Trwa ładowanie...
Przejdź na

Walczą z sobą w TVN Style!

1250
Podziel się

"Stacja będzie musiała wybrać jedną z nich" - mówi informator.

Walczą z sobą w TVN Style!
bEgpzXmd

Jolanta Pieńkowska ma już sporą wprawę w pozbywaniu sie rywalek z pracy, co dla Magdy Mołek nie rokuje zbyt dobrze. Atmosfera w TVN Style jest ponoć bardzo napięta. Problem polega na tym, że obie prezenterki prowadzą dość podobne programy: Pieńkowska _**Drugą stronę medalu**_, a Mołek - _**W roli głównej.**_

Na domiar złego Pieńkowska wygryzła Mołek z powtórek. A powtórki programu Mołek były dotąd emitowane jako "wypełniacze" przez wiosenną ramówką w ogólnopolskim TVN. W ten sposób mogły dotrzeć do znacznie większego grona odbiorców.

Niestety dla niej wywiady Pieńkowskiej z Otylią Jędrzejczak i Jolantą Szczypińską tak się spodobały, że to właśnie one znajdą się w paśmie ogólnopolskim.

bEgpzXmf

Obie mają nadzieję, że ich program trafi do ogólnego TVN-u - mówi informator tygodnika Gwiazdy. Dobrze zdają sobie sprawę, że jeśli tak się stanie, stacja będzie musiała wybrać jedną z nich. Przecież ich programy są do siebie podobne - mówi nam osoba ze stacji. Na razie przewagę ma Jolanta Pieńkowska. Magda Mołek jest niepocieszona, bo to jej program był pierwszy. Poza tym wie, jak trudno jest rywalizować z Pieńkowską. Do legendy przeszły już ich starcia, gdy razem prowadziły "Dzień dobry TVN".

Zapowiadają się ciężkie czasy dla Mołek. TVN Style zdecydował się na kolejną edycję Drugiej strony medalu...

bEgpzXmG
KOMENTARZE
(1250)
gość
11 lat temu
molek najlepsza
gość
11 lat temu
Mołek lepsza :D
gość
11 lat temu
jestem za Mołek
bEgpzXmH
gość
11 lat temu
ale pieńkowska ma ryj p******y
kladjfal df
11 lat temu
molek niezla d****a
Najnowsze komentarze (1250)
gość
8 lat temu
zdecydowanie pani Pieńkowska jeśli miałabym wybierać ;) zresztą można się samemu przekonać oglądając telewizję śniadaniową, jest po prostu dobra w tym co robi.
gość
8 lat temu
walka, czy nie walka mnie takie rzeczy nie interesują. dla mnie ważne kto jest profesjonalny i dobrze wykonuje swoją pracę. pani Pieńkowska taka jest, dlatego lubię programy prowadzone przez nią.
gość
8 lat temu
a tam walczą ;) obie panie są dobre i tyle, jednak do mnie przemawia bardziej pani Pieńkowska :)
gość
8 lat temu
twarz pienkowskiej okropna jak plastik fantastik
gość
11 lat temu
lipa
gość
11 lat temu
Mołek!
gość
11 lat temu
Osobiście wolę Magdę Mołek. Pani Magda wydaje mi się delikatniejsza w zadawaniu pytań i potrafi wyciągnąć od gościa takie informacje które interesują widza. Natomiast Pani Jolanta pyta gościa trochę nachalnie w sposób denerwujący.
gość
11 lat temu
jolanta!!!!!!!!!!!!!
bEgpzXmz
gość
11 lat temu
czy tej pienkowskiej brakuje na chleb b****o ktore nikt nie chce juz ogladac za wszelka cene wszedzie sie wciska mamy cie dosc spadaj do swojego milionera
gość
11 lat temu
Pani Pieńkowska ma szczurzy rys w twarzy i zapewne w charakterze
gość
11 lat temu
jak ktos z tvn ogląda te komentarze, chciałabym podkreslić że Pienkowska nie ma tyle klasy i delikatności co Mołek.ta cecha akurat jest bardzo ważna przy takiech wywiadach.Jestem zdecydowanie za Molek.
gość
11 lat temu
żadnej z nich nie lubie ale juz Molek tycke lepsza
gość
11 lat temu
MOŁEK OCZYWIŚCIE.
gość
11 lat temu
MOŁEK :)
...
Następna strona
bEgpzXnb