Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Żona mnie bije, JAK JĄ ZDRADZAM!"

733
Podziel się

"Artystom wolno ćpać!" - mówi broniąc Piesiewicza. "Nie wierzę w to, że zupełnie trzeźwy artysta jest w stanie cokolwiek stworzyć."

"Żona mnie bije, JAK JĄ ZDRADZAM!"
bEgNBOXp

Maciej Maleńczuk jest zdania, że artystom wolno w życiu więcej niż "zwykłym ludziom". A jemu już w szczególności. Niedawno zasłynął nazywając swoją żonę "dziwką". W nowym wywiadzie ogłosił z kolei, że ją zdradza. Trzeba mu przyznać, że nie boi się mówić tego, co myśli. Również po pijaku policjantom, których wyzywał bodajże od "gestapowców".

Nie umiem kłamać. Nawet, gdy się puszczę, potrafię przyjść i powiedzieć żonie, że się puściłem – chwali się w rozmowie z Twoim Stylem. Ona robi mi wtedy awanturę, nie daje jeść, wyrzuca mnie z domu, zabiera klucze. Urządza mi piekło z życia. Nie mam łatwo. Czasami nawet mnie bije, dwa razy złamała mi ząb.

Maleńczuk broni też senatora Piesiewicza, tłumacząc, że na trzeźwo jest bardzo trudno tworzyć:

bEgNBOXr

Artystom wolno brać narkotyki. Błąd Krzysztofa Piesiewicza polegał na tym, że wszedł w politykę, a to nie jest miejsce dla artysty... Nie wierzę w to, że zupełnie trzeźwy artysta jest w stanie cokolwiek stworzyć. Tomasz Stańko twierdzi, że się da. Ale on tyle wyćpał, że nie wiem, czy jest wiarygodny... Moje największe utwory powstały na kacu, w momencie depresji ponarkotykowej lub poalkoholowej, kiedy trzeźwiałem i starałem się pozbierać życie do kupy.

Zgadzacie się z nim? A może robi błąd, oceniając wszystkich swoją miarą?

bEgNBOXS
KOMENTARZE
(733)
gość
11 lat temu
no to osmieszyl siebie i ta biedna zone
gość
11 lat temu
Dobry jest;) No ale trzeba byc kretynem, żeby wierzyc we wszystko co mówi.
gość
11 lat temu
Żuk gnojowy zwany też inaczej: żuk gnojarz, żuk leśny (Geotrupes stercorarius) – chrząszcz z rodziny gnojarzowatych (wcześniej traktowanej jako podrodzina Geotrupinae żukowatych). Ubarwienie zielono-granatowo-czarne, połyskujące metalicznie. Wielkość: 14-25 mm, ciało owalne, wypukłe. Żuk gnojowy zamieszkuje śródleśne łąki i widne lasy, gdzie wyszukuje odchody zwierząt roślinożernych, ponieważ jego larwy rozwijają się w kulkach utoczonych z tego rodzaju nawozu (należy do koprofagów). Występuje w Europie, zarówno w terenach górzystych jak i na nizinach.
bEgNBOXT
gość
11 lat temu
to co to za artysta skoro musi cpac zeby cos stworzyc?
lucu lu
11 lat temu
ten człowiek jest zalosny ;/ taki z niego artysa ze nie wiem ;/;/
Najnowsze komentarze (733)
Agnieszka
4 lata temu
PIEKNY BRZYDAL! Lubie "dziada" glos ma jak "polski Leonard Cohen". Ale nie zazdroszcze jego zonie "rozrywek" dostarczanych z pewnoscia czesto. Ale nie dziwie sie zonie mozna sie w takim zakochac - ale zycie ciezkie!
malibu
7 lat temu
dno...
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
gość
9 lat temu
kulturalnie SPIERDALAJ!
gość
9 lat temu
uwielbiam go
K.
9 lat temu
On jesnak niestety ma rację, poparzmy na historię literatury, sztuki...
gość
9 lat temu
to masz baaardzo niską samoocenę, przykre, pewnie jakby cie lał jak mokre żyto to też byś chciała z nim być? chyba coś w tym jego wywodzie o "dziw.kach" jest.
gość
9 lat temu
facet już nie wie co ma ze sobą zrobić, zwykły d***k ale talentu mu nie można odmówić.
bEgNBOXL
gość
9 lat temu
D***L NAD DEBILAMI!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Mógłby mnie zdradzać, wszystko bym mu przebaczyła gdybym była jego żoną
gość
10 lat temu
szczery facet i tyle, i za to go bardzo lubie ! ;)
gość
10 lat temu
Chyba zdradza ja z facetami, przeciez to ciota!!!
NIe nawidzę M...
10 lat temu
Dobrze robi powinna cię walkiem bić po twej twarzy i ciele żebyś poczuł ten ból wyglądasz jak P***ł .
tall
10 lat temu
ja tam go lubię, zachowanie jakim człowiek się pokazuję innym nie świadczy o tym jaki jest na prawdę. wy to wiecie z opowieści plotkarski portali, brukowców itp. na co dzień nie wiemy jaki jest.
...
Następna strona
bEgNBOYn