Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sprzedaje prawa do muzyki Cobaina!

218
Podziel się

"Nie chcę, żeby martwy Kurt nadal kupował mi buty" – żali się Love.

Sprzedaje prawa do muzyki Cobaina!
bDXWzFRx

Courtney Love przez lata zmarnowała niemal całe dziedzictwo Kurta Cobaina. Dziś piosenkarka znajduje się na skraju bankructwa, a jej córka postarała się o sądowy wyrok, który wyjął ją spod opieki matki. Wdowa po liderze Nirvany postanowiła, że chce zerwać z przeszłością i nie ma ochoty być już kojarzona z muzycznym dorobkiem byłego męża.

_**Wszystko, co od niego dostałam, jest przeklęte!**_ – wyznała niedawno Love. Jego pieniądze wpędziły mnie w narkotyki, a jego córka dziś się do mnie nie odzywa. Dlatego zamierzam sprzedać wszystko, co mi po nim zostało. Pozbędę się praw do muzyki i zakończę tę historię.

Ja i Kurt byliśmy razem tylko przez trzy lata, a pamięć o nim prześladuje mnie całe życie – dodała Courtney. Zawsze wszyscy postrzegali mnie jako wdowę. To doprowadza mnie do szaleństwa. Mam już dość. Mam swoje własne życie i plany. Nie chcę, żeby martwy Kurt nadal kupował mi buty. Sama za nie zapłacę ze swoich pieniędzy.

bDXWzFRz

W takiej sytuacji powinna odstąpić prawa do piosenek Nirvany za darmo, a nie sprzedawać je za grube miliony. W roku 2008 Love pozbyła się części praw za ponad 12 milionów dolarów. Dziś ma szansę otrzymać dwukrotnie tyle za resztę muzycznego dziedzictwa Cobaina.

bDXWzFSa
KOMENTARZE
(218)
MadzieK44
11 lat temu
Nowość.... a zawsze zalezalo jej tylko na kasie... :/ Lubin czyta pudla!!!
gość
11 lat temu
frajerka
gość
11 lat temu
Szkoda że zapomniała o tym kto Kurtowi wsadził strzelbe w usta
bDXWzFSb
MW
11 lat temu
Ty wywłoko! Gdyby nie Kurt, pies z kulawą nogą by się za tobą nie obejrzał, zdechłabyś z głodu, gdybyś nie żerowała na dorobku Kurta, morderczyni!
gość
11 lat temu
jej pieniędzy? ciekawe jak je sama zarobi. Gdyby nie nirvana i Kurt nikt by nie widział o niej ani jej zespole...
Najnowsze komentarze (218)
NmGOAk , [url...
9 lat temu
NmGOAk , [url=http://tpzyxvfudznn.com/]tpzyxvfudznn[/url], [link=http://qrgukexpwzlv.com/]qrgukexpwzlv[/link], http://zcuvqzsqngtm.com/
eeee
9 lat temu
Że co?! Myślę że to ona przyczyniła się do śmierci Kurta, na jego miejscu też bym się zabiła przez tą wariatkę! Dosiegnęła dna i nigdy się z niego nie odbije!
7INUff swims...
9 lat temu
7INUff swimsqvwpptq
3h7CYH , [url...
9 lat temu
3h7CYH , [url=http://sckcegiyirwu.com/]sckcegiyirwu[/url], [link=http://hwsyyaukzedj.com/]hwsyyaukzedj[/link], http://jgnnqmndfdva.com/
LMAhpd detxn...
9 lat temu
LMAhpd detxndscbzrl
Możemy narzek...
9 lat temu
Możemy narzekać, oskarżać, porf3wnywać a i tak nie mamy wpływu na dzslay bieg wypadkf3w. Nic. Bezsilność.Pan szuka przyzwoitości u człowieka, ktf3ry nie zawachał się zgnoić dziennikarza, pogardzał śp.Prezydentem za jego życia /jego komentarz po Gruzji był kandaliczny/. Swoich podwładnych niszczył bez skupułf3w /vide: Szeremietiew/. Akcja "Szpak" wobec Sikorskiego?Jego wywiad w ktf3rym pada cyniczne sformuowanie "po to się ma władzę by ją brać".Zachowanie jego wysłannikf3w na grobie śp. Anny Walentynowicz..... Mam dalej wymieniać?Już ma Pan opinie @leminga,@marekina73 i @dwf3ch spiskf3w. Już oskarżają Pana o sianie "nienawiści" a to dopiero początek, do końca dnia będą zmuszać Pana do przeproszenia za wpis, bo to oni mają licencję na nią. Tylko oni już wiedzą za Wałęsą, Kaliszem i innymi sprawiedliwymi kto zawinnił w katastrofie i jak Jarosław Kaczyński, będzie ją wykorzystywał w kampanii, choć zbolały nie powiedział jeszcze ani jednego słowa.Już GW przypomniała Gruzję na "rozkładf3wce", co tam bezpośredni świadkowie /Bielan, Karnowski/, ignoruą ich wypowiedzi, bo nie pasują do układanki.Nie wystarczy pisać, porf3wnywać i oskarżać, trzeba działać. Jak działać? Nie wiem, może zaczynając od zaniechania dyskusji z "funkcjonariuszami PO" na swoim blogu?
gość
9 lat temu
nie tykaj tego co nie twoje bo ci łapy upierd.olę
gość
9 lat temu
d****a p********a. Ona go na pewno zabiła, bo chciała się na nim wzbogacić.
bDXWzFRT
bvvxyllmsoq
9 lat temu
rqjZUe <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Ta s****a nie ma prawa tak mówić. Kurt ją kochał bardzo mocno, a ta ca odpierdziela po jego śmierci?! Zasłużyła sobie na to, żeby córka się nie odzywała, żeby coś ją prześladowało i żeby była biedna! Wszystko zawdzięczać może Kurtowi. Był niesamowity. Dorobił się pieniędzy, bo lubiał grać po prostu. A ona?! Wiecznie wszystko dla rozgłosu! Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że go zabiła. KURT KOCHAMY CIĘ- WE WILL LOVE YOU, KURT!
LoveCourtneyL...
10 lat temu
daysleeper , swiete slowa !
gość
10 lat temu
s****a. -.-
I love Nirvan...
10 lat temu
ona ma z*******y glos ; Hole - Good Sister - Bad Sister
daysleeper
10 lat temu
Muszę Cię uświadomić; Courtney Love z zespołem Hole sprzedała miliony płyt i w latach '90 tworzyła naprawdę dobra muzykę, jest jedną z nielicznych kobiet które zaistniały w muzyce rockowej i ma naprawdę kawał mocnego głosu. Zanim poznała Kurta miała już pierwszą płytę na koncie i zagrała w kilku filmach. Więc tak, Courtney miała swoje pieniądze.
...
Następna strona
bDXWzFSv