Trwa ładowanie...
Przejdź na

Torbicka przechodzi do TVN-u?

224
Podziel się

"Założę się, że wkrótce Grażyna do nas przejdzie" - mówi pracownik stacji.

Torbicka przechodzi do TVN-u?
bDKqAxYl

Chyba nikogo by to specjalnie nie zdziwiło. TVP nie ma ostatnio pomysłu na zagospodarowanie prezenterki, skoro dali jej do prowadzenia program rozrywkowy z Marcinem Dańcem. Grażyna Torbicka zrezygnowała po pierwszym odcinku.

Ona źle się czuła w tej roli - mówi tygodnikowi Na żywo znajoma prezenterki. Jednak władze telewizji stawiają teraz na młodszych ludzi, więc Grażyna prowadzenie show potraktowała jako powrót do pierwszej ligi prezenterek. Potem jednak doszła do wniosku, że nie powinna się tak wygłupiać.

Nieprzypadkowy wydaje się fakt, ze Grażyna Torbicka bywa coraz częstszym gościem w TVN. Niedawno _**Dzień Dobry TVN**_ omawiała kreacje gwiazd na czerwonym dywanie. Nie jest tajemnicą, że często wpada by porozmawiać z dyrektorem programowym stacji.

bDKqAxYn

Widziałem ją rozmawiającą z Edwardem Miszczakiem - potwierdza tabloidowi pracownik TVN-u. Nie sądzę, żeby to była jedynie towarzyska pogawędka. Założę się, że wkrótce Grażyna przejdzie do TVN.

Jak myślicie, czyjej pozycji tam najbardziej zagrozi? Chyba Pieńkowskiej.

bDKqAxYO
KOMENTARZE
(224)
jerzy
5 lata temu
Nie dziwię się,że kolejne dziecko resortu komunistycznego odchodzi jak rządzą uczciwi ludzie!.Dobrze jej było z SB-kami bo to oni rządzili o cvzym świdczą dokumenty Kiszczaka. Byli marionetkami w łapach Ubeków. A ona jest ich pupilką.Niech spada do wysypiska śmieci TVN/
gość
11 lat temu
Tak pani Grażyno ,do TVN.Ja 1i2 nie oglądam a panią bardzo lubię i chętnie programy prowadzone przez panią bym obejrzała.
gość
11 lat temu
Torbicka jest super ale te kozale białe sa straaaszneeee... mam nadzieję że to tylko wymysł stylisytów na potrzeby programu bo to taka elegancka świetnie ubrana zawsze kobitka :)
bDKqAxYP
gość
11 lat temu
Prezenterka z wielką klasą i dobrze zrobi
gość
11 lat temu
przykre
gość
11 lat temu
Jak można było panią Grażynę, uosobienie klasy i stylu postawić obok takiego kołka i wieśniaka? On jej nawet butów nie powinien czyścić, p***c jeden. Pani Grażyna dobrze robi, że odchodzi. Popieram.
BAZGROŁ
11 lat temu
OJ . CZAS JĄ POSUNOŁ W TEJ PUBLICZNEJ
gość
11 lat temu
przynajmniej tvn wie kto ma klase i jest chetnie ogladany nie tak jak inne na sile lansowane,,gwiazdki,,
gość
11 lat temu
nie wiem co ludzie w niej widzą dla mnie jest przeciętna i ubiera się jak nastolatka robiąc z siebie kretynkę
gość
11 lat temu
program beznadziejny,Torbicka w tych długich włosach wygląda okropnie, już najwyższy czas zmienć fryzurę na odpowiednią do wieku
gość
11 lat temu
nie tylko przejdzie do tvn ale pewnie i zatanczy... co za wiocha!!!
gość
11 lat temu
Ogladałem pierwszą część tego programu bardzo fajny jest a pani G. Torbicka swietnie sie w niego wpisuje, jest sliczna, inteligentna i dowcipna !
gość
11 lat temu
Pni Grażyno tylko nie tam ,nie do TVN-u !!!
bDKqAxYH
gość
11 lat temu
niech wyruguje rusin jej juz nie idzie słuchac
...
Następna strona
bDKqAxZj