Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łapicki obchodzi 65-lecie. Pracy... (ZDJĘCIA)

1191
Podziel się

Alicja nie odmawia sobie alkoholu.

Łapicki obchodzi 65-lecie. Pracy... (ZDJĘCIA)
bDZqQkgR

Człowiek, który chwali się, że widział na żywo Hitlera, Andrzej Łapicki świętuje 65-lecie swojej artystycznej działalności. To dopiero pierwsza z zaplanowanych oficjalnych imprez. Niedługo odbędzie się wernisaż Andrzej Łapicki w Teatrze Narodowym, na którym zostaną wystawione zdjęcia z przedstawień z jego udziałem.

Podczas pierwszego spotkania z okazji świętowania osiągnięć artystycznych Łapicki chwalił się swoją młodą żoną Kamilą. Ta para to z pewnością jeden z bardziej interesujących widoków w polskim show-biznesie. Trudno sobie aż wyobrazić, co będzie za kilka lat. Łapicki może się cieszyć, że "ma młodą żonę aż do śmierci", ale ten plan zakłada niestety, że jego młoda żona zostanie rekordowo młodą wdową.

Kamila urodziła się, gdy Andrzej miał 61 lat. Hiltera widział, gdy miał 15.

bDZqQkgT
bDZqQkhu
KOMENTARZE
(1191)
gość
11 lat temu
no coz ma dziewczynka zryta banie !!!!!!! liczy na kase bo przeciez nie na sex!!!:):)
gość
11 lat temu
wyrobiła się :D
gość
11 lat temu
ide na sanki
bDZqQkhv
gość
11 lat temu
Ja tam nie jestem zwolenniczką takich związków. Mówcie sobie, co chcecie, ale nie wierzę w jej szczerą i bezinteresowną miłość. Chyba, ze jest nekrofilką.
gość
11 lat temu
ona jest psychofanką!
Najnowsze komentarze (1191)
gość
10 lat temu
No ja mam 60 lat ale dla mnie byłby za stary i co ja bym robiła taka staruszka z takim staruszkiem ....................................
gość
10 lat temu
Pan łapicki - szkoda czy to pan czy może to jest pan w****t
gość
10 lat temu
Nie jest taka brzydka ot taka sobie = jak ona się nie wstydzi iść do łóżka bo ja bym się wstydziła iść do łóżka z takim starszym panem to co to stać mnie tylko na staruszka- a gdzie ona ma rodziców wstyd..............................
gość
11 lat temu
no jesli sie kochaja:) to spoko;D
gość
11 lat temu
ICH "MAŁŻEŃSTWO" MOŻE I JEST SZCZĘŚLIWE, ALE PRZYZWOITOŚCI TO ZA GROSZ. ON TO TYLKO MOŻE ODKRYĆ KOŁDERKĘ POPATRZEĆ, A NASTĘPNIE PRZYKRYĆ, NO I POMODLIĆ SIĘ - "PANIE BORZE ZABRAŁEŚ MI SIŁY, TO ZABIERZ MI I CHĘCI"
gość
11 lat temu
a dziś scięła sie na pałę prawie
gość
11 lat temu
Bedzie, bo otryzma to, o co jej chodzilo- mieszkanie na Mokotowie. I nie zap0laci podatku, spryciula.Ciekawe, czy czegos mu nie podsypuje do kawki?
gość
11 lat temu
Moim zdaniem wynaturzona, cyniczna dziewucha, takie zboczenie ma nawet swoja nazwe:" gerontofilia". Podobno to byl uklad, jakie szanse miala tak nieladna dziewczyna, jedyne na sprzedaz, to mlodosc. Poza tym Panna Nikt. Plawi sie w tym skandalu, hehe. A wy zamieszczajac jej fotki jeszcze to podsycacie.
bDZqQkhn
gość
11 lat temu
Żmija i sodomitka, teatrolog za dychę, która na znanym ramieniu chce zrobić karierę. To zwykła zalegalizowana prostytucja. Oni hańbią instytucję małżeństwa!
gość
11 lat temu
Widać też jesteś zboczona/y i obleśna/y !
gość
11 lat temu
OKROPNOŚĆ! jestem wstrząśnięta, jak można popierać takie zboczenia, jak prawo może na to zezwalać! Boże!
gość
11 lat temu
Kochani, miłość ma różne formy, czy tak trudno to pojąć!!!! ja osobiście życzę im dużo szczęścia
gość
11 lat temu
ja uważam, że do niego naprawdę pasuje
gość
11 lat temu
tofik^^
...
Następna strona
bDZqQkhP