Czy Maja uratuje karierę Edzi?

430
Podziel się

To już pewne. Dogadały się! Doda będzie wściekła.

Czy Maja uratuje karierę Edzi?

Potwierdzają się słowa naszego informatora. Kilka dni temu napisaliśmy jako pierwsi, że nową menedżerką Edyty Górniak została była najlepsza przyjaciółka Dody, Maja Sablewska (zobacz: Sablewska została menedżerką Górniak?!). To już pewne, dogadały się. Jak myślicie, ile było w decyzji Edyty chęci dokopania Dodzie?

Dziewczyny już wkrótce zaczną razem pracować - mówi osoba z bliskiego otoczenia Sablewskiej tygodnikowi Gwiazdy. Mai nie przerażają plotki na temat charakteru Edyty. Przyzwyczaiła się do znoszenia fochów szefów.

Już kiedy zajmowała się karierą Dody, udowodniła, ze jest w stanie znieść bardzo wiele. Być może rzeczywiście jest obecnie jedyną na polskim rynku menedżerką na tyle doświadczoną w "zarządzaniu fochami", że da radę wytrzymać z Górniak.

Przypomnijmy, że Edzia w ciągu ostatnich kilku miesięcy zraziła do siebie niemal wszystkich, w tym "króla" i "carycę" telewizji. Teraz potrzebuje cudu, żeby mimo otoczającej ją niechęci, utrzymać się na powierzchni.

Z kolei Sablewska, której w ciągu 4 lat udało się wykreować spaloną na solarium dziewczynę z Ciechanowa na największą gwiazdę polskiego show-biznesu i "Artystkę Dekady" (!!!), udowodniła, że specjalizuje się w cudach.

No przyjrzyjcie się sami:

KOMENTARZE
(430)
gość
10 lat temu
nadszedł CHRZEŚCIJANIZM ;D
gość
10 lat temu
taaaaak...
gość
10 lat temu
trzeba przyznac ze dorotka zrobila duży postęp.
gość
10 lat temu
wyrobiła sie:)
gość
10 lat temu
Biedna Maja, co ona musiała znosić, i co będzie musiała znosić....SZOK i to wszystko po to by zarobić na kolejne porsche.... bidoczka
Najnowsze komentarze (430)
zorientowana ...
10 lat temu
exactly exactly exactly !!
zorientowana ...
10 lat temu
trzymam kciuki za Edyte ! Doda to przy niej w*******a ze słomą w butach i może jej stopy lizać, ale wpierw niech sobie tą morde solarę wyparzy xD
gość
10 lat temu
Biedna Edyta, nie wie co robi. A Doda nie żaluje rozstania z Majką, sama Ja zwolnila, bo nie byla zadowolona. Majka jest marną menadzerka, zaslynela tylko dlatego, ze miala znaną podopieczną.
Gosia,
10 lat temu
Maja jest super, Edytka jest w dobrych rękach : )
gość
10 lat temu
Doda jest nienormalna, karierę zawdzeiecza tylko i wyłacznie swojej niewyparzonej mordzie i gołej d***e! Edyta za to ma piękny głos i ślicznie śpiewa. Nie to co doda.
gość
10 lat temu
to byl jej prawdziwy wizerunek... w*******a, chamka i prostaczka... kazda z nas , gdyby oddala sie w rece stylistow bylaby pieknoscia. Gust koszmarny. Tylko dzieci straszyc.......
gość
10 lat temu
Pudlu jestes śmieszny!! hahaha Edyta Górniak( DIVA polskiej sceny muzycznej) od 20 LAT istnieje w nie tylko p[olskim ale i europejskim i światowym show-biznesie. Jest znana w Chinach, Japonii, i Bardzo znana w Portugalii. Jest gwiazdą, którą pozostanie do końa życia bo ma talent i dorobek muzyczny. nie tak jak jakaś doda ktorej zwiedną cyce i wszyscy o niej zapomną.
gość
10 lat temu
MACIE COS DO LUDZI ZE WSI????????!!!!!!!!! PS. Pewne stereotypy nigdy sie nie zmienią!!!!!!!!
gość
10 lat temu
edzia juz na rente niech idzie bo jest zalosna i sztuczna prukwa czas jzu na nia
gość
10 lat temu
uwielbiam czytać komentarze ,jak nie ma kabaretu w tv tu płaczę ze śmiechu...
gość
10 lat temu
dorocia coś wymysliła [nazwę edzia] a ograniczony pudelek teraz nie ma innej nazwy na Edytę. Edyta to klasa dorocia to kicz. i ta jej nazwa doda buahahaha jak kaszana żallll
gość
10 lat temu
po ile i co jest w cenie???
gość
10 lat temu
Wtedy miała chyba większy biust...
gość
10 lat temu
doda na tamte czasy wygladala dobrze...nie zapominajcie ze to byla dobrych pare lat temu...moda i poczucie stylu zmienia sie w kazdym z nas...popatrzcie na swoje stare zdjecia ttez bedatroche zenujace. Nie sadze zeby maja pomogla edzi, bo edzie jest skonczona
...
Następna strona