Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Myślę, że Jezus był superinteligentnym gejem"

507
Podziel się

Elton John ma własną interpretację Biblii…

"Myślę, że Jezus był superinteligentnym gejem"
bDYHNkDF

W najnowszym numerze Parade Magazine zamieszczono długi wywiad z legendą sceny muzycznej, Eltonem Johnem. Gwiazdor dawno nie udzielał wywiadu i na rozmowę udało się go namówić dopiero dziennikarce, którą zna od lat. Nie obeszło się bez małego skandalu. Wypowiedzi piosenkarza spotkały się z ostrą krytyką.

Elton nie unikał pytań o narkotyki, licznych kochanków i problemy finansowe. Otwarcie przyznał, że przez lata był uzależniony od kokainy. To od niej zaczynał i na niej kończył swój dzień.

Każdy mój romans był oparty na narkotykach. Wspólnie ćpaliśmy, a potem uprawialiśmy seks – wyznaje gwiazdor. To jednak zawsze kończyło się tragicznie. Natychmiast wypełniałem pustkę kolejnym kochankiem. Na szczęście mam już to za sobą.

bDYHNkDH

Niektórym ludziom wystarczy gram kokainy na miesiąc. Ja do nich nie należę. Zawsze brałem za dużo, a potem odbijało się to na moim zdrowiu. Ćpałem całymi dniami.

O narkotykowej przeszłości Eltona wiedziano już dawno i jego opowieści o niekończącym się haju nie wzbudziły kontrowersji. To komentarz piosenkarza na temat Chrystusa spotkał się z ostra krytyką. Zapytany przez dziennikarkę, czy jako gej czuje się atakowany przez Kościół Katolicki, odpowiedział:

Myślę, że Jezus był superinteligentnym gejem, który doskonale rozumiał problemy ludzi. Umierając na krzyżu, wybaczył oprawcom, którzy go ukrzyżowali. Jezus pragnie, abyśmy kochali innych i wybaczali im ich błędy. Nie rozumiem, czemu wierzący ludzie są często tak okrutni. Nie wyobrażam sobie, jak trudno być lesbijką w krajach środkowego wschodu. Tam dobra lesbijka, to martwa lesbijka.

bDYHNkEi
KOMENTARZE
(507)
gość
11 lat temu
Dobrze, ze tak znane postacie jak Elton mówią otwarcie o sprawach płci, uzależnień i nietolerancji. Może choć trochę poszerzy to ciasne umysły polskich pseudokatolików.
gość
11 lat temu
"JASNE A MARYJA BYŁA LESBIJKĄ!!! CO ZA I****A!!! BO NA ŚWIECIE SĄ SAMI GEJE I LESBIJKI!!! HETERYKÓW JUŻ NIE MA!!! TE DRAGI WYŻARŁY MU MÓZG!!! Kopernik tez byl heretykiem bo twierdzil, ze to slonce jest centrum naszej galaktyki, co nie?" źle zrozumiałeś wypowiedź ;) heTeryków a nie heRetyków
gość
11 lat temu
Jestem wierząca,ale mimo jego wypowiedzi/każdy ma prawo do własnej interpretacji/uwielbiam jego głos i piosenki;ma ogromny talent.Większość artystów ćpa,tylko nie każdy się do tego przyznaje.
bDYHNkEj
gość
11 lat temu
Elton na prezydenta Polski.chwdk
gość
11 lat temu
Jezus gejem? Nonsens! A Maria Magdalena?
Najnowsze komentarze (507)
gość
8 lat temu
chory goosc, jak mozna walic gosciowi klebe, i nastepnemu i upatrywac sie w tym wielkiej milosci i tolerancji dla gejow. swietny przyklad egoisty.. szuka milosci w kolejnym - czyli wniosek ze cos w tym jest nie tak? a skoro nie tak to...ratuj sie facet od bagna
gość
11 lat temu
co racja to racja. Osoby o orientacji biseksualnej są narażone na tego typu krytyki. Słyszałam, że jakąś dziewczynę pobili, bo była innej orientacji. Ok, sama nie wiem, jakbym się zachowała, gdybym spotkała kogoś Bi. Ale to nieco pokrętne. Kościół mówi o tolerancji itd a sam się do tego nie "stosuje". Czasami nie rozumiem takich spraw, a jestem katoliczką...
gość
11 lat temu
d***l
gość
11 lat temu
Pasowałoby odwiedzić psychiatryk zamiast bluźnić...
gość
11 lat temu
Jestem hetero uwarzam,ze ma racjie!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
w Polsce poszedłby siedzieć, jestem niewierząca a i tak myślę że to przegięcie
gość
11 lat temu
Tak, Jezus prawdopodobnie był gejem. Przecież w jego towarzystwie zawsze było pełno młodych mężczyzn...
gość
11 lat temu
oj Elton, chyba znowu przyćpałes przed wywiadem...
bDYHNkEb
Natuśśś
11 lat temu
ghfhgh
gość
11 lat temu
to spier dalaj stad.
gość
11 lat temu
Nie sądzę, żeby Chrystus był gejem, ale moim zdaniem kościół powinien dać trochę więcej luzu homoseksualistom. W końcu oni się tacy urodzili... Czemu nie mają prawa się zakochać i być szczęśliwi. Ehhh (nie jestem homo:P)
gość
11 lat temu
Rafał i Monika tak trzymac, p*******o to zboczenie jak pedofile ite inne świnie,żal mi tego Eltona i jego zwolenników,fuu
gość
11 lat temu
ciekawe po czym wywnioskowal ze byl gejem.. szkoda ze nikt mu tego pytania nie zadal
gość
11 lat temu
porąbało zboczeńca
...
Następna strona
bDYHNkED