JEDNAK ROMANS?

393
Podziel się

"Mają już dość ciągłego ukrywania się" - mówi znajoma Herbuś. "Doszli do wniosku, że nie ma to sensu."

JEDNAK ROMANS?

To już chyba przesądzone. Szykuje się "mezalians" sztuki wysokiej z najniższą. Na premierę spektaklu w Teatrze Wielkim Edyta Herbuś i Mariusz Treliński przyszli razem. Herbuś nie odrywała od niego wzroku, nie szczędziła mu także czułych gestów. Z wzajemnością. Tancerka i jej mistrz, reżyser Traviaty, chętnie pozowali razem do zdjęć i obsciskiwali się przed obiektywami fotoreporterów.

Zdaniem znajomych tancerki Treliński ma wszystkie cechy jej ideału mężczyzny. Starszy od niej o 19 lat reżyser ma już ugruntowaną renomę nie tylko w Polsce, a właściwie nawet bardziej za granicą i to na pewno bardzo Edycie imponuje. Ma wprawdzie za soba dwa poważne związki, jedno małżeństwo i 16-letniego syna, ale przecież liczy się przyszłość.

Między Edytą i Mariuszem zaiskrzyło zaraz po tym jak rozpoczęły się próby do Traviaty - twierdzi w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy znajoma tancerki. Oni mają już dość ciągłego ukrywania się. Wspólnie doszli do wniosku, że nie ma to sensu.

KOMENTARZE
(393)
gość
10 lat temu
I co, następna młoda która nie brzydzi się starego dziadka w łóżku ?? Szanuj się dziewczyno, pieniądze to nie wszystko !!
gość
10 lat temu
Laska jest wyjątkowo ukierunkowana na kase. Wie co robi i wie komu się do łóżka władować, więc z takim wyglądem może osiągnąć niemało nawet bez talentu. Nie jedna światowa kariera się od tego zaczynała - pamiętacie początki babci Madonny? ;)
gość
10 lat temu
U niej zawsze iskrzy jak koleś ma kase, wpływy i dobrą pozycję.
gość
10 lat temu
No i jak czuje się "artysta" Treliński penetrując te same rejony Herbuś co poprzedni facet Herbuś - czyli ten owłosiony bramkarz z powiatowego klubu nocnego, ze złotym łańcuchem na piersi?
gość
10 lat temu
To faktycznie mezalians, Treliński z Herbuś, musi być chyba dużo fajniejsza niż ten jej medialny wizerunek.
Najnowsze komentarze (393)
gość
10 lat temu
Edyta to piękna kobieta
gość
10 lat temu
kolejny Józek i Nataszka
gość
10 lat temu
no własnie111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111
gość
10 lat temu
jaki romans jak on jest gejem????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
gość
10 lat temu
Treliński jest klasą samą w sobie, pracowalam z nim przy kilku spektaklach w TW. Herbusiowa zawsze d****o przyklei gdzie może... jej nawet estrada nie pasuje, ani muszla koncertowa w solankach a co dopiero Teatr.... wstydź się materialistko!!! ale wiadomo... jak s**a nie da, to pies nie weźmie.... :D
gość
10 lat temu
czy to nie jej osobista sprawa odczepcie sie odniej
gość
10 lat temu
to jej sprawa
gość
10 lat temu
ti jej sprawa
gość
10 lat temu
co was to odchodzi jej osobista sprawa chce miec starszego faceta to jej wybor
rozsadny
10 lat temu
No i coz zmieniaja nas na mlodsze egzeplarze , a dlaczego nie odwrotnie? Panie FEMINISTKI !!! 48 lat- 29 lat=
gość
10 lat temu
Nie ma to jak więcej kasy przy boku dziadka-partnera.
Stańczyk
10 lat temu
Dostrzec w zawiłościach ludzkiego losu dążenie do osiągnięcia celu mającego oparcie w wartościach trudno dostrzec w obecnych czasach , a troska o swoje ego jest teraz po stokroć ważniejsza niż to co w sercu i duszy . Sądzić pojedyncze czyny łatwiej , ale na dorobek życia potrzebny jest czas i tutaj o cierpliwość proszę .
gośćNIANIA
10 lat temu
NIE OCENIAJ NIKOGO NEGATYWNIE,WCZÓJ SIĘ W ODWROTNĄ ROLĘ ,JAK BYŚ POSTĄPIŁ GDYBYŚ KOCHAŁ.MIŁOŚĆ PRAWDZIWĄ NIE MIERZY SIĘ NA ,,WIEK I PIENIĄDZE''.ZNAM LUDZI STARY +MŁODY ALE JAKŻE SZCZĘŚLIWI.SKĄD WIECIE JAKIE MA ZAMIARY?? POWIEDZIAŁA WAM!! RÓB DZIEWCZYNO TO CO UWAŻASZ ZA WŁAŚCIWE I DOBRE DLA CIEBIE .NIECH KAŻDY ZAJRZY ZA SWÓJ KOŁNIERZ OCENI SWOJE ŻYCIE,ZROBI ŻAL ZA GRZECHY,TO DOJDZIE DO WNOSKU ŻE NIE JEST ANIOŁEM,WESOLYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŻYCZĘ ,MNIEJ ZGRYŻLIWOŚCI.
gość
10 lat temu
Ale Treliński "spadł na psy". Mógłby znaleźć sobie kogoś na swoim poziomie i tak się nie poniżać. Żenada!!!!!!
...
Następna strona