Trwa ładowanie...
Przejdź na

Walczą o nazwisko i pieniądze!

660
Podziel się

"Prosiłem ją o zmianę nazwiska. Niestety nie dotrzymała słowa! Wystawia mi wysoki rachunek" - żali się Czarek.

Walczą o nazwisko i pieniądze!
bDmXRTQR

Pazura znów oskarża byłą żonę. Po wyznaniu, że "żałuje, że Weronika nosi jego nazwisko", przyszedł czas na mocniejsze argumenty. Podobno Olenie chodzi o jego pieniądze...

Tuż po rozwodzie, nawet kiedy wynikła sprawa niejasnej przeszłości Weroniki, nie był taki zacięty. Od czasu aresztowania jej przez CBA Czarek nie może jednak odżałować, że jego była żona nadal posługuje się jego nawiskiem. O swoich rozterkach zawiadamia prasę na bieżąco:

O zmianę nazwiska prosiłem Weronikę od momentu, kiedy podjęliśmy wspólną decyzję o rozwodzie - informuje czytelników Faktu. Potwierdziła nie tylko mnie, że to zrobi, ale także w obecności naszych adwokatów i to kilka razy. Niestety nie dotrzymała słowa.

bDmXRTQT

Według polskiego prawa uproszczona procedura rezygnacji z przyjętego po ślubie nazwiska przysługuje w ciągu 3 miesięcy od uprawomocnienia się orzeczenia rozwodowego. Wystarczy złożyć oświaczenie przez urzędnikiem stanu cywilnego. Jeśli doszło do przekroczenia 3-miesięcznego terminu, zmiana nazwiska może nastąpić tylko na podstawie ustawy o zmianie imion i nazwisk.

Jak twierdzi rzeczniczka prasowa aktora, Joanna Kaczor, Olena/Weronika uzależniła swoją decyzję od tego, czy... podział majątku po rozwodzie będzie dla niej korzystny! Mimo, że otrzymała 1/3 kasy, a pozostałe 2/3 przypadły Cezaremu i jego córce Anastazji, Weronika z nazwiska nie zrezygnowała. Jak sugeruje tabloid, chce na tej decyzji ugrać jeszcze parę złotych. Przydadzą się jej na bezrobociu.

Przez 12 lat wspólnego życia wspierałem Weronikę w sprawach zawodowych i rodzinnych, za co teraz ona wystawia mi wysoki rachunek, który płacę nie tylko ja, ale i moi najbliżsi - mówi aktor. Za chwilę prasa napisze, że to moja wina, że Weronika uwikłała się w aferę z udziałem CBA, bo rzekomo jej nie wspierałem! A ja i moja rodzina chcemy mieć wreszcie po prostu święty spokój...

Czego wszystkim życzymy. Świętego spokoju od Weroniki.

bDmXRTQZ
bDmXRTRu
KOMENTARZE
(660)
gość
11 lat temu
Są siebie warci, jedno lepsze od drugiego...
gość
11 lat temu
po tylu latach małżeństwa o już jest jej nazwisko i ma prawo je nosić, co zapewne najbardziej przeszkadza nie C. Pazurze, a Edytce PKP
gość
11 lat temu
masz racje bo w tvn to same taie moczymordy pokroju pienkowskiej prokopa a teraz dobijajacego sie tam wielblada vel kammela tvn to dno
bDmXRTRv
gość
11 lat temu
było, żenić się z dziewczyną poznaną w burdelu? :) - naiwny głupiec - zabrał dobro publiczne i teraz jeszcze się żali
gość
11 lat temu
noi co? ma prawo
Najnowsze komentarze (660)
gość
11 lat temu
Panie Czarku - wstyd , że teraz odcina się pan od Weroniki . Rozwód to jedno , ale trzeba mieć klasę i w takich sytuacjach wspierać swoją byłą żonę, a nie myśleć tylko o sobie i swojej karierze . Co jak co , ale Weronika ma klasę - a Panu jej brakuje .
gość
11 lat temu
No klasę to on ma-nie ma co!!! Jak można w taki sposób opowiada o kobiecie z którą spędziło się tyle lat!! Żałosne po prostu!!
gość
11 lat temu
c. pazura to d*pek!!!
gość
11 lat temu
!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Nie osmieszaj sie i****o. Przez tyle lat posługiwała sie tym nazwiskiem, że teraz uważa je za swoje. To co, może kobieta np. 50 lat po ślubie a następnie po rozwodzie przejśc do swojego panienskiego nazwisko, które używała jedynie przez 20 lat. Oboje zdecydowaliście , że przyjmuje to nazwisko.a teraz sie odwidziało? Dlaczego przez twoje widzi mi sie ma zmieniać wszystkie dokumenty ? Cierp ciało coś chciało .
gość
11 lat temu
jak ktos jest tak durny jak pazura to teraz ma za swoje przywiozl sobie d.... z ukrainy i terez wszyscy musze go zalowac :)))) d***l :))
gość
11 lat temu
zaklamany to jestes ty, jesli wydajesz takie opinie o kims o kim nie masz najmniejszego pojecia. Masz zryty beret kolego :-)))
gość
11 lat temu
nigdy nie oglądałam filmu z pazurą bo nienawidzę dziada robi z siebie głupka i sama się dziwię kto go ogląda to zwykły b****n i p*****k a PANI WERONIKA TO KOBIETA Z KLASĄ I CUDOWNEJ URODY ŻYCZĘ JEJ BY NIE SĄDZONO JEJ PRZED SPRAWĄ W SĄDZIE BO ZAŁATWO SIĘ SZAFUJE ŻYCIEM w POLSCE.
bDmXRTRn
moll
11 lat temu
czrek przyjmij nazwisko Zajac i wyskakuj.Wykorzystalej ja przez tyle lat a teraz narzekasz.Stary dziadu.
gość
11 lat temu
Cezary nie bądź DU...IEM!
gość
11 lat temu
Bez przesady! Swoją część nazwiska Pazura Weronika sama sobie wyrobiła- ma się teraz wszystkiego zrzec??? NIE !
gość
11 lat temu
Edzia , nie panikuj . Przyjdzie czas i na ciebie .
gość
11 lat temu
Zobaczysz jaki rachunek wystawi ci Zona nr. 3 , jak poznasz żonę nr 4 .
gość
11 lat temu
Zamknij pysk i przestań wypisywać bzdury - Zając nie ma szans do Weroniki a Czarek to już stary chłop
...
Następna strona
bDmXRTRP