Trwa ładowanie...
Przejdź na

Małaszyński wyremontował mieszkanie rodzinie zastępczej!

228
Podziel się

"Nie będę robił wokół tego zamieszania."

Małaszyński wyremontował mieszkanie rodzinie zastępczej!
bDYcUAjV

Mało jest gwiazd, które pomagają innym naprawdę bezinteresownie. Zazwyczaj albo chwalą się swoją dobroczynnością na łamach tabloidów, albo dbają o to, aby ktoś inny poinformował media o ich wspaniałomyślności. Do nielicznych, którzy się z tym nie obnoszą należy Paweł Małaszyński. Jak donosi Twoje Imperium, aktor na własny koszt wyremontował mieszkanie niezamożnej rodzinie.

Lokal został przekazany rodzinie zastępczej z Białegostoku przez tamtejszy Zarząd Mienia Komunalnego. Tygodnik opisuje, że aktor z "rudery bez sanitariatów, z ciemną kuchnią i odrapanymi ścianami" zrobił "przytulne, odmalowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty lokum".

Jednak Małaszyński nie ma zamiaru obnosić się ze swoim gestem.

bDYcUAjX

Nie będę robić wokół tego zamieszania - powiedział zapytany przez gazetę. To jest moja prywatna sprawa, komu i dlaczego pomagam.

Cóż, jest parę osób, które mogłyby wziąć z niego przykład. Miejmy nadzieję, że Pawłowi jest miło, że został "przyłapany" na dobrym uczynku :)

bDYcUAky
KOMENTARZE
(228)
gość
11 lat temu
Wspaniały człowiek o wielkim sercu . Wiem to od dawna.Mam nadzieję, ze dobro wróci do Małaszyńskiego. To nie pierwszy dobry uczynek tego człowieka , mam nadzieję, że nie ostatni. Przy tym jest to aktor, który od roku żyje głównie z teatralnej gaży, bo nie grywa teraz w serialach, a filmy z jego udziałem dopiero wejdą na ekrany kin. Nie należy do tych najbogatszych w tej grupie, ale zawsze pomaga potrzebującym.
gość
11 lat temu
fajny facet,klasa
addaaaa
11 lat temu
Dobre serducho ma
bDYcUAkz
B
11 lat temu
panie Pawle, przywraca Pan wiarę w ludzi. Najlepszego na Święta, wspaniałych ról. B
gość
11 lat temu
jest spoko
Najnowsze komentarze (228)
wiolka;p
11 lat temu
nie ważne kto doniósł, ważne ze coś robi..;)
gość
11 lat temu
brawo
Monika M. :-P
11 lat temu
I niech ktoś powie, że Pan Paweł nie ma wielkiego serca!!! To jest prawdziwa gwiazda, zgadzam się z Metallll. Szkoda tylko że większość ludzi tylko bierze ale nigdy nic nie da... Wielki szacunek dla Pawła Małaszyńskiego! Trzeba więcej takich ludzi!!!
KtoS..
11 lat temu
BOSKI !
KAROLINKI:D
11 lat temu
IDOL:D
gość
11 lat temu
widziałam Go wczoraj!!!!!!!!!! jest boski
gość
11 lat temu
jest boski i tyle ;*******
gość
11 lat temu
...nie to co Angelina Jolie...
bDYcUAkr
gość
11 lat temu
konkrety i mało gadania!! Super to jest gwiazda!!Konkretna pomoc potrzebującym!! Tak jak młody Stuhr jako dawca szpiku!!
gość
11 lat temu
A ciekawe skąd ta gazeta wiedziała? Może też ktoś "wygadał się przez przypadek"? ;D Ale tak czy tak, chwała mu za to, że pomógł ludziom :)
gość
11 lat temu
spotkałem go ostatnio w auchan w bialymstoku, moja mama poznała go od razu a ja mu powiedziałem " ja to Pana nie kojarze ale to dlatego ze TV nie ogladam" a on do mnie ze " nie szkodzi i masz racje ze nie ogladasz tv bo so strata czasu" fajny koles:)
gość
11 lat temu
Czy Jusię byłoby stać na taki gest?O 10 zł. długu zrobiła awanturę.
gość
11 lat temu
świetny człowiek!
gość
11 lat temu
To piękne i rzadkie w dzisiejszych czasach wielki szacunek dla pana Małaszyńskiego.
...
Następna strona
bDYcUAkT