Trwa ładowanie...
Przejdź na

Michał Żebrowski ZBANKRUTUJE?

354
Podziel się

"Herbuś nie powinna grać w teatrze" - mówi Andrzej Zieliński o teatrze Michała.

Michał Żebrowski ZBANKRUTUJE?
bDZtIwKZ

Andrzej Zieliński, znany między innymi z ról w Świadku koronnym, Odwróconych, Na dobre i na złe jest przede wszystkim świetnym aktorem teatralnym. W wywiadzie dla Wprostu wylicza, dlaczego nowy teatr Michała Żebrowskiego, 6. piętro, nie ma szans na to, żeby na siebie zarobić:

Obawiam się, że Michała Żebrowskiego czeka rozczarowanie. Nawet Broadway nie utrzymuje się sam. Załóżmy, że na widowni jest 300 osób, a bilet kosztuje 60 złotych. To 18 tysięcy złotych z biletów. I to przy założeniu, że cały czas będą na widowni komplety. Koszt utrzymania jest znacznie wyższy: trzeba zapłacić rachunki, gaże, czynsz za budynek. Samo przygotowanie premiery to kilkaset tysięcy złotych. Życzę Michałowi jak najlepiej, ale z ekonomicznego punktu widzenia szanse na utrzymanie takiego teatru są nikłe.

Przy okazji krytykuje też dopuszczenie na scenę Edyty Herbuś:

bDZtIwLb

- U Żebrowskiego zagra Kuba Wojewódzki, w teatrze występuje też Edyta Herbuś...

- Edyty Herbuś bym nie zatrudnił. W teatrze ważne jest słowo i trzeba się nim umieć posługiwać. To nie jest łatwy zawód, chociaż wielu osobom się tak wydaje. W telewizji łatwiej uwierzyć symbolicznej pani Cichopek, która wypowie parę nieskomplikowanych kwestii. Ale Cichopek w teatrze grać nie powinna, bo nie potrafi stworzyć kreacji. Może być tylko kalką samej siebie.

bDZtIwLC
KOMENTARZE
(354)
gość
11 lat temu
niech zostanie przy tańcu, po co zabiera sie za rzeczy, których nie potrafi
gość
11 lat temu
a ja życzę Żebrowskiemu jak najlepiej!
gość
11 lat temu
dobrze powiedziane
bDZtIwLD
gość
11 lat temu
Święta racja. Wreszcie jakiś mądry aktor, który nie boi się spojrzeć prawdzie w oczy.
gość
11 lat temu
Taka jest prawda,ze aktorzy, ktorzy graja w teatrze nie potrafia dobrze grac w seriali gdyz graja zbyt teatralnie. W serialu do zagrania sa proste kwestie, nie wymaga to super przygotowania. I dziala to w druga strone-'aktorzy' serialowi nie nadaja sie do teatru.
Najnowsze komentarze (354)
gość
11 lat temu
Pana Michałka dawno już się poznało. Ma duże aspiracje, ale wątlutki talent pomimo swoich głośnych ról, a do tego przykro póścić to w eter ale i nie za lotną inteligencję - tego wyuczyć ani kupić się nie da. Piszcie sobie o Nim co tylko chcecie ale cudeńka z niego nie zrobicie. Żle Mu nie życzę.
gość
11 lat temu
i tego mu zycze (Bankructrwa), szowinisto!!
gość
11 lat temu
Aa, tutaj jest Gorodeckaja z NAGIM SZYCEM!!! www. filmpolski. pl/fp/index.php/5119383
gość
11 lat temu
W jakimś momencie Zebrowski tak się zachwycił sobą, że sądził pewnie ,że zachwycone tłumy przeć będą oknami i drzwiami, żeby go oglądać.Owszem facet jak facet ale żeby...
gość
11 lat temu
ale herbuś będzie tańczyć a nie gadać
gość
11 lat temu
HERBUS I TEATR TO POMYŁKA LUDZIE ONA NIE JEST AKTORKA
gość
11 lat temu
MA RACJĘ! Z PUSTEGO I SALOMON NIE NALEJE!
gość
11 lat temu
Herbuś nie gra w teatrze Żebrowskiego i****i!
bDZtIwLv
gość
11 lat temu
HERBUŚ TO TAKA AKTORKA JAK JA ZAKONNICA PO 30-latach MAŁŻEŃSTWA.
Benigna.bloog...
11 lat temu
Facet myli się. Właśnie Kuba i Edyta przyciągną do teatru młodą widownię.
gość
11 lat temu
herbuś ma sukieneczkę z ZARY:P
gość
11 lat temu
Brawo Andrzeju nie po to 4 lata studiowaliśmy w szkołach teatralnych, żeby grać z amatorami, których gwarantuje nie słychać już w 3 rzędzie, bo nie mają warsztatu
gość
11 lat temu
nie wiem jaki związek Herbuś z teatrem Żebrowskiego, bo ona tam nie gra (to apropos jednego komentarza poniżej). ja uważam i wiem, że z jego teatru spokojnie można się utrzymać, bo 300 miejsc i bilety po 60zł-ok jest mało, ale u niego jest 470 miejsc siedzących a bilety kosztują od 80zł do 150zł, czyli średnio na spektakl wypada ok 50tys. to już jest dobry wynik, zakładając, że spektakli w miesiącu chyba jest ok 15 (?), a to dopiero początek. chciałam kupić ostatnio bilety, ale chyba pójdę na wejściówki, bo już nie ma biletów ani na marzec, ani na kwiecień!!
Janosik
11 lat temu
Czemu Żebrowski w swe siły nie wierzy? Ma takie nazwisko że tylko ono samo powinno wystarczyć do całej promocji! Taki karzeł Herbuś, taki nielubiany, taki brzydki i wstrętny nie powinien się w ogóle znaleźć obok takiego nazwiska jak Żebrowski. Jakie ona ma brwi! Widzieliście te wstrętne chaszcze nad jej oczami?! Tylko do Bollywoodu się nadaje o ile im nie będzie przeszkadzało jej prowadzenie się, cóż, może ją tam ukamienują albo podpalą, w każdym razie sama się tam pcha. Żebrowski niech zainwestuje w dobrą reklamę, gdzie ten teatr jego jest, jak tam dojechać i co tam grają, może jakaś strona www na ten temat??? i tylko tę stronę reklamować? Nie wiem czy Żebrowski nie wie że ma najmocniejsze nazwisko czy jak?
...
Następna strona
bDZtIwLX