Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamila "biega po bułeczki dla męża"...

504
Podziel się

Wielka miłość Mścichowskiej i Łapickiego trwa.

Kamila "biega po bułeczki dla męża"...
bDYcXnYR

Młoda Kamila Mścichowska i wiekowy Andrzej "widziałem Hitlera" Łapicki to jedna z najbardziej egzotycznych par mijającego roku. Jesteśmy pewni, że zajmą wysokie miejsce w naszym rankingu (zobacz: Wybieramy NAJWIĘKSZY OBCIACH 2009!). Tymczasem, jak donosi Super Express, miłość między małżonkami trwa. Kamila jest podobno "zdolna do największych poświęceń" i "niestraszny jej nawet siarczysty mróz ani blady świt", bo... chodzi rano po zakupy.

O świcie, tuż po otwarciu sklepu spożywczego na warszawskim Mokotowie, biegła po zakupy - opisuje przejęty tabloid. Na dworze szalał siarczysty mróz - nikomu nie chciało się wyściubiać nawet nosa spod kołdry, a co dopiero wychodzić na dwór.

Dziennik donosi, że troskliwa żona kupiła: "bułeczki, serek, wędlinkę i warzywka" i bardzo chwali Mścichowską za dbałość o męża.

bDYcXnYT

Nie jest to jakimś specjalnym zaskoczeniem. Nie spodziewała się chyba, że 85-letni facet będzie to robił za nią.

bDYcXnZu
KOMENTARZE
(504)
Tinula.
11 lat temu
Heh . zeby to jeszcze była prawdziwa miłość .. A nie jakieś udawanki "Patrzcie jaką mam młodą l***ę .!" "Patrzcie jakiego mam nadzianego męża. " Żenada
PUNISHER
11 lat temu
..po co biega jak ma swoją... chyba że dziadziuś woli ze sklepu...;]
gość
11 lat temu
mi by sie nie chcialo, ale milosc dodaje skrzydel, wiec kto wie...
bDYcXnZv
gość
11 lat temu
Ona po prostu chciała zaistnieć, ale coś słabo wyszło....
gość
11 lat temu
Kamila lubi ssać flaka:D
Najnowsze komentarze (504)
fitflop disco...
6 lat temu
fit flop on sale fitflop discount
gość
10 lat temu
Niech nie zapomni o soku z ananasa!
gość
11 lat temu
To jego podgardle.. Kręci ją jego obwisłe podgardle, jak u pelikana lub marabuta...
gość
11 lat temu
Nawiązując do komenatrza....polizac to on jej moze ale z jego "WACKA" to ona raczej nie skorzysta bo tak sobie myślę że w jego wieku to już nie ma z czego!!!! No chyba że z dużej kasy to stać ją na kochanka fuuuujjjj obrzydliwa laska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Ma dziewczyna chrapkę na dużą kasę po "meżusiu" to sie poswieca..... bo opócz dużej kasy to nic po za tym on już jej nic nie może dać.... myśli dziewczyna o przyszłości ...no nie???
gość
11 lat temu
Myślę że ona robi to dla kasy i " jakiejś kariery" skoro nie pamieta o swoim ojcu chociaz jej mąż jest od niego starszy... to dla wygody dostaniego życia może kariery i majątku rzecz jasna
gość
11 lat temu
Co kogo obchodzi co ona kupowała? to żałosne... Jeśli się kochaja, niech im będzie i krzyż im na drogę. Nie wiem po co robic z tego taką zadyme... związek jak każdy inny. Ona musi go kochać jeśli zdecydowała się na małżeństwo. Z 2 strony podziwiam, choć jest to dosyć trudne do pojęcia.
gość
11 lat temu
tragedia , przecież to napewno jest chore i on i ona.To pielęgniarka dla niego. Może takiej szukał aż znalazł.
bDYcXnZn
gość
11 lat temu
Zboczenie,wstyd,hańba,żenada! A fuj!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Jak on zechce polizać jej piździcho, to ona może mu spokojnie powiedzieć "S*******J DZIADU!"
gość
11 lat temu
Nie rozumiem.
gość
11 lat temu
i czego się tak indyczysz .....żyłka Ci pęknie
gość
11 lat temu
a kto ma biegać ???? Łapicki?
ANTYFAN MARYL...
11 lat temu
TA DZIEWCZYNA TO P***A MANIPULATORKA !!! ONA GO NIE KOCHA !!! LECI NA JEGO KASę !!! MA JUż OBMYśLONY PLAN !!! JAK TYLKO MężUś KOPNIE W KALENDARZ JA ODZIEDZICZę WSZYSTKO !!! BęDę żYłA JAK KRóLOWA !!! TY CHAMKO !!! TY GO WCALE NIE KOCHASZ !!! POWINNO CIę SUMIENIE RUSZYć I POWINNAś POWIEDZIEć FREDNA MATERIALISTKO , żE KOCHASZ JEGO KASę !!! NAPEWNO GO PODTRUWASZ !!! żYCZę CI ABY DZIADEK CIE PRZEżYł I żEBY TWóJ NęDZNY PLAN ODKRYł WRESZCIE MężUś !!! TY MAłPO !!! NIE WIERZę , żE KOCHASZ MężCZYZNę O 60 LAT STARSZEGO !!! ON MóGłBY BYć TWOIM DZIADKIEM !!! MóJ DZIADEK JAK SIę URODZIł(?)M MIAł 48 LAT !!! TO MNIEJ NIż 60 !!! TY CWANA MATERIALISTKO !!! TY OSZUSTKO !!! NIECH TA NAIWNA DZIADYGA WRESZCIE POZNA TWOJE PLANY I KNUCIE !!! NIENAWIDZę CIę !!! JESTEś NIKIM DZIEWCZYNO !!! JAK TAK MOżNA OSZUKIWAć STARSZEGO CZłOWIEKA !!! NIE LUBIę TEGO AKTORA CZY TAM REżYSERA , ALE OSZUKIWAć KOGOś TO COś NAJGORSZEGO , A ON CI NAPEWNO ZAUFAł I KOCHA CIę SZCZERą MIłOśCIą !!! BRZYDZę SIę TAKIMI LUDźMI JAK TY !!! MAM NADZIEJę , żE PO JEGO śMIERCI ZOSTANIESZ BEZ NICZEGO !!! NIC CI NIE POWINIEN ZOSTAWIć !!! O BOżE !!! JAK STARSZE OSOBY łatwo wykiwać !!!
...
Następna strona
bDYcXnZP