Trwa ładowanie...
Przejdź na

Shakira buduje szkołę na Haiti!

73
Podziel się

"Ta decyzja jest bardzo ważna" - mówią poszkodowani w trzęsieniu ziemi.

Shakira buduje szkołę na Haiti!
bDYcRgxx

Wiele gwiazd zaangażowało się w pomoc mieszkańcom Haiti, po tragedii jaka spotkała mieszkańców. Doszczętnie zniszczony kraj otrzyma także pomoc od Shakiry. Piosenkarka już kilkakrotnie odwiedziła ofiary trzęsienia ziemi i postanowiła zadbać o miejscowe dzieci. Gwiazda zamierza tylko z własnych środków wybudować szkołę w stolicy, Port-au-Prince.

Shakira odwiedziła Haiti w niedzielę i od razu spotkała się z dziećmi ocalałymi z trzęsienia ziemi. Większość z nich nadal mieszka w obozach i nie ma własnego domu.

Edukacja to ostatnia rzecz, o jakiej myślą rodzice lub opiekunowie maluchów, którzy muszą zadbać o ich wyżywienie i podstawowe potrzeby - powiedział opiekun jednego z obozów. Dlatego inicjatywa Shakiry jest bardzo ważna. Piosenkarka myśli o przyszłości tego narodu.

bDYcRgxz

Gwiazda rozpoczęła poszukiwania miejsca odpowiedniego na budynek szkoły, który ma spełniać najwyższe wymagania bezpieczeństwa. Kompleks klas ma być wzniesiony z materiałów, które dostosowane są do warunków klimatycznych Haiti. Kolejne trzęsienie ziemi nie zniszczy budynku i zapewni bezpieczeństwo uczniom.

bDYcRgya
KOMENTARZE
(73)
gość
11 lat temu
wydaje mi sie, że to bardzo miły gest, na reszcie ktos oddaje swoje pieniadze na szczytny cel,a nie tylko koncerty... Hołd Wszystkim ofiarom tragedi w Polsce !
gość
11 lat temu
Czyżby słynna polska żółć? - Gdyby to o PR chodziło spokojnie mogłaby ofiarować 100 tysięcy dolców. Niekoniecznie musiałaby budować szkołę. Nie tak dawno w mediach były informacje, ze przekazała już na różne cele charytatywne 45 milionów dolarów. To chyba jednak nie chodzi o PR.
gość
11 lat temu
jej! ale jestem do niej podobna!
bDYcRgyb
gość
11 lat temu
Dobrze, ze się dzieli. Słyszalam, zę ejst na 4. miejscu najlepiej zarabiających piosenkarek ;)
gość
11 lat temu
a mnie sasiedzi z dolu...non stop sie kloca.Niedawno sie wprowadzili i non stop sa jadki.Ostatnio slyszalam jak sie wydzieral na nia ,ze ona mu nie daje.Co za wiocha.Nie kazdy chce slyszec takie rzeczy.
Najnowsze komentarze (73)
9 lat temu
:)
jiobrkve
9 lat temu
tH61z0 <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
''jaka żenada...ludzie nie mają gdzie mieszkać, co jeśc, ani w co sie ubrać, a szkoły się buduje...może najpierw pomóżcie im domy odbudowac a potem martwcie się o edukację '' Myśl człowieku. Żeby to było potrzebna jest właśnie edukacja.
gość
9 lat temu
bardzo szczytny cel
gość
10 lat temu
i bardzo dobrze że buduje
gość....
10 lat temu
lubię ja... chodzisz chce pomóc a nie tak jak inni....
devify
10 lat temu
uwielbiam ją za to, że jest taką szlachetną osobą. kocham ją
misty palsti
10 lat temu
shakira rządzi! miła sympatyczna ładna no i oczywiście superowska!!!!!
bDYcRgxT
gość
11 lat temu
No przecież Shakira jest super!!!
gość
11 lat temu
mily gest
gość
11 lat temu
Antonio de la Rua nie jest jej mężem, rzeczywiście, jest synem byłego prezydenta Argentyny, ale jest narzeczonym Shakiry, a ślubu nie wzięli jeszcze ;)
Shakira to do...
11 lat temu
Kocham Shakire ona pomaga ludziom na różne sposoby A nie tylko koncerty ubiur i kasa tak jak Justin Biber czy Miley Cyrus a Shakira pomaga na różne sposoby:) Kocham ją
gość
11 lat temu
jest kochana :o)
gość
11 lat temu
jest cudowna
...
Następna strona
bDYcRgyv