Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak zrezygnowała z jury przez... Dodę?!

421
Podziel się

Rabczewskiej zaproponowano drugi fotel w jury "Tylko nas dwoje". Edzia podziękowała...

Górniak zrezygnowała z jury przez... Dodę?!
bDZVuVEB

W wiosennej ramówce Polsat postawił na nowy rozrywkowy (?) format, _**Tylko nas dwoje**_, w którym znani profesjonaliści będą uczyć śpiewać znanych amatorów. Swój udział potwierdziły już m.in. Małgosia Koroniewska i Agnieszka Maciąg (zobacz: W POLSACIE ZAŚPIEWAJĄ: Koroniewska, Maciąg i...).

Cały czas nie wiadomo jednak, kto ostatecznie zasiądzie w jury show. Mówiło się o pewnym udziale Edyty Górniak, ale jak donosi Fakt, w ostatniej chwili wycofała się ona z udziału. Dlaczego? Podobno... przestraszyła się Dody.

Producecni zaproponowali Rabczewskiej drugi fotel jurorski. Dorota ciężko pracowała na oglądalność trzech sezonów żenującego Gwiazdy tańczą na lodzie, które większość ludzi wybierała nie ze względu na popisy na lodowisku, ale pyskówki Dody z uczestnikami (Saletą czy Rutowicz) oraz z prowadzącą, wiecznie znerwicowaną przez nią Jusią. Nic więc dziwnego, że postanowiono jeszcze raz wykorzystać ten sam patent. Dodatkowo, Rabczewska na pewno zna się na śpiewie bardziej niż na łyżwiarstwie figurowym. I właśnie to nie bardzo spodobało się Edzi. Nina Terentiew twierdzi co prawda, że chodzi o klasyczną wymówkę w postaci "innych zobowiązań", ale nie trudno domyślić się, jaka jest prawdziwa przyczyna:

bDZVuVED

Edyta Górniak odrzuciła naszą propozycję z powodu zbyt wielu zajęć - mówi zapytana przez Fakt. Właśnie zaczyna pracować nad swoją nową płytą, a niedługo musi przygotowywać się do swojego koncertu jubileuszowego, który odbędzie się na tegorocznym festiwalu TopTrendy.

Swoją drogą, gdyby już doszło do spotkania Edzi i Dody, zastanawiamy się, jakby zostało to rozwiązane "techniczne". Trzymaliby je w oddzielnych boksach? Górniak już kiedyś przed nią uciekała... (zobacz: Górniak ukrywa się przed Dodą! (ZDJĘCIA))
.

bDZVuVEJ
bDZVuVFe
KOMENTARZE
(421)
gość
11 lat temu
Górniak w tej czerwieni wygląda jak paniena z tandetnego sado-maso.
gość
11 lat temu
Ja bym też koło Dody -elektrody nie usiadła. A swoją drogą = doda w jury??!! - żenada. Myślę że jej pyskówek mało kto zechce oglądać
gość
11 lat temu
obydwie sa kontrowersyjne na swoj sposob
bDZVuVFf
gość
11 lat temu
Edzia dobrze zrobiła. Doda zepsuje program i tyle.
gość
11 lat temu
JOANNA Koroniewska, a nie MAŁGOSIA!!!!!!
Najnowsze komentarze (421)
gość
11 lat temu
Jak przez Dodę !!! Jak tak może mówić Edyta się wszędzie ryje.. Doda była pierwsza..Doda jestem za tobą Jesteś najlepsza..
Zetyr
11 lat temu
Kiedy będzie taki new: Doda nie żyje?
FanEdytaGórni...
11 lat temu
Doda jest kiczowatą babą . A Górniak jest NAJLEPSZA NAJLEPSZA!!
;*
11 lat temu
Bo Górniak to zwykła s****a !! Do Dody porównania nie ma
gość
11 lat temu
uważam że Edytka to gwiazda ma klasę wdzięk i głos, ktoś taki jak Dorota nie jest dla niej żadnym przeciwnikiem. Już swoje wie i z tego korzysta. Edyta jest Divą na miarę Świata a Dorota na miarę czego?
gość
11 lat temu
GóRNIAK MA RYJ JAKBY MIłA BRUD NA TWARZY
gość
11 lat temu
górniak stara maleńka hahaha żałosna jest
gość
11 lat temu
Dajcie już spokój z tą durną dodą (nawet z dużej litery nie warto pisać)!
bDZVuVEX
gość
11 lat temu
Żenujące komentarze, co wywiecie o sztuce!
gość
11 lat temu
ale dalas czadu na eurowizj ,piekny masz glos cholera, spiewaj, jestes piekna cyganka ale kresek wydluzajacych nie maluj.super prezentacja,zawsze lubila AAAAAm twoj glos-
gość
11 lat temu
DODA:)))
gość
11 lat temu
O sto razy wole dode!!
gość
11 lat temu
Doda jest najlepsza...!! hehhehehe
gość
11 lat temu
He niech Górniakowa się schowa !! Bo żal na nią patrzeć!!!
...
Następna strona
bDZVuVFz