Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Sandry Bullock prosi o wybaczenie!

587
Podziel się

Zdradzał ją z... faszystką! Zobacz zdjęcia!

Mąż Sandry Bullock prosi o wybaczenie!
bEabzRiZ

Jesse James, niewierny mąż Sandry Bullock, postanowił wziąć przykład z najlepszych. Złożył oficjalne oświadczenie w sprawie swoich zdrad. Magazyn People opublikował jego wypowiedź, w której błaga żonę o wybaczenie, a także przeprasza trójkę swoich dzieci z poprzednich związków.

Co ciekawe, zaczyna od... bronienia się: Większość doniesień na temat mojego romansu to kłamstwa. Nie będę jednak publicznie komentował żadnych szczegółów moich prywatnych spraw. Jest tylko jedna osoba, która ponosi pełną odpowiedzialność za tę sytuację i jestem to ja. Za swoje postępowanie zasługuję tylko na najgorsze - oświadczył.

Od razu można zauważyć, że partner aktorki trochę sobie przeczy. Najpierw utrzymuje, że jest w zasadzie niewinny, a następnie przeprasza za doprowadzenie do obecnej sytuacji. W dalszej części oświadczenia James zwraca się do swoich najbliższych i wyraża skruchę:

bEabzRjb

Zraniłem moją żonę i dzieci. Zadałem im ból i skompromitowałem - jest mi z tego powodu bardzo przykro. Bardzo ich za to przepraszam. Mam nadzieję, że przyjdzie kiedyś taki dzień, że moi najbliżsi będą potrafili mi przebaczyć.

Już chciałby wybaczenia... Rzeczywiście, to "trochę" kompromitujące dla żony i dzieci. Zwłaszcza, że w sieci wypłynęły właśnie zdjęcia kochanki Jamesa ze swastyką. Zdradzilibyście Sandrę Bullock z wytatuowaną nazistką?

Jak się teraz czuje świeża zdobywczyni Oscara?

bEabzRjh
bEabzRjC
KOMENTARZE
(587)
gość
11 lat temu
to i****a?!
gość
11 lat temu
I****a... ale każdy popełnia błędy :(
gość
11 lat temu
Co za s****a z tej faszystki !!! Ona chyba nie zdaje sobie sprawy że nosi na ramieniu symbol mordu milinów ludzi P i z D a !!!!
bEabzRjD
gość
11 lat temu
Co za s****a z tej faszystki !!!! ona chyba nie wiem że nosi na ramieniu symbol mordu miliony ludzi !!!
gość
11 lat temu
p******o go
Najnowsze komentarze (587)
gość
11 lat temu
Tylko, że jak się poszło do łóżka z taką dziewczyną to się było podnieconym i nie myślało o rodzinie tylko się myślało czym innym, hę? ________________________________________ Niekiedy mam wrażenie, że ludzie są gorsi od zwierząt.
gość
11 lat temu
No co za ś****a! Tak piękną i normalną kobietę z takim czymś zdradzać! To już trzeba być naprawdę GŁUPIM!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
NIezła ta nazistka,sam bym taką chciał poznać na harce,Bucock przy nije jest mdłą mamusią
gość
11 lat temu
ziomek przecierz ona wyglonda jak pasztet w plastikowym worku wymieszanym z gownem helol
gość
11 lat temu
G***i ch.j...
gość
11 lat temu
a skąd wiadomo , że zdradzał z tą kobietą ?
gość
11 lat temu
Niedługo wyjdzie że Pitt zdradza Jolie, jakaś dobra passa trwa
gość
11 lat temu
a ona taka dobra żona. ale nie od dziś wiadomo że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
bEabzRjv
gość
11 lat temu
Nazizmu debilu
gość
11 lat temu
ja wole byc nadgorliwy niz byc faszystą .
JD
11 lat temu
"Zdradzilibyście Sandrę Bullock z wytatuowaną nazistką?" - tak, żeby mieć porównanie :). Poza tym z tymi dziarami wygląda jak Chylińska, ale ma ładniejsza facjatę :).
gość
11 lat temu
Bo faceci są beznadziejni. Mają piękne i kochające żony, ale nie szanują ich. Idą do jakiejś lafiryndy, która nimi pomiata i wtedy są szczęśliwi.
A z Cz.
11 lat temu
Ja juz bym się go nie tknęła.
gość
11 lat temu
jak można zdradzić tak piękną kobietę jak Sandra z kimś tak ostentacyjnie żenującym? Ta wytatułowana baba jest bardziej kolorowa niż pisanka wielkanocna! Aż niemiło taką dotknąć... łeeeeee
...
Następna strona
bEabzRjX