater skandalu, 29-letni dziś Jordy zamieszkał na Long Island pod zmienionym nazwiskiem i zerwał wszelkie kontakty z ojcem. W 1996 roku, czyli dwa lata po oskarżeniu Michaela Jordy złożył przeciw ojcu wniosek do sądu o zakaz zbliżania się. Tłumaczył, że zaatakował go ciężarkami. Niedługo potem Evan próbował wyciągnąć od Jacksona i jego ówczesnej żony Lis Marie Presley kolejne pieniądze, 60 milionów za to, że wypowiadali się w sprawie oskarżeń o molestowanie.

Najlepiej tę tajemniczą sprawę podsumował jeden z oficerów policji obecnych przy oględzinach ciała Chandlera: Tragedia nie oszczędziła nikogo z zamieszanych w tę sprawę.

KOMENTARZE
(720)
gość
10 lat temu
Zabiły go wyrzuty sumienia....Michael RIP!!!![*]
gość
10 lat temu
wyrzuty sumienia
gość
10 lat temu
dla mnie nigdy nie bylo watpliwosci ze mj jest niewinny...wszystko rozeszlo s ie tylko o kase....i tak powstaja tragedi-przez ludzka chciwosc
wlt
10 lat temu
Wyrzuty sumienia go gryzły za to, że zniszczył życie niewinemu człowiekowi, który pragnął by wszystkie dzieci na ziemi były szczęśliwe i swojemu synowi.
gość
10 lat temu
;< był niewinny, ale tyle musiał cierpieć przez to! Kocham CIę królu!!!
Najnowsze komentarze (720)
gość
4 lata temu
to wspaniały tancerz i dobroczyńca, nie dziwie się
gość
5 lata temu
Polański to pedofil ale Michael Jackson....ta yhy. Bo uwierzę. Zobaczyły cwany wieśniaki bogatego, naiwnego upośledzonego gościa i zwęszyły jak wyciągnąć od niego kaskę.
gość
5 lata temu
jak patrzę na ryja tej niby ofiary to jakoś mu nie wierzę
gość
5 lata temu
czyli jak widać oskarżali go chorzy psychicznie
.
6 lat temu
ludzie k****, najlepiej oskarzyc niezyjącego, by nie mógł się obronić -.- a ja slyszalam i wiele razy czytalam, że popelnił samobojstwo z wyrzutów sumienia. Po drugie prawdziwy rodzic nie czekałby tylko na kase, tylko chciał sprawiedliwości dla "łotra".
ziom
7 lat temu
lylylylulululilili
gość
7 lat temu
Zmarły sie nie obroni.. ale oskarżyciel kase weźmie.
gość
7 lat temu
ten koles ojciec ten byl chory na mozg to przez niego te oskarzenia po dzis dzien w stronę Michaela! a sam jak widac mial zrytą czachownice zryta banię
gość
7 lat temu
Cos mi sie wydaje, ze to ci ojcowie mogli molestowac swoje dzieci, a potem zwalic wine na Michaela, zeby wyciagnac kase. Szczegolnie ten, z ktorym syn zerwal kontakt. Potem sumienie nie dalo im zyc. Normlany czlowiek nie zareagowalby tak na takie wiadomosci. To jest bardzo podejrzane, zwlaszcza, ze chodzi o grube miliony i nie zawahaja sie uzyc zadnych srodkow, zeby cos na tym ugrac dla siebie.
hvfoybzjxq
8 lat temu
wnU2i0 <a href=" [url= [link=
rueddumityd
8 lat temu
ndRl31 <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
michael był niewinny
LiberianGirl9...
10 lat temu
bardzo dobrze, że ten i****a się zabił :) mógł to jedynie zrobić parę lat wcześniej- ZANIM zniszczył życie NIEWINNEMU, dobremu i kochanemu Michaelkowi... :( I LOVE YOU, Mike... now, 4ever
gość
10 lat temu
Michael, chciałabym, żebyś wciąż był wśród nas. Tak bardzo cię potrzebujemy. Jesteś dla nas wszystkim! Pamiętamy o Tobie.
...
Następna strona