Rubik zrobi musical!

Józefowicz się chyba wścieknie...

Obraz

Oj, Józefowicz się chyba wścieknie. Jest przecież przekonany, że ma w Polsce monopol na musicale. Jak donosi Twoje Imperium, ciemnowłosy ostatnio kompozytor przymierza się do bardzo ambitnego przedsięwzięcia: Zamierzam wraz ze Zbigniewem Książkiem przygotować musical - zapowiada. Termin premiery dość odległy, bo jesień 2010 roku, ale tak duże przedsięwzięcie wymaga wielomiesięcznych przygotowań.

Obsada będzie kompletowana na drodze castingu. Fabuła ma być osnuta wokół perypetii życiowych młodych ludzi marzących o karierze w show biznesie.

Tym bardziej zdeterminowanym Pudelek *poleca drogę *Agatki Paskudzkiej...

Obraz
© Agencja My Photo
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą