Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przyszedł do niej do domu i CHCIAŁ SIĘ ZABIĆ!

109
Podziel się

Wyszkoni uratowała swojego psychofana. "Odezwij się" - apeluje.

Przyszedł do niej do domu i CHCIAŁ SIĘ ZABIĆ!
bDIiZAKt

Wielokrotnie informowaliśmy o zagranicznych gwiazdach prześladowanych przez swoich wielbicieli. Okazuje się, że to zjawisko występuje także w Polsce. Anna Wyszkoni, wokalistka zespołu Łzy, postanowiła ogłosić, że zapobiegła samobójstwu swojego psychofana. Mężczyzna przyszedł do niej do domu i groził, że się zabije. Ojciec piosenkarki odwiódł go jednak od tego i dał pieniądze na powrót do domu.

Napisał list pożegnalny, przerażający list, ale był młodym chłopakiem. Myślę, że w tej chwili jego życie układa się pomyślnie - mówi w rozmowie z Wp tv. Tak sobie myślę, że fajnie byłoby, gdyby się odezwał, napisał jakiś list, albo maila, napisał, co u niego. Także zwracam się do ciebie, jeżeli słuchasz, jeżeli wszystko u ciebie dobrze, to bardzo się cieszę. Odezwij się.

Dziwne wyznanie, ale wierzymy, że tak było. Miejmy nadzieję, że nie chciał się zabić z miłości do Wyszkoni...

bDIiZAKv
bDIiZAKW
KOMENTARZE
(109)
gość
11 lat temu
Fajnie śpiewa chociaż często smutno.
gość
11 lat temu
UWAGA!!!ANIA WYSZKONI DALA WCZORAJ KONCERT W GLIWICACH NA PLACU KRAKOWSKIM!!!BYLO Z********E!!!!ROZDAWALA ZA DARMO PLAKATY Z SWOIM MACIEJEM DURCZOKIEM I ZA DARMO DAWALA!!!!ANIU!!!JESTES KOCHANA LADNA MASZ NIEZLA FIGURE!!!!SUPER SPIEWASZ!!!!I WCZORAJ BYLO Z********E N APLACU KRAKOWSKIM W GLIWICACH!!!!!!ORAZ BYL ZESPOL ZUKI Z POZNANIA I DEMONO!!!!!BYLO ZAJEFAJNIE!!!!!!!POLECAM TAKI EIMPREZY A PRZEDEWSZYSTKIM KOCHANA ANIE WYSZKONI!!!:)
elody
11 lat temu
Jak posłuchał piosenek zespołu ŁZY to mu się nie dziwię.Niektóre naprawdę dobijają jak jesteś w psychicznym dołku... To najlepszy przykład:Jesteś szarym człowiekiem Wśród miliona innych osób. Wiem, że chciałbyś to zmienić, A ja znam na to sposób. Jesteś tylko maszyną, Którą nogi gdzieś niosą. Wiem, że chciałbyś to zmienić, A ja znam na to sposób. By uwolnić cię od bólu i porażek, I dostarczyć tobie przewspaniałych wrażeń. Zrób to szybko, po kryjomu, Ja nie powiem nic nikomu, la la la la la. Zabij się, zabij się, Nikt nie lubi tutaj cię, la la la la la. Strzel sobie w głowę I rozwal na połowę, la la la la la. Jesteś tu niepotrzebny, Jak plama na ścianie. Wiem, że chciałbyś to zmienić, A ja znam rozwiązanie. Jesteś tylko ciężarem, Jak kosz z brudnym praniem. Wiem, że chciałbyś to zmienić, A ja znam rozwiązanie. By uwolnić cię od bólu i porażek, I dostarczyć tobie przewspaniałych wrażeń. Zrób to szybko po kryjomu, Ja nie powiem nic nikomu la la la la. Zabij się, zabij się, Nikt nie lubi tutaj cię la la la la. Strzel sobie w głowę I rozwal na połowę la la la la.
bDIiZAKX
gość
11 lat temu
to takie brzydactwa też mają swoich fanów?
gość
11 lat temu
miłosc nie wybiera psychofanie wybierz PIKERA!!!!!
gość
11 lat temu
masakra
pidbul
11 lat temu
PANI POCAŁUJ TN MIKROFON XD PPP...
sylwia..:)
11 lat temu
Widać, że nie uderzyła jej woda sodowa do głowy tak jak innym uważającym się za gwiazdy gwiazdeczkom. Jesteś super Ania i bardzo mnie i pewnie innych też cieszy to, że masz serce, i interesujesz się swoimi fanami.
gość
11 lat temu
Chybaq z nudów jesteście złośliwi .
gość
11 lat temu
VV fakt :)
gość
11 lat temu
byle zrobic szum!!!
LeMale
11 lat temu
Kto to jest???????????????????????????????????????????????????????
gość
11 lat temu
jak na jest p******a. masakra
bDIiZAKP
gość
11 lat temu
jesteście opóźnieni. już dawno o tym mówiła. bodajże u wojewódzkiego
...
Następna strona
bDIiZALr