Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bullock się rozwodzi! I NIE CHCE JEGO DZIECI!

181
Podziel się:

Sandra już wcześniej podejrzewała, że mąż ją zdradza. "Ma dosyć".

Bullock się rozwodzi! I NIE CHCE JEGO DZIECI!
bEDVGTvV

Sandrze Bullock należą się gratulacje. Jak donoszą amerykańskie media, aktorka podjęła trudną decyzję, by całkowicie odciąć się od niewiernego męża. Gwiazda, która jest kompletnie zdruzgotana rewelacjami mediów, już od kilkunastu dni jest w kontakcie ze swoimi prawnikami, którzy przygotowują papiery rozwodowe.

_**Ma już dosyć. To definitywny koniec małżeństwa**_ - mówi informator. Poszła po rozum do głowy i przestała się oszukiwać, że cokolwiek się zmieni. Nie będzie w stanie mu już nigdy zaufać. Nie wyobraża sobie budowania rodziny z takim człowiekiem.

Rzecznik prasowy aktorki zaprzeczył również wcześniejszym doniesieniom mediów, jakoby jego klientka miała walczyć o prawa do opieki nad córką Jessiego.

bEDVGTvX

Pani Bullock nie ma i nigdy nie miała w planach adopcji jakiegokolwiek dziecka pana Jamesa - można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.

Widać Sandra naprawdę nie chce mieć z nim już nic wspólnego. Jeśli liczy na szybkie załatwienie sprawy, to może się przeliczyć. Pewne jest, że mąż będzie próbował odebrać chociaż część z jej 250-milionowej fortuny. Biorąc jednak pod uwagę fakt, z jakich powodów nastąpiło rozstanie, trudno spodziewać się, że sąd przychyli się do jego roszczeń. Co więcej, według najnowszych informacji, Bullock podejrzewała zdrady Jamesa zanim wybuchł medialny skandal. I to niejednokrotnie.

Sandra podejrzewała, że Jesse może ją zdradzać - mówi osoba z jej otoczenia. Próbowała skonfrontować swoje przypuszczenia cztery, pięć razy, ale zawsze wszystkiego się wypierał, a ona mu wierzyła. Przyznawał się jedynie do chodzenia do klubów ze striptizem.

bEDVGTwd
bEDVGTwy
KOMENTARZE
(181)
aleks_1
11 lat temu
TO PO CO ON SIĘ Z NIA ŻENIŁ JAK TAKI PERWERS JEST I WSZYSTKIE DZIWKI OBRACA A ONA TAKIEGO OBLECHA WZIEŁA NIE KUMAM DZIWNY JEST TE HOLLYWOD
gość
11 lat temu
łatwo jej to zrobić bo nie jest od niego zależna. gorzej mają kobiety, które nie pracują tylko "poświęcają się" (tzn. wychowują dzieci takich idiotów jak ten) rodzinie. tak czy siak, mądra decyzja.
gość
11 lat temu
to raczej wy się odwalcie od porządnych kobiet. nikt go siłą przed ołtarz nie zaciągał, skoro miał takie upodobania to mógł je realizować zamiast się żenić i przyżekać miłość i wierność.
bEDVGTwz
gość
11 lat temu
bardzo madra decyzja, z takiego niewiernego chlopa to juz nic dobrego nie bedzie...i ani centa nie powinien dostac, bo niby za co??? kopa i godbay!
gość
11 lat temu
I mam nadzieje, ze dostanie wszystko co do centa. Cwokow takich jak JJ nigdy sie nie wytepi ale miejmy nadzieje, ze chodziaz SB da rade
Najnowsze komentarze (181)
gość
11 lat temu
To ja współczuję twojej ''wybrance'' i tobie także...
trata tata
11 lat temu
zdrowy na umyśle nigdy nie spotykałby a co dopiro wiązałby się tego typy gościem!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
agadzam sie, takim facetom jak on powinni ucinac jaja i przyszywac im je pod nosem zamiast wasikow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
kawal gnoja jak kazdy chlop, tez bymnie przebaczyla, a kim on jest?
gość
11 lat temu
No a czemu się miał przyznać, przecież wtedy tez by się z nim rozstała
gość
11 lat temu
piękna kobieta
gość
11 lat temu
moja szkoła ;)
gość
11 lat temu
Wspaniała kobieta. Aż żal, że musi przeżywać takie upokorzenie.Frajer. Jej życzę wszystkiego najlepszego.
bEDVGTwr
gość
11 lat temu
dokladnie a stary to i ty bedziesz gnoju! i jak wygladac bedziesz? jak kazdy stary facet :lysy,gruby i bez zebow! przede wszystkim ci wtedy nie bedzie stawal i co wtedy zrobisz padlino??
gość
11 lat temu
co za g***o z tego faceta w sumie to z kazdego predzej czy pozniej wychodzi prawdziwa natura czyli GOWNO
gość
11 lat temu
przynajmniej jedna madra kobieta . brawo sandra. !!!!!
MMMMMMMM_u
11 lat temu
no to sie ,,odwaliła"knurze:)....trzeba byc soba i nie udawac porzadnego kosztem innych.............szmato ,a nie czlowieku..........
gość
11 lat temu
Szkoda mi jej, kobieta sukcesu, świetna aktorka, a mąż kawał ch... Powinna być naszczęśliwsza, dopiero co świat filmowy uznał ja za najepszą, a musi zmagać się z bólem i wstydem rozstania ze zdrajcą... małe daramty duzych...
gość
11 lat temu
NIE WYOBRAZAM SOBIE SANDRY W ŁOZKU!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVGTxk
bEDVGTxl
bEDVGTxm
bEDVGTxn
bEDVGTxo
bEDVGTwT