Trwa ładowanie...
Przejdź na

Katie Price napadła na niepełnosprawnego staruszka!

306
Podziel się

Zwrócił jej uwagę, że zaparkowała na miejscu dla inwalidów.

Katie Price napadła na niepełnosprawnego staruszka!
bCxtwqpx

Niczego innego nie można się po niej spodziewać. News of the World donosi, że była modelka porno Katie Price w Wielki Piątek zrobiła awanturę staruszkowi w jednym z supermarketów. Do scysji doszło po tym, gdy mężczyzna zwrócił jej uwagę, że zaparkowała na miejscu dla niepełnosprawnych.

Niepełnosprawny staruszek nie zauważył naklejki na samochodzie gwiazdy, która upoważnia ją, żeby parkować w takich miejscach. Jej syn Harvey jest niewidomy i ma autyzm. Zamiast spokojnie wytłumaczyć mu zaistniałą sytuację, nawrzeszczała na starszego mężczyznę.

Podszedł do niej z żoną i powiedział jej, że zaparkowała na miejscu, które jest przeznaczone dla niepełnosprawnych – relacjonuje świadek. Od razu ją poznał i powiedział jej, że nie powinna się czuć uprzywilejowana tylko dlatego, że jest sławna.

bCxtwqpz

Tygodnik pisze dalej, że Price natychmiast zrobiła się agresywna i wulgarna. Zaczęła się awanturować ze staruszkiem.

Wyglądała, jakby straciła rozum. Weszła za nim do sklepu i mu ubliżała. Nikt nie wiedział, co się stało – mówi źródło. Kiedy chciał zadzwonić po policję, uderzyła go w dłoń, przez co telefon wyleciał mu z ręki.

Na miejsce zdarzenia wezwana została policja, a Katie grozi teraz wysoka grzywna. W rozmowie z reporterami wyjaśniła, że chroniła swoje dzieci. Co im groziło ze strony niepełnosprawnego starca?

bCxtwqqa
KOMENTARZE
(306)
gość
10 lat temu
ZAL
gość
10 lat temu
Boże , tacy ludzi to mają coś pod sufitem...
gość
10 lat temu
Nie znoszę jej 'imidżu' ale ma 100% racji. Czy ktoś z was chciałby mieć dziecko niepełnosprawne - niewidome i z autyzmem? I jeszcze, żeby jakiś stary dziad się na was rzucał tylko dlatego, że 'nie zauważył'? To zupełnie jak na mnie ostatnio w tramwaju rzuciła się babcia jakaś. Najpierw nawrzeszczała na cały głos, jakim prawem ktoś tak młody jak ja siedzi podczas gdy ona biedna musi stać, a gdy wstałam o kulach (których nie widziała, bo były zasłonięte), to nagle zaczęła przepraszać..
bCxtwqqb
gość
10 lat temu
Druga Doda ... pusta i wulgarna, lub moze to Doda stylizowala sie na Jordan zanim zaczela nasladowac Lady Gaga. Ciezko stwierdzic, ale czy jedno czy drugie to i tak jej kiepsko wychodzi.
gość
10 lat temu
co za bzdura, po pierwsze jej syn nie jest slepy, tylko ma autyzm, a po drugie to lepiej nie piszcie nic jak nic o niej nie wiecie. Same ploty, szkoda gadac...
Najnowsze komentarze (306)
gość
9 lat temu
ona w ten sposób dyskryminuje wszystkie dzieci i osoby niepełnosprawne
gość
9 lat temu
S**A BEZ SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Postawcie się w jej sytuacji ma dziecko niepełnosprawne więc sie zdenerwowała.Dziadek mógł najpierw zobaczyc czy ma naklejke dla niepełnosprawnych a nie strzelać z gumy.
gość
10 lat temu
Przecież ona ma dziecko niepełnosprawne (tego chłopca), to już nie wolno jej parkować w takich miejscach?
gość
10 lat temu
i słusznie! ile razy wiedziałam jak staruchy parkują na miejscu dla rodziców z małymi dziećmi a jak zwrócisz im uwagę to udają głupich. Nie mają wstydu i jeszcze domagają się więcej i więcej
gość
10 lat temu
i*****a
gość
10 lat temu
ma okropny harakter
...
10 lat temu
ee dobrze zaparkowała przeciż jest niepełnosprawna..
bCxtwqpT
gość
10 lat temu
Plastikowa,slikonowa lala
gość
10 lat temu
Takie baby powinni zamykac w klatce !!!
gość
10 lat temu
Slikonowa,plastikowa piekność!!!! Można kupic w sekszopie!!!!
gość
10 lat temu
KOBIETY nie zachowuja sie jak prostaczki Ona jest żywym przykładem ze powinna byc eutanazja
gość
10 lat temu
Wstydze sie za nia
gość!!!!!!!!!...
10 lat temu
dobrze zrobila!! ja bym chyba tego starca zabila
...
Następna strona
bCxtwqqv