Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura oburzona zarzutami Cezarego!

652
Podziel się

"Weronika nie będzie łamała zasad i przepisów prawa!" POWAŻNIE?

 Pazura oburzona zarzutami Cezarego!
bDgLUZAl

Weronika-Olena Marczuk-Pazura tak się zdenerwowała, że wydelegowała swoją menedżerkę, by skomentowała wczorajsze zarzuty jej byłego męża. Przypomnijmy:

Cezary zarzuca jej, że na rezygnacji z medialnego nazwiska Pazurów chce ugrać dodatkowe pieniądze *(zobacz: *Walczą o nazwisko i pieniądze!)
*. I to mimo że już dostała *1/3 jego majątku
.

To nieprawda! - zapewnia w Fakcie w imieniu Weroniki Joanna Bastrzyk. Ze swojej strony mogę tylko stwierdzić, że te informacje nie są prawdziwe, jednak Weronika nie będzie się do nich odnosić. To naruszenie informacji, które powinny pozostać między zainteresowanymi. Weronika nie będzie łamała zasad i przepisów prawa!

bDgLUZAn

Ha ha ha! :) Boskie. Zapamiętamy to.

bDgLUZAO
KOMENTARZE
(652)
gość
11 lat temu
czarek zrobil sie jakis dziwny odkąd sie znia rozstal a zwiazal z PKP. Juz go nie lubie, zrobil mikroskopijny w moic oczach
gość
11 lat temu
Czarek i jego cala rodzinka to chorzy ludzie, wielcy katolicy ktorzy nie nawidza innych. Jak byla jego zona to bylo ok a teraz gdy znalazl sobie mlodsza i brzydsza to ma jakies ale. Cezary odbija ci na stare lata chlopie, zajmij sie dzieckiem i tym starszym i tym mlodszym.
gość
11 lat temu
STARY LUJ MADRY BO Z SIKSA ZYJE ,
bDgLUZAP
gość
11 lat temu
no proszę, ma swoją menedżerkę, każdy przestępca i podejrzany, powinien, oprócz adwokata, mieć swego menedżera, do prostowania informacji.!! Jaka ważna persona? jak długo będzie w Polsce mieszkać?, jej czas minął i niech wraca na zieloną Ukrainę.!
gość
11 lat temu
wracaj skąd przyjechałaś jazda ztąd
Najnowsze komentarze (652)
jedza
11 lat temu
mam 60 lat na pazure bym nie spojrzala, a weronik mi zal.W Sopcie kilkanascie razy go widzialam,zdradzal Weronike, p***s
janeczek-56
11 lat temu
Sam się głupie wal - na Ukrainie.
janeczek-56
11 lat temu
No ale dla takich Weronik na pewno nie. W*n!
janeczek-56
11 lat temu
janeczek-56
11 lat temu
To prosta ukraińska zdzi...a. Jedyne co miała to nazwisko Wielkiego Aktora. Teraz ma g...o. Trzeba wracać na Ukrainę, albo do kryminału. Dobrze jej tak.
gość
11 lat temu
Prawdy jak narazie nie znamy więc nie osądzajmy.
gość
11 lat temu
To do tych którzy wysyłają weronikę na Ukrainę. Ludzie przez kilkanaście lat Polska była jej domem. Gdzie macie serce? A może Polska tylko dla polaków?Walcie sie głupy!!!
gość
11 lat temu
Jobieto, powinnaśzmienić to nazwisko bo do niczego Ci ono nie potrzebne. Jesteś i mam nadzieję będziesz kobietą , która w obcym kraju zrobiła coś z czego jest znana i to wcale nie przez nazwisko pazura. Daruj sobie tego padalca i jego nazwisko. Bądź sobą i ciesz sie tym kim jesteś.
bDgLUZAH
gość
11 lat temu
czepiajcie sie jego gogusia swirnietego co od weroniki chcecie kobieta mu dziecko wychowala byla najukochansza zona i co szajbusowi odbilo i koty na zone wstyd zalosne
gość
11 lat temu
niech jej czarus odda to co zarobiła będąc z nim,to nie bedzie musiała dorabiac
gość
11 lat temu
Cezary ma racje, niech wraca do swojego kraju
gość
11 lat temu
PANI WERONIKO LEPIEC BYĆ JEGO BYŁĄ NIŻ OBECNĄ:)
DAVID KRÓL PO...
11 lat temu
Miałeś, c****e, złoty róg, miałeś, c****e, czapkę z piór: czapki wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.
gość
11 lat temu
Pazera!!!! do domku szybciutko - na swoja kochana Ukraine
...
Następna strona
bDgLUZBj