Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tiger chce uciszyć kochankę! Milionem dolarów!

180
Podziel się

"Jego prawnicy są zdesperowani, żeby tylko powstrzymać ją od opowiadania o szczegółach romansu."

Tiger chce uciszyć kochankę! Milionem dolarów!
bDYvENph

Wszystko wskazuje na to, że najlepiej opłacanego sportowca świata, Tigera Woodsa czekają niespodziewane i spore wydatki. I nie chodzi bynajmniej o zakupy świąteczne.

Mistrzowi golfa, który miał wszystko, zachciało się skoków w bok, chociaż jeszcze daleko mu do kryzysu wieku średniego. Przy wyborze kochanek dał się ponieść impulsowi i pechowo dla siebie trafił na dziewczyny, które na romansie postanowiły zarobić. Cóż, miały prawo poczuć się zdradzone, gdy dowiedziały się z mediów, że są tylko jednymi z wielu kochanek.

Teraz swoją złość mogą spożytkować konstruktywnie. Może to być dla nich niepowtarzalna okazja, aby zaistnieć w mediach na dłuższy czas, zdradzając pikantne szczegóły romansu. Albo *uszczknąć chociaż malutką część z wartego miliard majątku sportowca. *

bDYvENpj

Jedna z nich, najdłużej zaangażowana w związek z Tigerem (i mająca najwięcej do ujawnienia ), Rachel Uchitel jest w trakcie rozmów z przedstawicielami Woodsa.

Jego prawnicy są zdesperowani, żeby tylko powstrzymać ją od opowiadania o Tigerze i są gotowi na długie pertraktacje - informuje magazyn Radar. Zapewne uda mu się przebić oferty tabloidów. Według informacji niektórych z nich w grę wchodzi nawet... milion dolarów za milczenie.

Takie pieniądze zaproponowano Rachel, która właśnie przygotowywała się do konferencji prasowej. Reprezentująca ją Gloria Allred, znana amerykańska prawniczka, mająca na swym koncie m.in. współpracę z psychofanką Angeliny Jolie, Naydą Suleman, w ostatniej chwili odwołała spotkanie z dziennikarzami. Bez podania powodu. Po raz pierwszy w swojej karierze. Podobno wszystko przez telefon od ludzi Tigera *z ofertą "nie do odrzucenia". *

To dopiero początek. Gdy już uda się zamknąć usta Rachel Uchitel pozostają jeszcze dwie kochanki. Nadchodzące święta będą wyjątkowo kosztowne i raczej niewesołe dla Tigera...

bDYvENpp
bDYvENpK
KOMENTARZE
(180)
gość
11 lat temu
To cecha charakterystyczna dla czarnych, zawsze kłamią i zdradzają
gość
11 lat temu
też mi sposób na związek : pilnowanie jakiegoś pier*doły. gratulacje.
gość
11 lat temu
):-)
bDYvENpL
gość
11 lat temu
faceci wszyscy tacy sami ;/
gość
11 lat temu
masakra
Najnowsze komentarze (180)
gość
11 lat temu
same dziwki kasa kasa kasa ... co jest z wami kobiety ?
gość
11 lat temu
A tak niepozornie Tiger wygląda:). W życiu na tego brzydala bym nie poleciała.
gość
11 lat temu
dobra foka z tej laseczki :)
gość
11 lat temu
wlasnie,co te d. w nim widza ?.
gość
11 lat temu
najlepiej opłacany jest sołowow;/
gość
11 lat temu
a dobrze im tak wszystkim niech wszystkie kochanki się złączą i niech zaczna skubać z takich gości kasę hehehe to może przejdą na trzepanie k.. hehe
ivss
11 lat temu
Poniekąd zasłużył.
gość
11 lat temu
TRZEBA BYŁO MYŚLEĆ GŁÓWKĄ,A NIE ROZPORKIEM.DOBRZE MU TAK.ŻONĘ MA ŁADNĄ,TO ZACHCIAŁO MU SIĘ JAKIEJŚ LAFIRYNDY.PACAN JEDEN.
bDYvENpD
gość
11 lat temu
Za pykanie w golfa zarabiać miliony. Ciekawe ilu Polaków ma zdolności w tym kierunku. Tu nikt nie gra w golfa na co dzień. Tiger woods - poznaj polską biedę ty wymoczku. Przyjedź, niech cię ograbia i zostań z kijkiem od golfa w tyłku.
krakusek
11 lat temu
ona ma usta jak wyparzone wrzatkiem za duzo je powiekszyla pfuj
gość
11 lat temu
k****n, ktory za wczesnie stal sie slawny i bogaty - nie on jeden zreszta!
mądry gość
11 lat temu
zdesperowani? chyba zdeterminowani...polecam poprawkę
gość
11 lat temu
żebyś się nie kiedyś nie zdziwiła, jak będzie chciał cię zdradzić to powie, że idzie do sklepu po ziemniaki i w tym czasie odwali szybki numerek.
gość
11 lat temu
Niewesole swieta dla niego?A co ma powiedziec jego zona?
...
Następna strona
bDYvENqf