Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak nie lubi piosenek Dody

1625
Podziel się

Pełna jadu riposta Dody...

Górniak nie lubi piosenek Dody
bDKulnfV

Podczas sobotniego programu Jak ONI śpiewają, zasiadająca w jury Edyta Górniak wyraziła się z dezaprobatą o piosence Dody, którą usiłowała zaśpiewać Dominika Figurska.

Górniak powiedziała: O Boże, jakaż to jest durna piosenka. Ale dobrze, że zaśpiewałaś ją po swojemu, a nie z ta manierą, z jaką śpiewa Doda.

bDKulnfX

Elżbieta Zapendowska uratowała częściowo sytuację, dając Figurskiej 2 za występ i dodając, że Dodzie dałaby 5. Mimo wybrania tak popularnej piosenki, Figurska nie spodobała się widzom i nie wiadomo, czy uda się jej zaśpiewać za tydzień.

Co ciekawe, Doda nie odbiła piłeczki do Górniak. Może pod wpływem brata-menedżera, który powiedział Faktowi:

Oglądałem sobotni program, ale w tej sprawie nie będzie żadengo komentarza z naszej strony.

Bo i co tu powiedzieć? To, że piosenki Dody nie są szczególnie wartościowe ani pod względem muzyki, ani treści, wiedzą wszyscy.

bDKulngd

***AKTUALIZACJA*** **

Doda postanowiła jednak skomentować wypowiedź Edyty na swoim blogu:

Jeśli chodzi o wypowiedź Edzi, to wydaje mi się, że kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje, zawiść i zazdrość w stosunku do młodszych koleżanek z branży. Rozumiem, że może do tej pory być zła, że nie udało jej się wygrać ze mną w konkursie premier w Opolu i "durna szansa" pozostawiła ją daleko, daleko w tyle. Ale zanim zaczęła ją krytykować powinna zastanowić się nad tym, że obraża – nie mnie, ale ludzi, dla których "Szansa" wiele znaczy i wiele zmieniła w ich życiu.

Czekam z niecierpliwością na kolejna płytę Edzi, która sprzeda się może trochę lepiej niż ostatnia i choć w połowie tak dobrze jak moja. Z chęcią również ja i moi fani ocenimy, choć jedną piosenkę, którą raczy napisać. Póki co polecam, aby Edzia zachowała swoje "durne" komentarze dla siebie i skupiła się na nauce hymnu polskiego...

bDKulngy
KOMENTARZE
(1625)
Gość
5 lata temu
A co to jest doda?
gość
9 lat temu
HAHAHHA :) kocham DODĘ.;D
gość
9 lat temu
k;p
bDKulngz
gość
10 lat temu
DODA DOBRZE ZRIPOSTOWAŁA TEJ ŚWINI
gość
10 lat temu
dLACZEGO,NIE LUBISZ PIOSENEK DOY MI SIE BARDZO PODOBAJA NO TWOJE TEŻ.!;]
gość
10 lat temu
Cb-też lubię
gość
10 lat temu
Dlaczego nie lubisz piosenek dody ?
gość
10 lat temu
Dlaczego nie lubisz piosenek dody?
gość
11 lat temu
Górniak to Bitch(s**a)!!!!
gość
11 lat temu
lubie edzie górniak jest bardzo fajna... a doda to raz jest fajna raz g****a szczegulniee nie podoba mi sie dody śmiech i to że doda uważa sie za królową którą nie jest
gość
11 lat temu
popieram EDYTE GÓRNIAK
gość
12 lat temu
eee co wy gadacie ;/ moim zdaniem te sławy za dobrzę maja i chcę jeszcze lepiej a co do głosu Edyty i Dody to myślę że Edyta ma lepszy przeciez to dizęki niej 94. Polska miała 2 miejsce oczywiście Doda tez nie jest zła one dwie mają fajny głos ale Edyta ma mocniejszy ;))
gość
12 lat temu
Gorniak poprostu jest zazdrosna bo jej piosenki juz nie zachwycaja poprostu nie moze sie pogodzic z tym ze juz troszke o niej zapomniano
bDKulngr
gość
12 lat temu
Ja lubię Dody i góriakowej piosenki , ale moim zdanie doda na pierwszym miejscu jak wiadomo . Apiosenki DODY uwielbiam
...
Następna strona
bDKulngT