Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura PRZEGRAŁ SPRAWĘ O TWARZ!

381
Podziel się

Będzie się odwoływał? Co ma powiedzieć ten biedny sobowtór?

Pazura PRZEGRAŁ SPRAWĘ O TWARZ!
bDeYoQBh

Tocząca się przed warszawskim sądem sprawa o ochronę "własności intelektualnej" czyli twarzy Cezarego Pazury zakończyła się przegraną aktora. Sąd nie dopatrzył się naruszenia jego dóbr osobistych przez fakt zatrudnienia w reklamie sklepów MarcPol sobowtóra aktora, Leszka Blautenberga (zobacz: Pazura żąda 200 tysięcy złotych! Za twarz).

Pazura nie tylko nie dostanie więc żądanych 200 tysięcy odszkodowania, ale będzie musiał pokryć koszty procesu. Jego adwokat, Przemysław Wierzbicki, zapowiada odwołanie się od wyroku. Ponieważ sprawa jest bezprecedensowa, rozważamy apelację - oświadczył w rozmowie z Super Expressem.

Rzeczywiście, bezprecedensowa. Nie czulibyśmy się miło na miejscu Blautenberga, który przecież był tylko sobą. Czy to jego wina, że jest podobny do Pazury? Jego twarz jest chyba też jego "własnością intelektualną"?

bDeYoQBj
bDeYoQBK
KOMENTARZE
(381)
Marta 22 lata
11 lat temu
nie wiedziałam ze Pazura to taki i****a
gość
11 lat temu
przecież to i****a, niech temu sobowtórowi zapłaci, za to, że go reklamuje
gość
11 lat temu
co za i****a, juz mu się we łbie ostro poprzewracało, najpierw ślub z młodszą o 20 lat laską a teraz "własność intelektualna"...
bDeYoQBL
gość
11 lat temu
Pazura, a moze to TY jestes podobny do Blautenberga coo??? heh a w ogole to zachowales sie jak p****t
krzysztof7
11 lat temu
co to za człowiek ten Pazur za gębę chce 200 baksów chyba go popie*****o a kim on jest? Ludzie m******a w polsce chce mieć-bo sie należy a ja pytam za co? Jakie sa jego osiągniecia na arenie europejskiej nie mówiąc o światowej? No jakie?
Najnowsze komentarze (381)
gość
11 lat temu
Panie Pazura,powinienpan być wdzięczny temu panu Leszkowi bo twarz pana LEszka choć podobna to wygląda dużo młodziej i nie taka pomarszczona.Pan ma twarz pomarszczoną jak gufrowana bibuła.
gość
11 lat temu
Zabrakło kasy?! Ale nisko sie ceni! Wstyd p.Pazura! A może ten drugi powinien zaskarzyc Pana za wykorzystywanie jego twarzy?!
gość
11 lat temu
No i wyszła "klasa" Pana Pazury. Żałosne to i jednocześnie powinno być pouczające dla tzw. celebryty. Kończ Waść wstydu oszczędź.
gość
11 lat temu
Tyle lat na "salonach" i dalej sie ubrać nie umie. Pazura, co to za kmiocki garnitur, zresztą jk zwykle. Facet nie patrz na cenę, ani marke tylko na wyglad. Można go ustawic w jednym rzedzie z Lepperem. Będa błyszczeć jak słońce w południe. W sumie to pasują z tym waesem do siebie idealnie. Oboje nie za piękni, nie za bystrzy, źle ubrani, wiec idealni na polskie salony warszawskie.
gość
11 lat temu
A może to pazura jes podobny do niego a nie on do pazury.
cofeinovy
11 lat temu
odbija już pazurkowi
gość
11 lat temu
a może to Pazura jest do Blautenberga podobny?
gość
11 lat temu
I dobrze.
bDeYoQBD
gość
11 lat temu
To tem Pazura ma jakieś wartości intelektualne????
gość
11 lat temu
hhaahha to jest smieszne dziecinada,cezary nie staczaj sie wystarczajaco sie juz osmieszyłes w swoim zyciu
gość
11 lat temu
kazdy orze jak może,Cezary opanuj sie bo stracisz wielu fanów i szacunek ludzi pracy
gość
11 lat temu
blautemberg to m***a
gość
11 lat temu
i po kasiorze, hehehehe
gość
11 lat temu
Rany, jak sie ciesze!!!!!! Jak mozna wymyslec robienie sobie "wartosci intelektualnej" z tak durnej twarzy? Mimika idioty i wartosc intelektualna - wielkie nieporozumienie.
...
Następna strona
bDeYoQCf