Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nocował na materacu w pustym domu!

112
Podziel się

Wyrzucony z domu miliarder nie miał się gdzie podziać?

Nocował na materacu w pustym domu!
bEiCwiRh

Powoli wychodzą na jaw szczegóły pamiętnej awantury między Tigerem Woodsem, a jego żoną Elin Nordegren, do której doszło 27 listopada, w przededniu wybuchu erotycznego skandalu. Wówczas Elin, która dopiero co dowiedziała się o jego zdradach, w przypływie wściekłości rzuciła się na prowadzącego samochód Tigera.

Teraz już wiemy jak Woods spędził pamiętną, pierwszą noc na wygnaniu z własnej willi. Magazyn Us opisuje warunki, w których przyszło nocować najlepiej opłacanemu sportowcowi na świecie:

Po tym jak Elin wyrzuciła go z domu, bał się zameldować w hotelu. Dlatego skorzystał z gościnności swojego przyjaciela z pola golfowego, Marka O'Meary. Znajomy dał mu klucze do swojej niezamieszkanej rezydencji. Mistrz musiał na tę jedną noc zadowolić się dmuchanym materacem, paroma poduszkami i piwem z lodówki.

bEiCwiRj

Zawsze mógł zadzwonić do którejś z kochanek, i poprosić żeby przywiozła pizzę.

bEiCwiRK
KOMENTARZE
(112)
gość
11 lat temu
jakoś nie żal mi go, haha
gość
11 lat temu
Jakby chciał to nocowałby w luksusowym hotelu, też mi news... Coraz gorzej z tym serwisem.
gość
11 lat temu
dlaczego niektóre newsy mają takie ogromniaste zdjęcia i rozciągnięty tekst?!
bEiCwiRL
gość
11 lat temu
O, to już dwie dziwki.
gość
11 lat temu
Najnowsze komentarze (112)
gość
11 lat temu
"Przekrój" - "Wara od Leppera" "Przekrój" zamieszcza wywiad z Andrzejem Lepperem, między innymi o smaku władzy. Zdaniem wicepremiera Leppera, władza to niewątpliwie przywileje. "Jeśli potrafimy je połączyć z obowiązkami i jesteśmy kompetentni, to te przywileje smakują dobrze. Jeżeli jednak nie ma się wokół siebie ludzi odpowiednich, zaufanych, to gorzki jest jej smak" - stwierdza Andrzej Lepper. "Lepperony" weszły w obieg Członkowie Krajowego Forum Bezrobotnych wydali banknot z podobizną Andrzeja Leppera. Zaprotestowali w ten sposób przeciwko niedotrzymaniu przez Samoobronę obietnic wyborczych Czy powstanie Narodowy Instytut Wychowania? Sejmowa opozycja chce, by rząd wycofał się z pomysłu powołania Narodowego Instytutu Wychowania. Wniosek o odrzucenie ustawy powołującej ten instytut złożyła Platforma Obywatelska. Głosowanie w piątek.
gość
11 lat temu
Czy powstanie Narodowy Instytut Wychowania? Sejmowa opozycja chce, by rząd wycofał się z pomysłu powołania Narodowego Instytutu Wychowania. Wniosek o odrzucenie ustawy powołującej ten instytut złożyła Platforma Obywatelska. Głosowanie w piątek.
gość
11 lat temu
kurcze ja nie lubie czar...
gośćMenedegar...
11 lat temu
KUNDEL,czy ja śnie czy zwijają wam zagle !!!!!!!!!!wiedzma"" Ele" w naglowku,to fatalny pomysl!!!!!!!!!!!!
gośćMenedegar...
11 lat temu
gośćMenedegar...
11 lat temu
Kiedy zdradzają CIę przjaciele!UFAJ OBCYM!!
gość
11 lat temu
begorgeous eu- internetowy sklep odziezowy, francuskiie marki nieznane dotad w polsce, cala masa dodatkow wejdz i sprawdz
gość
11 lat temu
No wlasnie i tu jest swiadectwo tego jakich mamy przyjaciol!!!!!!!!
bEiCwiRD
gość
11 lat temu
Biedny.... zaraz sie poplacze...!! Dobrze mu tak!
gość
11 lat temu
FBI opublikowało wczoraj najnowsze komputerowe symulacje wyglądu Osamy bin Ladena. Dzisiaj okazało się, że do ich stworzenia użyto zdjęć włosów, czoła i zarysu szczęki znanego hiszpańskiego polityka słynącego ze swoich antyamerykańskich poglądów. - Jestem wściekły i zaszokowany - mówi Gaspar Llamazares JA TeŻ!!
anty-fanka bi...
11 lat temu
chce [nie]?miec faceta z FBI.ale wylacznie[nie]?najwyzsza ranga!
anty-fanka bi...
11 lat temu
ze to zdiecie na stronach FBI,mozna bylo [nie]?ogladac juz wczoraj?
fanka bin lad...
11 lat temu
to jaki teraz mamy czas w US?,
gość
11 lat temu
dajcie mu spokuj !! pindy kazdy popelnia bledy !! nie ??
...
Następna strona
bEiCwiSf