Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie ma czegoś takiego jak uzależnienie od seksu!"

222
Podziel się

Sytuację Tigera Woodsa i Jessego Jamesa komentuje... Hugh Hefner.

"Nie ma czegoś takiego jak uzależnienie od seksu!"
bDfySifF

Mało kto decyduje się wypowiedzieć w sprawie skandali seksualnych, które ostatnio wstrząsnęły amerykańskim show biznesem. Hugh Hefner, największy playboy jakiego świat widział, odważył się skrytykować Tigera Woodsa i Jessego Jamesa. Szczególnie potępia fakt, że obaj po medialnych doniesieniach o ich wybrykach zgłosili się do placówek dla osób z zaburzeniami seksualnymi.

To zwykła wymówka. Uzależnienie od seksu to jedynie pusty i wygodny frazes, który ma zastąpić słowo obsesja. Nie ma czegoś takiego - twierdzi Hefner. Seks nie jest jak narkotyk czy alkohol. Nie ma takie samego wpływu fizycznego na człowieka jak środki odurzające, może się jednak stać obsesją. Neurotycy mogą robić naprawdę głupie rzeczy. Ludzie mają wolność wyboru i świadomość tego, co robią. Większość ludzi, którzy zdradzają, robią to, bo myślą, że nigdy nie zostaną złapani.

To chyba żadna nowość, że i Tiger i Jesse zgłosili się do specjalistów-psychiatrów, żeby podreperować swój wizerunek. Pewnie i tak myślą, że z nimi jest wszystko w porządku.

bDfySifH
bDfySigi
KOMENTARZE
(222)
ironia losu
11 lat temu
gościu ma rację
gość
11 lat temu
panie hefner bardzo dobrze powiedziane....popieram
gość
11 lat temu
Wie co mówi ;)
bDfySigj
gość
11 lat temu
ale chwila sekso-uzaleznienie istnieje,tak jak pracoholizm albo uzależnienie od hazardu,chociaz tez nie wyniszczają organizmu tak biologicznie,chemicznie
gość
11 lat temu
tak wszystkiemu sa winne kobiet ty debilu albo debilko
Najnowsze komentarze (222)
gość
10 lat temu
On Jest mądry.
; **
10 lat temu
ma racje .
gość
11 lat temu
[cytat komentarz="13132157"]Wreszcie wypowiedział się fachowiec w swojej dziedzinie, i z taką wieloletnią praktyką. Należy mu wierzyć mowi sęsownie. seks to nie narkotyki to potrzeba fizyczna jedni mają większą inni mniejszą jak z jedzeniem albo się ma apetyt albo nie. Zdrowy normalny facet ma apetyt na życie. A może to kobiety są temu winne? żony bo zaniedbują swoich misiaczków. Zdrowy normalny facet myśli głową, nie głowką i zamiast puszczać się na prawo i lewo stara się, aby jego kobieta miała chęć o niego dbać....
dannnika
11 lat temu
Her ma rację...a tamci to debile
gość
11 lat temu
TRUE!!!
gość
11 lat temu
yyhy
gość
11 lat temu
W każdym razie trzej wyżej pokazani goście potrzebują PSYCHIATRY i tak trzymać
gość
11 lat temu
ciekawe ile zużywa viagry?
bDfySigb
gość
11 lat temu
popieram :)
Benigna.bloog...
11 lat temu
Ma rację.
gość
11 lat temu
aaaaaaaaaah Hugh.. teach me tiger wah wah wah wah
gość
11 lat temu
Hefner akurat też jest niezłym zj**em, ale w tej kwestii ma sporo racji.
gość
11 lat temu
ma racje
gość
11 lat temu
Z reguły Ci, którzy są od czegoś uzależnieni najbardziej się tego uzależnienia wypierają. Każdy alkoholik powie, że nie ma problemu z piciem. Hefner jest dokładnie taki sam. Ma problemy z uzależnieniem od seksu, ale za chiny się do tego nie przyzna. A ci którzy uważają go ze "specjalistę" niestety nie grzeszą rozumem.
...
Następna strona
bDfySigD