Trwa ładowanie...
Przejdź na

Felicjańska: "JESTEM ALKOHOLICZKĄ!"

694
Podziel się

W końcu przyznaje się w telewizji. "Jestem nieuleczalnie chora!"

Felicjańska: "JESTEM ALKOHOLICZKĄ!"
bDnQkaiJ

Ilona Felicjańska długo unikała deklaracji, że rzeczywiście ma problemy z alkoholem. Była gwiazda udała się do Ośrodka Leczenia Uzależnień i jak później twierdziła, jest na terapii. Dopiero teraz zdobyła się na odwagę, żeby wprost opowiedzieć o tym, do jakiego stanu się doprowadziła. W wywiadzie w Dzień Dobry TVN wyznała, że otrzymała od lekarzy diagnozę: jest alkoholiczką.

Tak, mam problem. Jestem uzależniona. To choroba. Dostałam diagnozę, że jestem nieuleczalnie chora – powiedziała. Przyznała też, że to nie jej pierwsza przygoda z odwykiem. Wcześniej uczęszczała na spotkania AA:

Tak to jest, że kobiety często piją po cichu, żeby wyrównać poziom swoich emocji. Mam synów 7 lat i 9 lat i już z nimi o tym rozmawiałam. Mam nadzieję, że ludzie inaczej spojrzą na ludzi uzależnionych. Zdałam sobie sprawę z tego wiele lat temu, że jestem uzależniona. Wtedy chodziłam 2, 3 razy w tygodniu przez 3 lata na spotkania. Niestety było tak, że po jakimś czasie znów problemy rozwiązywałam alkoholem.

bDnQkaiL

Felicjańska zapewniła, że nigdy nie piła przy swoich dzieciach. Ukrywała przed nimi swoje problemy. Nie mówiła o nich również swoim znajomym.

Inni mogą się nie zorientować, że kobieta pije. Czasami życie przerasta i do tego dochodzi. My kobiety mamy dużo obowiązków. Udawałam sama przed sobą, że jest dobrze. Teraz kiedy jestem pod wielką presją i dużo więcej osób o tym będzie wiedziało, tym szybciej z tym skończę. Wiele osób jest ze mną i mnie wspierają. Chociaż mają pretensję do mnie, że im o tym nie mówiłam.

Zaczął się więc etap chodzenia po telewizjach i próby wzbudzania współczucia. Wkrótce wywiady w magazynach kobiecych z wruszającymi sesjami zdjęciowymi. Przypominamy, że ta kobieta, wciąż aspirująca do bycia gwiazdą, jeździła kompletnie pijana po mieście i mogła zabić kogoś z Waszej rodziny.

bDnQkaiR
bDnQkajm
KOMENTARZE
(694)
gość
11 lat temu
Brawo. Robisz wielką rzecz dla iwelu ludzi, którzy wstydzą się przyznać do choroby.
gość
11 lat temu
Ilono! Gratuluję odwagi! Jesteś fantastyczna!
gość
11 lat temu
Tacy ludzie często nie maja wpływu na własne życie mam nadzieje ze się ktoś nią poważnie opiekuje.
bDnQkajn
Wujek Samo Zł...
11 lat temu
G****A CI_A
gość
11 lat temu
ona wyglada jak stachc alkoholiczka
Najnowsze komentarze (694)
gość
10 lat temu
estem barabara i rozumie cie jak siebie nie oki powodzenia
gość
11 lat temu
Doskonale ją rozumiem. Podziwiam, bo miała odwagę powiedzieć o tym, że ma problem.
gość
11 lat temu
A ja myślę, że to publiczne wywnętrzanie się pomaga Jej na tym etapie. A co na to inni sławni i pijący. Byla sprawa i po sprawie? Podziwiam i niestety wbrew wszystkim rozumiem i szanuję Tę kobietę. Trzymam kciuki... kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem...
gość
11 lat temu
gratuluje odwagi powodzenia
Tarrja
11 lat temu
Pani Iwono mam nadzieję ,że uda się pani wyjść z nałogu czego serdecznie życzę
gość
11 lat temu
ładna dziewczyna, podoba mi się
gość
11 lat temu
trzaba ja zrozumiec, bo to jest choroba!! niektorzy maja słabą psychike i trzeba takim osobom pomagac a nie nasmiewac sie
gość
11 lat temu
gratuluje odwagi prosze nie sluchac glupich komentarzy ludzie ktozy pisza glupoty
bDnQkajf
gość
11 lat temu
no i wielki szum zrobiliście... ile na świecie jest alkoholików ! ludzie nie jeden polityk, aktor chla ile wlezie !
gość
11 lat temu
Alkoholizm to uzależnienie, piję się, żeby zapomnieć o wszystkich kłopotach, o całym shicie zwanym życiem. Ludzie to kompletne dno, ale można o nich zapomnieć, jeden kieliszek i już jesteś w niebie, cudowne lekarstwo.
celinek
11 lat temu
nieuleczalnie chora?!....................jeszcze mamy jej współczuć?.A co mają powiedzieć ludzie naprawdę chorzy!nie z własnego wyboru!
gość
11 lat temu
Chyba tobie ...
gość
11 lat temu
Możemy się spotkać Ilonko ? Ja chlam ile dam rady , aż się film urywa.
gość
11 lat temu
lubię Ją! i życzę Jej powodzenia :) i wytrwałości!
...
Następna strona
bDnQkajH