Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nienawidzę wychodzić z domu!"

435
Podziel się

Johnny Depp woli spędzać czas z dziećmi i ukochaną.

"Nienawidzę wychodzić z domu!"
bDJRbYad

Johnny Depp bardzo źle znosi zainteresowanie mediów i fanów, dlatego woli przebywać z dala od świata show biznesu w swojej posiadłości we Francji. Najchętniej cały czas spędzałby ze swoimi dziećmi i Vanessą. Lily-Rose i Jack wychowują się poza "szaleństwem Hollywood" i mają zupełnie normalne dzieciństwo na francuskiej wsi. Dużo czasu spędzają z przyrodą, a gwiazdor stara się je chronić przed "szybkim i bezmyślnym nowoczesnym życiem".

Nienawidzę wychodzić z domu! Nie zwiedzam świata, nie chodzę na nocne imprezy – powiedział Depp w obszernym wywiadzie dla francuskiej gazety. Jeśli to nie jest konieczne, to w ogóle nie opuszczam ukochanego miejsca. Czasem jadę na moją prywatną wyspę i tyle. To moja żelazna zasada.

Nigdy nie przywykłem do bycia sławnym i nigdy się nie przyzwyczaję. Jeśli ktoś lubi ten styl życia, to znaczy, że jest szalony – kontynuuje gwiazdor Piratów z Karaibów. Nie wyobrażam sobie, jak Angelina Jolie i Brad Pitt potrafią żyć pod taką presją. Podziwiam ich.

bDJRbYaf

Ponieważ nigdy nie wychodzę z domu, to jestem poza wszelkimi grupami znajomych. Skupiam się w pełni na żonie i dorastaniu moich dzieci. Wiem o nich sporo i bardzo cieszę się, gdy poznaję ich przyjaciół. Moja córka i syn są mądrzejsi ode mnie i to ja się od nich najwięcej uczę.

Deppa niebawem czekają zdjęcia do kolejnej części Piratów z Karaibów. Aby przygotować się psychicznie na starcie z rzeczywistością, której tak unika, aktor wyjechał na miesięczne wakacje na swoją prywatną wyspę na Bahamach.

bDJRbYaG
KOMENTARZE
(435)
zizu19
11 lat temu
sam seks... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...kocham
gość
11 lat temu
Zawsze bede go kochała
gość
11 lat temu
też chcę takiego!!!!! dlaczego nie ma takich więcej?????????????!!!!!!!!!!!!!
bDJRbYaH
gość
11 lat temu
dlaczedo takich facetów jest tak mało... :(
gość
11 lat temu
depp jest boski ,mam jego plakat bez niego film ''piraci z karaibów '' był by nudny
gość
11 lat temu
wszystko pieknie, johnny piekny ale po co mu tyle smalcu na włosach ? xdd
gość
11 lat temu
hehe jak go sklonują to klon jest mój!! ogyginał zostawie Lili-Rose, Jack'owi i Vanessie ;)
gość
11 lat temu
ciasteczko :]
^Karo^
11 lat temu
i tak jest boski
gość
11 lat temu
nie są małżeństwem, jak w jednym z wywiadów Depp powiedział "że nie chce odbierać Vanessie tak pięknego nazwiska" [o ile to prawda]. no cóż, muszą miec powody. Jeste tak wspaniały, że pomimo iż trzyma się zdala od szumu Hollywood to wygrywa rankingi na najseksowniejszego... coś tam coś tam. brak słów, ale jest coś na kształt "niesamowitego".
gość
11 lat temu
och boski facet
gość
11 lat temu
te wszystkie nasze pseudo gwiazdy powinny to przeczytać i w końcu robić z siebie bóg wie co
gość
11 lat temu
cud a nie facet :) wiecej takich prosze od razu jeden dla mnie :)
bDJRbYaz
mikeX cholern...
11 lat temu
popieram pomysl z klonowaniem ;P
...
Następna strona
bDJRbYbb