Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wieś tańczy i śpiewa

772
Podziel się

Uwielbiamy oglądać ludzi poniżających się dla pieniędzy.

Wieś tańczy i śpiewa
bDJsZcth

Ostatni odcinek programu Jak ONI śpiewają został rozsławiony od Bałtyku aż po Tatry dzięki kłótni Dody z Edytą Góniak. Mnie dziś wystarczy sama "Edzia", która może być natchnieniem dla wielu. Te kolczyki, rybaczki, dziwnie udrapowana bluzka, tkwiący na głowie niczym doniczka kapelusik... Ale to jeszcze nic. Znakiem firmowym pani Góniak była, jest i będzie szeroko pojęta egzaltacja, którą dziś mogliśmy znów nacieszyć swoje oczy i uszy.

Tyle o jury, przejdźmy do wykonawców. Z programem pożegnała się Dominika Figurska (wsparcie Dody jej nie pomogło), która choć ślicznie prezentowała się w stylu hippie, śpiewać niewątpliwie nie potrafi. Małgorzata Ostrowska-Królikowska została, choć do mnie Grażynka Lubicz w wersji glam nie trafia, a Boskie Buenos bynajmniej bosko nie brzmiało. A co brzmiało? Występ Nataszy Urbańskiej. Było miło, że się tak wyrażę, audiowizualnie. Ta pani najwyraźniej przyszła do programu po coś więcej niż swoje pięc minut w kolorowej prasie, choć jej rywalizacja z Edytą Herbuś znalazła się już na ustach wszystkich i na pewno pomoże jej w staniu się rozpoznawalną.

Skoro o Herbuś mowa: Konik na biegunach został okrutnie okaleczony. Dziewczyna tradycyjnie nadrobiła wyglądem, jak zauważyła Kasia Cichopek: Wszyscy panowie pytają o adres Edyty. Wiemy tyle, że w Kielcach już jej nie znajdziecie. O pozostałych paniach rozpisywać się nie ma co - przeciętnie, choć z mocnym akcentem dobrego występu Agnieszki Włodarczyk. Bycie kurą domową wpłynęło jak widać korzystnie na jej sceniczne możliwości. Marzena Sztuka i Małgorzata Lewińska zagrożone. Grozą powiało.

bDJsZctj

A co wśród męskiej części uczestników? Andrzej Nejman wyśpiewał, a raczej wymęczył Feel. Nie, my nie czujemy. Uwiódł nas natomiast błękitny makijaż Łukasza Płoszewskiego - Violetta Villas by się takiego nie powstydziła. Do tego był okrutny fałsz plus akompaniująca na bongosach dziewczyna aktora ubrana w czarny lateks.

Robert Moskwa jako Macho prezentuje się gorzej niż sam K.A.S.A., choć wydawało się, że już gorzej być nie może. Tatuaż z henny i białe spodnie nie były zachęcającym widokiem. Sympatię natomiast wzbudzają starsi panowie dwaj, czyli Matuszak i Siudym, za których trzymamy kciuki w klejnych starciach z kąśliwą Edytą Góniak i jej kapeluszem.

Podsumowując: wieś tańczy i śpiewa przy akompaniamencie żenującej konferansjerki Kasi Cichopek. Do zobaczenia w następną sobotę. Uwielbiamy oglądać ludzi poniżających się dla pieniędzy.

bDJsZctK
KOMENTARZE
(772)
gość
6 lat temu
Na Pudelku kiedyś nawet pisano. Proponuję retrospekcję.
gość
7 lat temu
z 2007 ło
gość
7 lat temu
fajna d**a
bDJsZctL
k.
11 lat temu
NATASZO!!!Wiesz jak go zdobyć i wiesz jak go utrzymać przy sobie...To potrafi tylko prawdziwa kobieta...Jest już cały twój, ale ciągle musisz go mimo wszystko zaskakiwać...Bo tacy są faceci. A ty..., ty po prostu go kochasz....Miłość powoduje u ciebie geniusz twórczy... Jesteś wspaniała. MASZ TALENT, WOKALNY, AKTORSKI, TANECZNY... TWOJA PRACOWITOŚĆ, URODA, TEMPERAMENT I AMBICJE WRÓŻĄ CI TYLKO SUKCES... Będziesz GWIAZDĄ POLSKI !!!
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mala20
14 lat temu
a co macie chamy do wsi?!
gość
14 lat temu
to jest łukasz płoszajski a nie płoszewski!!!
gość
14 lat temu
ten program powinien nazyawć się "jak oni fałszują"
gość 125
14 lat temu
Ludzie gdzie wy macie uszy czy wy niesłyszycie jak ona faułszuje lekcji spiewu udzielała jej zapewne sama Edyta Górniak dwie Edytki słodziutkie i głupiutkie do domu dosyc tego wazeliniarstwa
JA
14 lat temu
nienawidze tej górniaczki :x to poprostu i*****a która nie umie śpiewać a kogoś poucza !!!ŻENADA!!!
gość
14 lat temu
natasza urbanska mysli ze jest wielka gwiazda a wcale tak nie jest wg mnie powinna wygrac agnieszka wlodarcczyk bo ladnie spiewa i jest skromna w przeciwienstwie do urbanskiej
Przemko
14 lat temu
Dwie piosenkarki ,a kłucą się o sławę ? Edyta Górniak pięknie śpiewa [takie jest zdanie wielu fachowców] ,Doda nawet jej nie słyszałem jedynie muj kolega Łukasz Parniak przepada za jedną piosenką śpiewaną przez panią Dodę
bDJsZctD
to ja misia
14 lat temu
MOŻE CI POMÓC???!!!
...
Następna strona
bDJsZcuf