Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona rzuci go po świętach!

160
Podziel się

"Wszyscy uważają mnie za dziwkę, ale to nieprawda" - mówi jedna z jego kochanek. "Ja i Tiger zawsze będziemy razem!"

Żona rzuci go po świętach!
bDKqzKbp

Elin Nordegren po kolejnej serii ciosów i upokorzeń doszła do wniosku, że 55 milionów dolarów to za mało, aby wynagrodzić jej krzywdę. Wcale się jej nie dziwimy. Trudno wycenić konieczność udawania szczęścia rodzinnego z facetem, który zdradzał seryjnie, z kilkunastoma prostytutkami naraz. Modelka musiała stawić czoła całemu haremowi kochanek męża, znieść doniesienia o jego zabawach z narkotykami i zamiłowaniu do orgii, a nawet informacje o aborcjach, za które płacił.

Wiadomo już, że Elin zamierza złożyć jednak pozew o rozwód. Spędzi z Woodsem i dwójką dzieci ostatnie wspólne święta, po których rozpocznie się walka o miliardową fortunę golfisty.

Przez najbliższy okres Elin i Tiger będą udawać zgodne małżeństwo dla dobra dzieci - powiedział mediom jeden z pracowników sportowca. Elin nie dała się przekonać psychologowi, ani specjaliście od związków. Widziałem, jak nakrzyczała na Tigera, że nie chce go nawet widzieć. Kazała mu przestać do siebie wydzwaniać i wyżalać się terapeucie, a nie upokorzonej żonie.

bDKqzKbr

Woods najwyraźniej posłuchał jej rady, ale zamiast wypłakiwać się na ramieniu wynajętego psychologa zwrócił się do jednej z kochanek. Nadal utrzymuje kontakt z Rachel Uchitel, która rozpowiada mediom, że sportowiec nigdy z nią nie zerwał i cały czas są parą!

Ja i Tiger zawsze będziemy razem! Powiedział mi kilka dni temu, że przez parę tygodni nie będziemy się kontaktować, aby nie komplikować sprawy - pochwaliła się "kochanka numer jeden". Wszyscy uważają mnie za dziwkę, ale to nieprawda. Mamy wyjątkowy związek. Kochamy się, ale oboje uwielbiamy seks i erotyczne eksperymenty. Dla mnie Tiger może mieć ile chce kobiet, byleby ostatecznie wracał do mnie.

Czyli związek idealny. Tiger będzie mógł urządzać orgie, a Rachel będzie jeździła ferrari.

Współczujemy dzieciom.

bDKqzKbx
bDKqzKbS
KOMENTARZE
(160)
seo plugin
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
11 lat temu
s*******z wywalcz kasy ile sie da
gość
11 lat temu
Ci tu dużo gadac.Hajs rządzi i w główce się przewraca...........Współczuje kobiecie.
bDKqzKbT
pinacolada997
11 lat temu
TEN BAMBUS D**A TYLKO BIAŁE??
Olu$ka
11 lat temu
jak on mógł to jej zrobić ;( i te maszkarowate kochanki. Jak on może...
gość
11 lat temu
dla dobra dzieci przeciez one sa malutki i nie wiedza co tatus wyprawia , niech kase bieze i jego zostawi
gość
11 lat temu
ale gosc , ciekawe ze ona nie wiedziala jaki on jest zanim z nim sie zwiazala. A dla dobra dzieci to powinna jego zostawic juz teraz bo sa male i nie wiedza co sie dzieje w ich zwiazku. a fakt szkoda jej bo to co sie dowiaduje o nim to przechodzi ludzkie pojecie . jak mu zabieze majatek to i kochanki jego opuszcza i kariere szlag trafi tez nie ma nic bez odzewu.
gość
11 lat temu
Durna jest, powinna go już teraz żucic
gość
11 lat temu
Najgożej cierpią na tym dzieci :( ja gdybym miała takiego starego to bym się bała wyjść na dwór :(
gość
11 lat temu
mam nadzieję, że zabierze mu wszystkie pieniądze
gość
11 lat temu
jak by chciala odejsc to by odeszla a nie czekala az jej kasa zaswieci :D sucza leci na kase i tyle w d***e ma nawet wlasne dzieci
gość
11 lat temu
Polacy - najmadrzejsi.
gość
11 lat temu
Wiesz co to jest umowa przed malzenska, ktora ona podpisala, ze dostanie i to nie za duzo jak by sie z nim rozeszla dopiero po 5 latach. A tych lat jeszcze troszke jej brakuje, dlatego na razie musi znosic jego zdrady.Chyba ze chce odejsc z torbami.
bDKqzKbL
gość
11 lat temu
piszę się RZUCIĆ i****o!
...
Następna strona
bDKqzKcn