Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sprzedaje prawa do muzyki Cobaina!

218
Podziel się

"Nie chcę, żeby martwy Kurt nadal kupował mi buty" – żali się Love.

Sprzedaje prawa do muzyki Cobaina!
bDIKPlqZ

Courtney Love przez lata zmarnowała niemal całe dziedzictwo Kurta Cobaina. Dziś piosenkarka znajduje się na skraju bankructwa, a jej córka postarała się o sądowy wyrok, który wyjął ją spod opieki matki. Wdowa po liderze Nirvany postanowiła, że chce zerwać z przeszłością i nie ma ochoty być już kojarzona z muzycznym dorobkiem byłego męża.

_**Wszystko, co od niego dostałam, jest przeklęte!**_ – wyznała niedawno Love. Jego pieniądze wpędziły mnie w narkotyki, a jego córka dziś się do mnie nie odzywa. Dlatego zamierzam sprzedać wszystko, co mi po nim zostało. Pozbędę się praw do muzyki i zakończę tę historię.

Ja i Kurt byliśmy razem tylko przez trzy lata, a pamięć o nim prześladuje mnie całe życie – dodała Courtney. Zawsze wszyscy postrzegali mnie jako wdowę. To doprowadza mnie do szaleństwa. Mam już dość. Mam swoje własne życie i plany. Nie chcę, żeby martwy Kurt nadal kupował mi buty. Sama za nie zapłacę ze swoich pieniędzy.

bDIKPlrb

W takiej sytuacji powinna odstąpić prawa do piosenek Nirvany za darmo, a nie sprzedawać je za grube miliony. W roku 2008 Love pozbyła się części praw za ponad 12 milionów dolarów. Dziś ma szansę otrzymać dwukrotnie tyle za resztę muzycznego dziedzictwa Cobaina.

bDIKPlrC
KOMENTARZE
(218)
NmGOAk , [url...
9 lat temu
NmGOAk , [url=http://tpzyxvfudznn.com/]tpzyxvfudznn[/url], [link=http://qrgukexpwzlv.com/]qrgukexpwzlv[/link], http://zcuvqzsqngtm.com/
eeee
9 lat temu
Że co?! Myślę że to ona przyczyniła się do śmierci Kurta, na jego miejscu też bym się zabiła przez tą wariatkę! Dosiegnęła dna i nigdy się z niego nie odbije!
7INUff swims...
9 lat temu
7INUff swimsqvwpptq
bDIKPlrD
3h7CYH , [url...
9 lat temu
3h7CYH , [url=http://sckcegiyirwu.com/]sckcegiyirwu[/url], [link=http://hwsyyaukzedj.com/]hwsyyaukzedj[/link], http://jgnnqmndfdva.com/
LMAhpd detxn...
9 lat temu
LMAhpd detxndscbzrl
Możemy narzek...
9 lat temu
Możemy narzekać, oskarżać, porf3wnywać a i tak nie mamy wpływu na dzslay bieg wypadkf3w. Nic. Bezsilność.Pan szuka przyzwoitości u człowieka, ktf3ry nie zawachał się zgnoić dziennikarza, pogardzał śp.Prezydentem za jego życia /jego komentarz po Gruzji był kandaliczny/. Swoich podwładnych niszczył bez skupułf3w /vide: Szeremietiew/. Akcja "Szpak" wobec Sikorskiego?Jego wywiad w ktf3rym pada cyniczne sformuowanie "po to się ma władzę by ją brać".Zachowanie jego wysłannikf3w na grobie śp. Anny Walentynowicz..... Mam dalej wymieniać?Już ma Pan opinie @leminga,@marekina73 i @dwf3ch spiskf3w. Już oskarżają Pana o sianie "nienawiści" a to dopiero początek, do końca dnia będą zmuszać Pana do przeproszenia za wpis, bo to oni mają licencję na nią. Tylko oni już wiedzą za Wałęsą, Kaliszem i innymi sprawiedliwymi kto zawinnił w katastrofie i jak Jarosław Kaczyński, będzie ją wykorzystywał w kampanii, choć zbolały nie powiedział jeszcze ani jednego słowa.Już GW przypomniała Gruzję na "rozkładf3wce", co tam bezpośredni świadkowie /Bielan, Karnowski/, ignoruą ich wypowiedzi, bo nie pasują do układanki.Nie wystarczy pisać, porf3wnywać i oskarżać, trzeba działać. Jak działać? Nie wiem, może zaczynając od zaniechania dyskusji z "funkcjonariuszami PO" na swoim blogu?
gość
9 lat temu
nie tykaj tego co nie twoje bo ci łapy upierd.olę
gość
9 lat temu
d****a p********a. Ona go na pewno zabiła, bo chciała się na nim wzbogacić.
bvvxyllmsoq
9 lat temu
rqjZUe <a href=" [url= [link=
gość
9 lat temu
Ta s****a nie ma prawa tak mówić. Kurt ją kochał bardzo mocno, a ta ca odpierdziela po jego śmierci?! Zasłużyła sobie na to, żeby córka się nie odzywała, żeby coś ją prześladowało i żeby była biedna! Wszystko zawdzięczać może Kurtowi. Był niesamowity. Dorobił się pieniędzy, bo lubiał grać po prostu. A ona?! Wiecznie wszystko dla rozgłosu! Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że go zabiła. KURT KOCHAMY CIĘ- WE WILL LOVE YOU, KURT!
LoveCourtneyL...
9 lat temu
daysleeper , swiete slowa !
gość
9 lat temu
s****a. -.-
I love Nirvan...
9 lat temu
ona ma z*******y glos ; Hole - Good Sister - Bad Sister
bDIKPlrv
daysleeper
9 lat temu
Muszę Cię uświadomić; Courtney Love z zespołem Hole sprzedała miliony płyt i w latach '90 tworzyła naprawdę dobra muzykę, jest jedną z nielicznych kobiet które zaistniały w muzyce rockowej i ma naprawdę kawał mocnego głosu. Zanim poznała Kurta miała już pierwszą płytę na koncie i zagrała w kilku filmach. Więc tak, Courtney miała swoje pieniądze.
...
Następna strona
bDIKPlrX