Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda wygrała! Nie jest blacharą...

935
Podziel się

Raper Mieszko musi ją przeprosić. W internecie...

Doda wygrała! Nie jest blacharą...
bDYHhvaZ

Udało się. Od dziś nie wolno już w stosunku do Doroty Rabczewskiej używać słów "blachara", "żywy baner", "blond billboard" i określać jej jako osoby, która "rży jak ogier"... Doda ostatecznie wygrała proces przeciwko raperom z Grupy Operacyjnej, którzy obrazili ją słowami piosenki. Podobne przypadki, a także, jak twierdzi, urazili jej godność osobistą wpisem na temat jej rozwodu, który zamieszczono na stronie internetowej.

To już drugie podejście Rabczewskiej do sprawy. Wcześniej zielonogórski sąd okręgowy uznał, że słowa ze strony internetowej "były treściami satyrycznymi" i nie mogły obrazić osoby publicznej, jaką jest piosenkarka.

Doda domagała się skazania zespołu na grzywnę w wysokości 20 tysięcy złotych. Zgodnie z decyzją sądu apelacyjnego, lider Grupy Operacyjnej ma zamieścić w sieci oficjalne przeprosiny, a także usunąć ze swojej strony link do piosenki, która zawiera obraźliwe sformułowania. Sędzia uznał jednak, że żądania piosenkarki w sprawie kary pieniężnej są bezpodstawne i oszczędził jej raperom.

bDYHhvbb

Jak sądzicie, czy pozywanie "artystów" za słowa piosenek jest dobrą praktyką? Czy miejsce takich żałosnych sporów naprawdę jest w sądzie?

bDYHhvbC
KOMENTARZE
(935)
gość
11 lat temu
Doda to s****a
gość
11 lat temu
Haha Chyba jedna osoba pisała te same komentarze! DODA TO S****A I LACHOCIĄG z CIECHANOWA :))))
gość
11 lat temu
doda to g**j bleeeeeeee p****k
bDYHhvbD
gość
11 lat temu
Sprawiedliwość znowu zatriumfowała:) Niech każdy wie że Królowej Dody obrażać nie wolno!!!!!!! ta pewnie he he ale masz cos z garkiem.... a ona nie obraza innych p****k i juz!!! fajnie by bylo gdyby kazdy kogo oczernila zalozyl by sprawe :) ciekawe czy w tedy bys triumfowal .... ????? i po drugie do krolowej jej daleko!!!!!
gość
11 lat temu
zal mi cie g****a pindo z gimnazjum!!
Najnowsze komentarze (935)
gość
11 lat temu
szkoda że przegrali
................
11 lat temu
ta a ja jestem Miley Cyrus dobrze wiem ż e ona nie jest blachara wkońcu jestem jej dliską przyjaciółką:)
gość
11 lat temu
pozywa grupe operacyjna a sama obraza edyte gorniak, gowniara! dziwne, ze gorniak nie wpier... jej
gość
11 lat temu
ja powiem krótko. Z wiesniary dody przez baaardzo duze 'w' zrobila sie wielka paryska ksiezniczka ktora tylko szuka tzw. sensacji. Nie pamieta już jak zakładała białe lub różowe kozaki z noskami i koszulki z podróbą D&G i gofrowała włosy na każdą 'większą' okazje??? Dla mnie doda to żadna królowa, tylko kolejny twór polskiego szołbiznesu, który zatriumfował nad głowami 13,14,15 latek ! Co do tej afery to co mają powiedzieć setki innych gwiazd czy polityków na których temat też się nagrywa różne podobne 'piosenki' , czy wnoszą oni jakiś sprzeciw do sądu???????????
gość
11 lat temu
ludzie doda może jest sławna ale nie kochacie hannah montana jeśli wolicie dode bo jest sławna a hanie zrobicie przykrość nie wiecie jaki błąd robicie w szwoij życiu
gość
11 lat temu
Doda Wygra
ollll....
11 lat temu
Moim zdaniem dodda jest spoko lubie ja tak naprawde nie wiem czego od niej te media chca?!!
gość
11 lat temu
żal mi jej, a jaki kapelutek :P
bDYHhvbv
gość
11 lat temu
następna kupiona sprawa
gość
11 lat temu
Mieszko ma 100% racji ! on przekazuje to, jak inni ludzie reagują na codzienne sprawy. jeżeli doda myśli, że dzięki wyrokowi ludzie zmienią o niej zdanie to się myli!!!
gość
11 lat temu
sprawiedliwasc gurą ! dadzia jest z*******a uwielbiam ja jej styl i oczywiście jeste piękna hhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeee bo królowa jest tylko jedna ! a gurniaczka zachowuje się jak nie powiem kto ........................ ! dodzia ządzi :0 buziole '
gość
11 lat temu
jak mozna byc blachara majac wszystko??? ON SA SMIESZNI!!!
gość merlin
11 lat temu
no tak tylko na Dodzie się ciągle jeździ, niestety sława kosztuje- zawsze jakieś brukowce obrabiają nam du.....e!!!!!!!!!!!
gość merlin
11 lat temu
no tak tylko na Dodzie się ciągle jeździ-niestety sława kosztuje, zawsze jakieś brukowce obrabiają nam du.....e!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bDYHhvbX