Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łepkowska dowali Agnieszce Perepeczko!

191
Podziel się

Komu jeszcze? Pisze książkę...

Łepkowska dowali Agnieszce Perepeczko!
bDKrgDzF

No i stało się. "Królowa polskich seriali" postanowiła spisać swoje przemyślenia o show-biznesie w książce. Wymyśliła już nawet oryginalny tytuł: Ł jak Łepkowska. Będzie to wywiad-rzeka z nią samą. Jak twierdzi Na żywo, oberwie się między innymi Agnieszce Fitkau-Perepeczko.

Aktorka żywi do Łepkowskiej urazę za wykreślenie ze scenariusza M jak miłość roli Simony. I, co gorsza, daje temu wyraz publicznie. Nie używa nazwisk, jednak wiadomo, o kogo chodzi - mówi tabloidowi znajoma scenarzystki.

Biorąc pod uwagę, że Łepkowska dała się poznać jako osoba nie stosująca taryfy ulgowej wobec osób, którym los poskąpił talentu, a z wieloma takimi przyszło jej pracować, jest całkiem prawdopodobne, że oberwie się komuś jeszcze.

bDKrgDzH

Na kogo stawiacie?

bDKrgDAi
KOMENTARZE
(191)
góral
8 lat temu
autor komentarza "erwinek wenclinek" to znany warszawskiej policji domokrążca z telefonami komórkowymi Tomasz Choroś, mieszkaniec Legionowa. Dzięki p. Wenclowi i jego znajomym, którzy kupowali u Chorosia telefony, zarobił on. ok.100.000zł. P. Erwin kopnął go w d**ę gdy Choroś został przyłapany przez policę na okradaniu podwarszawskiej willi. Choroś zszedł na dziady i teraz "mści" się swoimi "donosami" o p.Wenclu zmyślając bajeczki. P.Erwin napisał o Chorosiu bardzo ciekawy wpis na swoim blogu - CHORY CHOROŚ Z LEGIONOWA - warto przeczytać - wtedy wszystko staje się jasne !!!
gość
11 lat temu
Wielka sztuka komuś dowalić!
gość
11 lat temu
Ja jej nie lubię
bDKrgDAj
gość
11 lat temu
Tereniu to Ty napisałaś?Lajuś
gość
11 lat temu
Pani Lepkowska niestety wyglada okropnie w Szkle kontaktowym.Ubrana jak wiocha a buciska ma jak z Syberii.Ale b.lubię ją sluchać bo jest b.inteligentna.Zeby sie jeszcze inaczej ubierała.
gość
11 lat temu
M jak Miłość to s****a niech frikau się cieszy że tam już nie gra. telewizja powinna juz zakończyć ten serial i klan bo scenarzysci sobie nie radzą
Benignabloogp...
11 lat temu
A kogo obchodzi to co ma do powiedzenia Łebkowska.?
gość
11 lat temu
Serial M jak miłość stracił bardzo po usunięciu Simony. To błąd-szkoda
gość
11 lat temu
AGNIESZKA STARA PRUKWA ,
gość
11 lat temu
,AGNIESZKA WNOSIŁA RADOSC POKAZALA JAK MOZNA ZYC I WYGLADAC JUZ W PEWNYM WIEKU, AZ SIE CHCE ZYC PATRZAC NA NIA A ŁEPKOWSKA NIECH SIE SCHOWA ZEBYSMY JEJ NIE OGLADALI RAZEM Z WYMOKLYMI MROCZKAMI,
gość
11 lat temu
łepkowskiej nie trawie!! sama ma problemy,to zazdrosci tak vitalnej kobiecie jak piekna PEREPECZKO.
gość
11 lat temu
perepeczko stara baba udajaca podlotka ,bardzo to zalosne
gość
11 lat temu
widzę że dorabiasz sobie na pisaniu (opłaconym} takich tekstów-po prostu - chamstwo,a pani Agnieszka piękna,z klasąinawet nie wie ,że istniejesz pomiocie! [/cytat]
bDKrgDAb
gość
11 lat temu
łubiłam Simonę fajnie grała i wnosiła koloryt do serialu
...
Następna strona
bDKrgDAD