Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piróg o byłym Herbuś: "ZAJEBIŚCIE!"

881
Podziel się

Dostał się do Tel Avivu. Po co taki telewizyjny kurs właścielowi szkoły tańca...?

Piróg o byłym Herbuś: "ZAJEBIŚCIE!"
bDIYuaTF

_**You Can Dance**_ nigdy nie był wprawdzie programem dla amatorów (co obiecywano), ale to zaskoczyło nawet nas. Jaki może być cel "uczenia tańca" profesjonalisty z kilkunastoletnim stażem? We wczorajszym odcinku bilet na warsztaty do Tel Avivu dostał... Tomasz Barański, były chłopak Edyty Herbuś. Właściciel szkoły tańca pod Warszawą, zawodowy tancerz.

Jesteś maszyną do tańczenia - ocenił Michał Piróg. Po wypunktowaniu pewnych błędów i niedociągnięć podsumował: Ale ogólnie zajebiście! Pochwał nie szczędził również Agustin Egurrola, który stwierdził: _**Warto zjeździć całą Polskę dla takich ludzi jak ty!**_ Jedynie Muszka była nieco bardziej powściągliwa, ale zapisujemy to raczej na konto robienia show niż jej ewentualnych wątpliwości.

bDIYuaTH

Oczywiście Barańskiemu nie można odmówić umiejętności, doświadczenia i pasji. Nie możemy jednak zrozumieć, co robi w programie stworzonym dla znalezienia nieodkrytych talentów? Najśmieszniejsze jest jednak to, że zarówno Piróg, kolega Herbuś z Kielc, który współpracował z nią przy wielu projektach i Egurrola, który od lat pracuje w branży tanecznej i telewizyjnej, zgodnie udawali, że Barańskiego nie znają. To zresztą nie pierwsza sytuacja, w której jurorzy "zapominali" o znajomości z uczestnikami, ale tak jaskrawego przykładu jeszcze nie było. Jesteśmy niemal pewni, że facet dostał się do finału - nie wyobrażamy sobie, że miał jakieś problemy podczas lekcji tańca, w końcu na co dzień sam je prowadzi...

Jak myślicie, czy to jest w porządku w stosunku do młodych uczestników, bez znajomości, kilkunastu lat zawodowego doświadczenia i własnych szkół tańca?

bDIYuaTN
bDIYuaUi
KOMENTARZE
(881)
gość
11 lat temu
to tak jak urbanska w tzg ale i tak miala wygrac!
nnnaatt
11 lat temu
Jak dla mnie Tomek jest super tancerzem. Najlepszym w YCD. I co z tego , że tam trafił? Nie musieli go wybrać dlatego , że się bardzo dobrze znają. Do tego programu trafiają najlepsi tancerze-w tym wypadku także Tomek. A tak na marginesie ^^ Urodą nie gardzi :P Trzymam za niego kciuki ;]
gośćrere
11 lat temu
jest tak cholernie pociągający i sexowny :) szczególnie kiedy tańczy.... facet ma coś w sobie...
bDIYuaUj
gość
11 lat temu
kolesiostwo po prostu jeden drugiemu napędza do kabzy
gość
11 lat temu
Już NIE!!!
gość
11 lat temu
Nigdzie nie było mówione ze to nie program dla zawodowcow kazdy ma prawo tam wystapic.KAzdy przyzna że tanczy świenie .
gość
11 lat temu
Tomek wygra.
gość
11 lat temu
i dobrze. to nie jest program dla tych co ucza sie tanczyc tylko dla tych co umieja i chca sie nauczyc wiecej !!
gość
11 lat temu
to jest załosne co robią z tym programem ... zwykłe osoby które tam przyszły nie maja szans z zawodowcem który ma szkołe tańca !!!!! pozatym jest znajomym całej tej "śmietanki". Trzymam kciuki z Ewe z Katów Wrocławskich !!!!!!!
gość
11 lat temu
Herbusiową wezcie jeszcze do programu
gość
11 lat temu
nie zgadzam się z wami.! Sama chodzę do Tomka na tańce jestem zachywcona i uważam że pasuje do tego programu nie tylko on ma swoją szkołę tańca...
gość
11 lat temu
Jesteście g***i - g***i jak podeszwa. Nikt nigdy nie powiedział, że brani są pod uwagę wyłącznie amatorzy. Praktycznie większość to młodzież, profesjonalistów (takich jak chociażby Gleba, Natalia czy Wiola) jest tam bardzo mało. Większość z uczestników dopiero się uczy lub prowadzi zajęcia w szkole tańca. To nic nadzwyczajnego. Gleba również znał Piróga wcześniej - występowali razem w spektaklu, to samo z większością innych. Taneczny światek jest bardzo, ale to bardzo mały - POLSKI taneczny światek należy dodać - dla tępawych, czyli większości. Zanim się wypowiecie - zastanówcie się. Większość z was nie wie co pisze - a już najbardziej Ci, którzy piszą newsy dla tej strony. Dla przykładu - chłopak, który uczy tańca w szkole Pavlovic jakoś do 14 się nie dostał, a za względu na tzw. "znajomości" i koneksje teoretycznie mógł. Ludzie, zacznijcie patrzyć na talent, na taniec, albo sami zacznijcie tańczyć i nie narzekajcie. To jest program dla każdego tancerza, który tylko ma na udział ochotę i conajmniej minimalne potrzebne umiejętności - zarówno amator jak i profesjonalista. Profesjonalistą jest także Alex Paliński - do niego też macie pretensje...? To wy niestety jesteście żałośni. Program jest OK, udana edycja.
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="12732614"]PRZESTANĘ TO OGLĄDAĆ!!!CO ZA CHAMSTWO!![/cytat jaka szkoda !! Już żałuję !! Chyba się załamię !! To taka strata , ze nie bedziesz ogladac . WSZYSCY SIE JUZ ZALAMALISMY , NIE _:
bDIYuaUb
idzcie spac ;...
11 lat temu
bo co jak co tanczyl dupowato ;p
...
Następna strona
bDIYuaUD