Piątek 16.03.2007

Kolejne seks wideo

Sophie Anderton seks wideo

Kolejne seks wideoSophie Anderton - Agencja ONS

Jeśli zastanawiacie się, która gwiazda jako kolejna będzie bohaterką seks wideo, to już możemy wam donieść, że jest to niejaka Sophie Anderton.

Anderton jest znana przedewszystkim z udziału w wielu reality show, m.in. I'm a Celebrity, Get me outta here, Fear Factor, Simply the Best, Love Island oraz paru innych. Z zawodu Sophie jest jednak modelką bielizny, co może tylko zachęcić do obejrzenia filmu z jej udziałem.

Na filmie Sophie uprawia seks z Markiem Bosnichem, piłkarzem Chelsea.

Nagranie zostało zrobione parę lat temu, kiedy Sophie spotykała się Markiem - donosi znajomy modelki. Sophie jest wściekła i boi się opublikowania taśmy. Mark powiedział jej, że ten film został zniszczony, ale teraz wszyscy znowu o nim mówią. Ona jest tym naprawdę przerażona.

Nie ma pojęcia gdzie w tej chwili jest taśma, w ilu kopiach i kto już ją widział. Jeśli ujrzy światło dzienne, a tak się raczej stanie, to będzie bardzo bolesne i zawstydzające dla Sophie.

Jak już wielokotnie powtarzaliśmy, czy to w przypadku Kim Kardashian czy Paris Hilton i jej słynnego One Night in Paris: jeśli nie chcesz by twoje łóżkowe igraszki ukazały się w internecie czy na DVD, to po prostu ich nie nagrywaj! Gwiazdom tak trudno to pojąć...

To jeszcze zdjęcia ślicznej Sophie:Agencja ONSAgencja ONS

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (96)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2007 00:15
i po co nagrywają te tasmy??? teraz niby wielce niezadowoleni.....a dobrze Wam tak......najpierw sie mysli a potem robi;)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
kik 16.03.2007 00:20
po cholere tu wklejacie jakies solarki napuchniete??? ani to ladne ani powabne. bleeee. laski- takie ostre solarki juz nie sa trendy- zrozumcie. wygladacie jak pomarancze. i ten mejkap zalosny- jak spod latarni, pewnie zmywajac ten tynk wieczorem nie macie twarzy ha hahahaha!!!!! a ta sophie to i moze ladna (nie jak te lampucery cosie wkleily) ale jaki gust tragiczny (patrz kieca i buty)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 16.03.2007 00:21
w Polsce nie znana, jak byłam w zeszłym roku w Anglii to ona brała udział w reality show Love Island, bardzo klnfliktowa, zazdrosna i głupia a w dodatku bardzo chuda
Odpowiedz
0 1
zgłoś
szakall21 16.03.2007 00:43
Kolejne ???!!! :)
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Sylvii 16.03.2007 00:44
ooo, kogo my tu mamy, furiatka i rozpieszczony bachor w jednym, jak bylam w UK to tez ten program ogladalam, byl niczego sobie, ale ona to z leksza nie teges ;)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96