Trwa ładowanie...
Przejdź na

Varius Manx wraca na scenę!

254
Podziel się

Bez Moniki Kuszyńskiej. Kto ją zastąpi?

Varius Manx wraca na scenę!
bEaccuYB

Bez Moniki Kuszyńskiej. Robert Janson najwyraźniej uznał, że odpokutował już wypadek, w wyniku którego wokalistka została sparaliżowana. Po nieszczęśliwym wypadku spowodowanym przez Jansona, zespół zawiesił działalność. Kiedy jednak okazało się, że Kuszyńska prawdopodobnie nigdy nie wróci do zdrowia, Janson i reszta Varius Manx postanowili decyzję o rekatywacji zespołu powierzyć właśnie jej.

Tak naprawdę każdy boi się odpowiedzialności za podjęcie jakiejkolwiek decyzji - mówiła wówczas menedżerka zespołu. Nawet gdyby Monika dała zielone światło do reaktywacji zespołu bez niej. Jednak zastanawiamy się, czy udźwigniemy ciężar wznowienia działalności, bo mogą być ataki ze strony mediów czy fanów.

Wygląda na to, że jakoś zdołali pozbyć się obaw. Na gali urodzinowej RMF FM 27 lutego zespół zagra już z nową wokalistką. Jej nazwisko jest trzymane w ścisłej tajemnicy.

bEaccuYD

Nie mamy informacji, kto z nimi wystąpi - mówi Super Expressowi Jakub Guzik z grupy RMF. Nie chcą tego ujawniać. Jest to nowa wokalistka. Chcą zrobić premierę, właśnie na naszej gali.

Kim jest nowa wokalistka nie wiedzą także inni wykonawcy, którzy także wystąpią na gali: No właśnie. Nie wiem, kto jest ich wokalistką, to tajemnica, a sama jestem ciekawa - mówi tabloidowi Maryla Rodowicz. Zespół ma już podobno nagrany materiał na nową płytę. Nie wiadomo, kto na niej śpiewa.

Tak na marginesie, skojarzyło nam się z niedawną wypowiedzią Anity Lipnickiej: "Jedna płyta z Jansonem i wszyscy zostaliby sprzątnięci"

bEaccuYJ
bEaccuZe
KOMENTARZE
(254)
gość
11 lat temu
Biedna Monika, zrzucili cały ciężar na nią. Tak baaardzo bym chciała, żeby stanęła na nogi i znowu zaczęła śpiewać...
gość
11 lat temu
Monika ma cudowny głos....najpiekniejszy jak dla mnie na polskiej scene muzycznej
gość
11 lat temu
zaraz zaraz.....po prawdzie to nie przepadam ani za Jansonem,ani za jego zespołem,ale PROSZĘ PRZECZYTAJCIE UWAŻNIE:sparaliżowana nie oznacza jeszcze pozbawioną głosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!może jednak mogłaby śpiewać choćby i na wózku???????????????????????????????????????????????w końcu dziewczyna miała i,mam nadzieję ża dalej ma talent!!!!!dajcie Jej szansę!
bEaccuZf
gość
11 lat temu
Nareszcie ! Ciesze sie
gość
11 lat temu
a co sie dzieje z ta wokalistka teraz? Oleją ją?
Najnowsze komentarze (254)
fBxWlv , [url...
9 lat temu
fBxWlv , [url= [link=
ARIw5x opfwa...
9 lat temu
ARIw5x <a href="
Ae0YBS , [url...
9 lat temu
Ae0YBS , [url= [link=
61Gpt8 eqgwo...
9 lat temu
61Gpt8 <a href="
Przewrotny te...
9 lat temu
Przewrotny tekst. Niestety autorze premeizszałeś trochę tę prawdę. Trudno się więc do tekstu odnieść w kilku zdaniach.Najlepsze byłoby ujęcie chronologiczne, a potem nawiązanie.Nawet nie wiem od jakiego miejsca zacząć komentować.Może dobrze by było od samego początku ?Od samych wyborf3w, w ktf3rych wygrał Allende ?Albo zacząć od puczu wojskowych ?Nie mam ochoty na komentarz, na tak napisany tekst.Pzdr
gość
11 lat temu
Najlepsza była Kasia !!!!
gość
11 lat temu
ja tam zawszewolałam Monike.
gość
11 lat temu
Ja uważam ze to nie fair wracac, bez niej i mam nadzieję, że wszyscy ich fani "na poziomie" znajda sobie innych idoli. Jak by na prawdę chcieli to by spiewali dalej z Moniką!!!!
bEaccuYX
kingjack@cent...
11 lat temu
Można i tak!!! Zawsze najważniejsza jest w życiu kasa! Czyli jednym słowem zapomnieli o dziewczynie i potraktowali ją jak śmiecia. No może nie jak śmiecia ale jak kogoś co jest już zbędny. Mogli chociaż zmienić nazwe.
gość
11 lat temu
żeby nie było tak jak z Blue Cafe ,doszła nowa wokalstka i żal jak 150
oleka
11 lat temu
Co to za para!Nie pasują do siebie! Jest za stary ,dla takiej młodej kobiety.
gość
11 lat temu
Po to aby sie takie glupki jak ty dopytywaly?!?!?!?!?!
gość
11 lat temu
z Anity Lipnickiej niestety jest niezła zołza
gość
11 lat temu
Wystapia z Anna Józefina Lubieniecka
...
Następna strona
bEaccuZz