Trwa ładowanie...
Przejdź na

Figura zostanie "gwiazdą dobroczynności"?!

267
Podziel się:

Zapomnieli już o tym, jak wyleciała z fundacji "Mam Marzenie"? Ludzie mają naprawdę krótką pamięć...

Figura zostanie "gwiazdą dobroczynności"?!
bEKvBhSJ

Czy ludzie mają aż tak krótką pamięć? Kasia Figura, która półtora roku temu zasłynęła olaniem Fundacji "Mam Marzenie", na której twarz się promowała, właśnie została nominowana do nagrody "Gwiazdy Dobroczynności", plebiscycie organizowanym przez tygodnik Newsweek...

Kapituła konkursu argumentuje, że aktorka "jest ambasadorką programu "Telefon do Mamy" oraz "jest obecna na wszystkich wydarzeniach związanych z programem oraz odwiedza pacjentów szpitali dziecięcych. Katarzyna Figura użyczyła także swojego głosu do nagrania baśni "Królowa Śniegu" na płycie Świat Bajek i Baśni". (My dorzucilibyśmy jeszcze dzielną obronę biednego Romana... Zobacz: "Autorytety moralne" bronią Polańskiego!)

W imieniu wszystkich 13-latek...

bEKvBhSL

To oczywiście bardzo miło ze strony Katarzyny, ale nie wiemy, czy tak do śmiechu było dzieciom, którym miała pomagać w "Mam Marzenie". W czerwcu 2008 roku o współpracy z Figurą tak mówiła szefowa Fundacji. To jej słowa:

Naszym ambasadorem jest teraz osoba, która dla chorych dzieci robi naprawdę dużo i w ogóle się tym nie chwali. Takie same oczekiwania mieliśmy wobec pani Kasi, ale jej słowa nie zawsze przekładały się na czyny. Szkoda, bo wierzyliśmy, że bardzo nam pomoże**.**

Figura walczy o statuetkę w kategorii "Dobroczyńca" wraz z Kayah, Małgosią Foremniak, Eweliną Flintą i Krzysztofem Hołowczycem. Jeżeli wygra, będzie to kolejny dowód na to, że w życiu tych ludzi liczą się TYLKO pozory. Wszystko inne to strata czasu.

bEKvBhTm
KOMENTARZE
(267)
gość
12 lat temu
To sie własnie tak odbywa, te różne kapituły, śmieszne gremia, któr działają na zasadzie: dziś ja dam nagrode tobie, jutro ty mnie... A naiwna publika ma podziwiać i wbić sobie do głowy, ze ta jest najpiekniejsza, ten najseksowniejszy, tamten odniósł najwiekszy sukces, a tamta jest najpopularniejsza... A teraz jeszcze nam każą "gwiazdy dobroczynnosci" podziwiać:-/ Juz samo słowo dobroczynność wyklucza gwiazdowanie:-/ Co za pycha i o****a u tych ludzi - artystom wolno więcej, nes pa?
gość
12 lat temu
kto ją nominował chyba taki g***i jak ona
gość
12 lat temu
kiedys byla najlepsza d**ą... ladna zgrabna sexowna , niestety bardzo sie postarzala
bEKvBhTn
dedicool
12 lat temu
s**m na pudla bo znowu wymiksowal moj komentarz.
gość
12 lat temu
Czytam te komentarze i szlak mnie trafia,łączycie aktorkę i to starzejącą się z Polańskim ,przez lata wszyscy byli dumni z niego wiedząc o wydarzeniach w Stanach ,teraz i****i i g*******e nie znając sprawy posiłkują się jadem Pudelka ,jeśli tak bardzo fascynuje was wymiar sprawiedliwości USA to zapoznajcie się ze sprawą chociażby Freemana i jego wnuczki o Jacksonie nie wspomnę.
Najnowsze komentarze (267)
gość na NIE!
12 lat temu
Nigdy nie lubiłam Figury i faktycznie wszystkie filmy,w których grała to PORNO,aż się robiło DUSNO jak sie na to patrzyło.Ani wielka aktorka,ani wielka DOBRODZIEJKA ! A właściwie,kto ją nominował?!
gość
12 lat temu
zawsze była straszna tłusta krowa
gruby rycho
12 lat temu
Stara rura.
gość
12 lat temu
Ona ma marzenie latac z cyckami.A jej status mniej niz zero.
gość
12 lat temu
jak ja jej nie lubie!!!!!!!wielka mi gwiazda gdzie ona ma ten talent??a ludzkich odruchów brak....masakra
gość
12 lat temu
hahaha temu cudakowi nawet nie wychodzi otwarcie speluny w Giżycku ....
zainteresowan...
12 lat temu
za ile sprzedasz te czapeczkę???
Marian na
12 lat temu
zajmij się swoimi dziećmi, bo za chwilę będą potrzebowały pomocy w Mam Marzenie
bEKvBhTf
Marian na
12 lat temu
Jezeli choć trochę masz wstydu nie pokazuj się , cyce już były, a okradanie dzieci jest nie do wybaczenia , moje pytanie jest ile na ten cel przekazałaś? złotówkę a może dwa złote????? a reszta na uwierające czerwone buciki???? Gwiazdo dobroczynności s ............!!!!!!!
gość
12 lat temu
FIGURA TO PEDOFILKA, POPIERAJACA PEDOFILA I GWALCICIELA O KSYWIE POLANSKI....SWOJA DROGA MOZE KTOS PRZYPOMNI JAK SIE NAPRAWDE TEN ZYD NAZYWA>>>>>
gość
12 lat temu
Stara krowa chce dorobić do emerytury.Ha,ha,ha.
gość
12 lat temu
Stara,rozklapciała,przepita!bleee
gość
12 lat temu
stara tapeciara,idz juz na emeryturke,nie rob se wstydu,stara ruro.
gość
12 lat temu
jakim usmiechem ma ona olsniewać?? tymi protezami??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKvBhTY
bEKvBhTZ
bEKvBhUa
bEKvBhUb
bEKvBhUc
bEKvBhTH