Richardson znów straciła program!

Nie załapała się do wiosennej ramówki.

Obraz

Jej Wstęp wolny nikomu się nie spodobał i nie załapał się do wiosennej ramówki. Wprawdzie nagrane już odcinki zostaną wyemitowane w marcu, ale kręcenie kolejnych nie jest przewidziane. To nienajlepsza wiadomość, bo Monika Richardson znów będzie próbowała zaistnieć w tabloidach zdradzaniem intymnych szczegółów swojego życia i pożycia.

Niestety, brutalne prawa rynku nie oszczędzają nikogo - donosi Super Express. Monika przyciągnęła przed telewizory poniżej miliona widzów. A to stanowczo za mało, aby spokojnie przetrwać...

Wyglada na to, że znów będzie bezrobotna. Chyba że uda jej się przekonać Alicję Resich Modlińską, żeby przygarnęła ją do _**Pytania na śniadanie**_. Albo wygryźć Marzenę Rogalską z teleturnieju Dzieciaki górą.

Sympatyczna ta praca w telewizji, prawda? Żeby ktoś dostał program, ktoś inny zawsze musi stracić.

Obraz
© Agencja My Photo
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą