Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak potraktowana gorzej niż Cichopek!

461
Podziel się

Dostała mniejszą garderobę... "Odebrała to jako policzek."

Górniak potraktowana gorzej niż Cichopek!
bDZTOweZ

Edyta Górniak w przeciągu zaledwie kilku dni została sprowadzona na ziemię. A przynajmniej powinno się tak stać. Podejrzewamy jednak, że piosenkarka jest odporna na refleksje. Najpierw ze współpracy z nią zrezygnował nowy menedżer Rinke Rooyens, który "nie wytrzymał psychicznie". Dziś z kolei, jak donosi Fakt, została potraktowana "jak gwiazda drugiej kategorii". A konkretnie - gorzej niż Kasia Cichopek...

Organizatorzy sylwestrowej imprezy lepiej od Edzi zajęli się bowiem młodą "aktorką", której zapewnili wszelkie wygody należne młodej mamie. Edyta jest w szoku.

Kasia już na kilka tygodni przed planowanym sylwestrem poprosiła producentów widowiska o odpowiednią garderobę – dla siebie, synka Adasia i jego opiekunki. Jak każde życzenie gwiazdy, również i to zostało spełnione – pisze Fakt. Aktorka będzie więc miała do dyspozycji 30-metrowy pokój w pobliskim hotelu ze specjalnym miejscem dla dziecka. Mimo że Edyta Górniak chciała taką samą garderobę, to musiała obejść się smakiem. Podobno znana z ciężkiego charakteru gwiazda odebrała to jako policzek.

bDZTOwfb

Nie ma to jak być pewnym własnej wartości i nie mieć kompleksów... Edycie Górniak trzeba niestety udowadniać, że jest "kimś", na każdym kroku.

bDZTOwfC
KOMENTARZE
(461)
gość
11 lat temu
to s**j ......kogo to obchodzi
gość
11 lat temu
W takiej sytuacji Edyta, powinna zrezygnować z występu! Skandal żeby młoda p***a, beznadziejna - Cichopek panoszyła się! Przecież ona nie dorasta Górniak do stóp!
gość
11 lat temu
O Boże ludzie ale bym wam p********a każdego sie czepniecie ;/ czubki aż mi sie rzygać na was chce egoistyczni kretyni. Cichopek jest piękna górniak też a to ze jej nie lubicie to zachowajcie dla siebie !!!!!!!!!!!!!
bDZTOwfD
gość
11 lat temu
Gorniak to diament a Pudel to ż******o co gnoi polska gwiazde a biedne nastolatki dają sie nabrac hehehe
gość
11 lat temu
Cichopek przy Edycie to niedorozwinięte fizycznie gówno
Najnowsze komentarze (461)
Sheenka9920
5 lata temu
Wszystkim zainteresowanym tematyka seksu, moge polecic intrygujący portal online Można tam poznać osoby otwartych na nowe znajomości , a może na coś więcej, łatwiej udostepniać różne informacje i materiały. Dodatkowo jest dostęp do sex shopu.
ROZWESELACZE,...
11 lat temu
ROZWESELACZE,...
11 lat temu
ROZWESELACZE,...
11 lat temu
ROZWESELACZE,...
11 lat temu
ROZWESELACZE,...
11 lat temu
ROZWESELACZE,...
11 lat temu
ROZWESELACZE,...
11 lat temu
Stań się duszą towarzystwa ,tryskaj humorem, ciesz się życiem... Nasz asortyment dzieli się z grubsza na kategorie : sex-shop & artykuły kolekcjonerskie. Sklep mieści się na warszawskiej Pradze, w zagłębiu klubowym przy ul.11 listopada 24... By żyło się lepiej...:)))
bDZTOwfv
gość
11 lat temu
ikasia jest skromną osobą,ale karmi dziecko ,była jeszcze opekunka no i mąż. To kto miał mieć wiekszą.
gość
11 lat temu
a od kiedy to zabiera się dzieci do pracy? jaka z niej gwiazda?! przestańcie!!!!!!! to chyba jakieś nieporozumienie?! czym ona się wsławiła, żeby dostać miano gwiazdy?! to oburzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w ten sposób beszcześcimy prawdziwe gwiazdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
powinniśmy doceniać to, że Edytka została w Polsce i śpiewa tutaj...jakby wyjechała na Zachód guzik byśmy na żywo posłuchali...tam by ją docenili i nie chciałaby juz wrócić! wiec moim zdaniem miała racje prosząc o dużą garderobę..jest prawdziwą gwiazdą wartą zachodu wiec powinni dać i jednej i drugiej to co chcą. Kasi ze względu na to, że jest matką, Edycie dlatego, że jest prawdziwą gwiazdą (a każda gwiazda ma wymagania)
gość
11 lat temu
Edyta jest zbyt pewna siebie, a Kasi i jej synkowi należy się miejsce . !
pompa130
11 lat temu
ale górniak ma zawsze piękny makijaż !:)
gość
11 lat temu
Obie to gwiazdy drugiej kategori.Cichopek jest już w mojej lodówce .Telewizja ma mały budżet ale pieniądze wydaje na bzety
...
Następna strona
bDZTOwfX