Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska nie ma przyjaciół

1886
Podziel się

"Jej kontakty wiażą się tylko z interesami" - mówi znajoma. Kogoś to zaskakuje?

Urbańska nie ma przyjaciół
bDXNZrVh

Kolejna, po Edzi Górniak, która nie lubi się wiązać z ludźmi. Najwyraźniej w show biznesie tak jest najłatwiej. Wokół Nataszy Urbańskiej jest podobno taka pustka, że mianem jej znajomych trzeba określać osoby, z którymi styka się w pracy. Bo nikogo bliższego nie ma. Oczywiście z wyjątkiem męża.

Natasza miała przyjaciołki, ale przestała dbać o kontakty, żyła Januszem - mówi tygodnikowi Świat i Ludzie jej "znajoma", czyli osoba pracująca w teatrze Buffo. Więc i one się odsunęły. Teraz jej kontakty wiążą się tylko z interesami.

Natasza jest samotna do tego stopnia, że ekipa pracująca nad filmikami z przygotowań do Tańca z gwiazdami miała podobno problem ze znalezieniem kogoś, kto zadeklaruje, że ją zna, lubi i życzy jej szczęścia. Wyobraźcie sobie taką sytuację... Z łapanki wzięto Annę Dereszowską i Anetę Kręglicką tylko dlatego, że dały się nagrać na korytarzu, kiedy wychodziły ze studia Dzień Dobry TVN...

bDXNZrVj

To aż przykre. Czy warto poświęcić aż tyle dla kariery?

bDXNZrVp
bDXNZrVK
KOMENTARZE
(1886)
gość
11 lat temu
Loser z niej. Wg. mnie.
gość
11 lat temu
nikt jej nie lubi ;/ fałszywa kobieta po prostu!
gość
11 lat temu
Biedna, straciła wszystko. Kariera się skończy, życie potrwa dalej. Wtedy się przekona jakie jest na prawdę
bDXNZrVL
gość
11 lat temu
Lepiej mieć jednego przyjaciela niż stado pseudoprzyjaciół. Więc nie czepiajcie się bo nie każdy musi mieć furę przyjaciół.
gość
11 lat temu
biedactwo ;p
Najnowsze komentarze (1886)
gość
6 lat temu
odejdz od tego starego pryka to przyjaciele zaraz sie znajdą...
gość
6 lat temu
A kto jej kazal za starego dziada wychodzić, takie miała parcie na szklo ze nie liczyli jej się ludzie tylko ona i Januszek, znam sprawę od podszewki, na razie przemilczę ale jej się zbiera, na własne życzenie tak ma , i bardzo dobrze nie ma co zalować bo ona tego nie warta, po trupach szla do kariery, przez kłamstwa i świństwa jakie ludziom robila, teraz to zlo wraca, zawsze wraca ale już nie ma kiedy się naprawiac, za poźno a wredni ludzie tak kończą, jeszcze od Januszka dostanie kopa, już nie długo,
gość
6 lat temu
Egoisci tak maja, myślała ze pozjadala wszystkie rozumy, o przyjaźń trzeba dbac, z ludźmi trzeba życ, niestety jak nie to się jest samotnym, wcale mi jej nie żal ma to na własne życzenie, gawizda, nauczy się szanować ludzi jak ma jeszcze czym myśleć, a do Kordej-Szatan to ona do pięt jej nie siega, ma czego się obawiać,
trot
6 lat temu
ale pindolicie...skad to wymyslacie te historie ...szok:)
gość
6 lat temu
Zacznijmy od tego, że w TZG w ogóle nie powinna brać udziału bo miała doskonałe przygotowanie taneczne. A teraz wszyscy jej się żałują ... Proponuję menagera zmienić z męża na jakiegoś profesjonalistę.
gość
11 lat temu
nie dziwie sie!!!!!!!!
sylfiaa
11 lat temu
Ona jest spoko ... To przez tego jej męża ma życie zwalone ..
gość
11 lat temu
Piękna kobieta. Co do "braku znajomych" - i co z tego? Ja dla przykładu też odciąłem się od niemal wszystkich moich 'znajomych' (miałem swoje powody) i nie żałuję dziś tej decyzji. To jest bardzo indywidualna sprawa i dziwi mnie, że Pudelek tak jednoznacznie przedstawią tą sytuację jako negatywną. Dla mnie na przykład Natasza ZYSKAŁA po tej informacji. Trzeba mieć dużo siły w sobie, aby kroczyć przez życie w samotności.
bDXNZrVD
gość
11 lat temu
a ja się nie dziwie że ona niema przyjaciół na mnie też działa odpychająco...
A
11 lat temu
kobieta, która kocha za bardzo.... To uzależnienie, choroba, jak alkoholizm.
gość
11 lat temu
fajne ma te nowe zeby
gość
11 lat temu
jak już osiągnie co zamierzała wymieni go na nowszy model biedactwo
gość
11 lat temu
PODŁOZYŁA SIĘ STAREMU CHŁOPU I WYPŁYNĘŁA
gość
11 lat temu
BIEDACTWO ŻEBY NIE JEJ STARY MĄŻ NIKT BY O NIEJ NIE SŁYSZAŁ
...
Następna strona
bDXNZrWf