Trwa ładowanie...
Przejdź na

Królikowski: "CHCIAŁEM SIĘ ZABIĆ!"

567
Podziel się

"W desperacji rozważałem możliwość występów jako święty Mikołaj. Pomyślałem, że to już koniec."

Królikowski: "CHCIAŁEM SIĘ ZABIĆ!"
bDKkChTp

Paweł Królikowski postanowił wyznać w wyawidzie dla magazynu Film, że przeszedł w życiu głęboką, dwuletnią depresję. Nie miał żadnych widoków na pracę ani perspektyw. Było tak źle, że myślał już, że skończy chodząc w przebraniu świętego Mikołaja.

Miałem moment totalnego kryzysu - wspomina. Wylądowałem we Wrocławiu, nie miałem pracy ani pomysłów na robotę. Trwało to chyba dwa lata. Kiedy w desperacji rozważałem możliwość występów jako święty Mikołaj, pomyślałem, że to już koniec. Na dodatek, w tym samym czasie, dopadła mnie infekcja, która spowodowała paraliż połowy twarzy. Wyglądałem jak ofiara nieudanego eksperymentu medycznego. Żadne antybiotyki nie działały, nic nie pomagało. Podjąłem wtedy dramatyczną decyzję, że jest już tak źle, że chyba ze sobą skończę. Nie żartuję, naprawdę chciałem się zabić.

Przed targnięciem się na życie uratował go rpzypadkiem znajomy:

bDKkChTr

Poszedłem do monopolowego i kupiłem litr wódki z myślą, że to już finał. W drodze do domu spotkałem Jaśka Kolskiego, który powiedział mi: "Cieszę się, że się spotykamy, od kilku dni nieustannie próbuję cię złapać, mam dla ciebie propozycję". Pokazałem mu tę swoją sparaliżowaną gębę i powiedziałem: "Jaką propozycję? Zobacz jak wyglądam". Kolski podumał chwilę, po czym powiedział: "Nie jest dobrze, ale połowę twarzy masz ok, to nakręcimy tylko lewy profil". Pewnie do dzisiaj nie wie, że być może uratował mi wtedy życie.

Dziś się właśnie dowiedział.

Królikowski ma wprawdzie wypisane na twarzy cierpienie, ale nie wiedzieliśmy, że aż takie. Wygląda Wam na kogoś, kto był kiedyś gotowy się zabić?

bDKkChTS
KOMENTARZE
(567)
gość
7 lat temu
Fajny i taki ciepły Facet :)
gość2
11 lat temu
ZA SZYBKO OSIĄGNĄŁ POWODZENIE. W GŁOWIE SIĘ PRZEWRACA
no no
11 lat temu
mądre słowa.myślę tak samo.ale pociesza mnie fakt,że podobno w życiu nie ma nic darowanego,wszystko jest pożyczone...
bDKkChTT
gość
11 lat temu
JEST OBRZYDLIWY!!!!!!!!!!
Anawa
11 lat temu
Do wszystkich anonimowych gości- super ze Wy nie jesteście "pajacami" i "menelami"- gratuluję. Wy na pewno nie macie sobie nic do zarzucenia- jesteście idealni...
Anawa
11 lat temu
Czytając wasze komentarze przychodzi mi na myśl powiedzenie, ze nie zrozumie tragedii ten, kto jej nie przeżył. Nie macie pojęcia co oceniacie w swoich durnych komentarzach. Tragedie które widzicie w TV- to dla was są tylko filmy, a w internecie tylko głupie komentarze. A to są często tragedie, których nie mieliście w najgorszych snach. To, że ktoś potrafi powiedzieć o alkoholizmie, przemocy, próbie samobójstwa...to ogromna odwaga. Nie macie pojęcia jak wielka. Pomyślcie- kto z waszych znajomych ma taki problem??? Zaręczam, ze wielu, ale Wy wszechmądrzy tego nie widzicie. Wy tylko zerkacie, gdzie można zgnoić anonimomo kogoś w komentarzu. Wy wszechwiedzący i wszechmądrzy anonimowi.
gość
11 lat temu
Po to aby uświadomić innym,że chwila zwątpienia każdemu może się przydarzyć .
gość
11 lat temu
gra w serialach i uważa się za aktora ; przecież to chałturnik. "na aktora" to do teatru sie chodzi
gość
11 lat temu
P***c !!!
gość
11 lat temu
Niech zrobi jeszcze jedno dziecko
gość
11 lat temu
wyglada jak m***l
ameryka
11 lat temu
a taką zgraną jakiś czas temu , rodzinkę odgrywali w TV
rzyczliwy
11 lat temu
szkoda nam będzie najlepszego polskiego aktora (pewnie wawel) mamusia nie zadbała o dobre wychowanie, a może spróbować krowy paść?
bDKkChTL
gość
11 lat temu
chciał się zabić....a żona, dzieci......to niby co ? Zostawić swoich bliskich....to tchórzostwo !
...
Następna strona
bDKkChUn