Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamińska: "Podkochuję się w Janku"

266
Podziel się

Julia przyznaje, że podoba się jej partner Grocholi. Coś z tego będzie?

Kamińska: "Podkochuję się w Janku"
bEgkPudN

Od samego początku Tańca z gwiazdami uczestnikom przypisuje się romanse ze szkolącymi ich tancerzami. Niektóre nawet całkiem słusznie... Rozczarują się jednak ci, którzy myślą, że między Julią Kamińską a Rafałem Maserakiem jest coś więcej oprócz zawodowej współpracy. Zresztą, Julka to "nie jego target". Za to obiektem jej westchnień jest kto inny. Kamińska szczerze wyznaje swojemu ulubionemu Super Expressowi, że jest zauroczona ... Janem Klimentem.

Podkochuję sie w Janku - ogłasza w tabloidzie. Oczywiście trudno jest przeceniać wartość takich wyznań w prasie brukowej, jednak póki walka o Kryształową Kulę trwa, wszystko jest możliwe. Inna sprawa, że Czech faktycznie budzi sporo pozytywnych uczuć.

Jan Kliment występuje w polskim Tańcu z gwiazdami od niedawna. Na parkiecie show TVN-u pojawił się po raz pierwszy w 10. edycji i od razu zjednał sobie wszystkich swoim bezpośrednim i serdecznym sposobem bycia, tak odmiennym od pretensjonalnych innych "gwiazd". Swojego zachwytu Klimentem nie ukrywa jego partnerka z poprzedniej edycji, Natasza Urbańska, ani obecna, Katarzyna Grochola. Do grona wielbicielek czeskiego tancerza dołączyła właśnie Julia.

bEgkPudP

Wszystko wskazuje jednak na to, że serialowa Brzydula będzie musiała zadowolić się czysto platoniczną relacją - Kliment jest bowiem związany ze swoją rodaczką, która często gości na nagraniach show.

bEgkPueq
KOMENTARZE
(266)
gość
11 lat temu
bo to rewelacyjny facet:)
gość
11 lat temu
bo faktycznie jest bardzo przystojny :)
gość
11 lat temu
tez mam wrazenie ze Grochola leci na tego mlodzienca oj leciiiii...:D
bEgkPuer
gość
11 lat temu
Janek boski
gość
11 lat temu
jezu jak ja nienawidze KAMINSKIEJ ! g****a ruda dziewucha
Najnowsze komentarze (266)
EMILIA TO JA...
11 lat temu
OOOOO NOTO SIĘ BENIDZIE DZIAŁO ALE WSUMIE JANUSZ JEST PSZYSTOJNY JULIA DOBRY MASZ GUST NO WRESIĆE!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Janek jest przystojny !
Brzydulomania...
11 lat temu
BRZYDULA 2 - PROŚBA O WSPARCIE!!!Spróbujemy zawalczyć o nasz serial. Organizujemy w dniach 15-20 maja akcję mailową. Jeśli tak jak my tęsknisz za Brzydulą i pragniesz nowej serii, przyłącz się do nas i wesprzyj nas. Oprócz chwili czasu,to nic nie kosztuje,a my zyskamy cenne głosy.Szczegóły całej akcji znajdziesz na portalu nasza klasa profil 33469872, lub facebook. com/pages/ WINDA-B/121057921247841?v=wall i youtube. com /watch?v=AAVReVJ0rpE (usunąć spacje). Mobilizujcie swoich znajomych i znajomych znajomych.Liczy się każdy głos. Tylko razem mamy szanse.Do dzieła Brzydulomaniacy ;-)
gość
11 lat temu
brawo za poczucie humoru
gość
11 lat temu
fajna ona jest i ona jest fajny
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
Ale widać że z Grocholą zupełnie inaczej się dogaduje niż z Nataszą. Jest non stop uśmiechnięty, zadowolony, wygłupiają się, z Nataszą tak nie było...
gość
11 lat temu
Kamińska mnie od samego początku wkurzaaaa !!!
bEgkPuej
gość
11 lat temu
ALE TA JULIA JEST TŁUSTA I W DODATKU WCALE SIE Z TYM NIE KRYJE! FUJJJJ!! TAKA MŁODA I MA TAK FATALNĄ BUDOWE
gość
11 lat temu
Brzydkie ma nogi
hipisek
11 lat temu
nie nawidze kaminskiej!!!
gość
11 lat temu
Julia jest fajną dziewczyną.
Olka -fasolka
11 lat temu
Super facio, ale do Kamińskiej nie pasuje jest za delikatny. Jej potrzeba faceta wielkiego i masywnego!!!
gość
11 lat temu
Julia jest bardzo ładna lecz nie mogę stwierdzić czy jest miła ponieważ jej nie znam . Może sprawiać osobę sympatyczną a w realu może być inna . Każdy ma prawo do sympatii czy zakochania się więc nie rozumiem ludzi którzy bluzgają na nią . I bardzo ładnie tańczy .
...
Następna strona
bEgkPueL